Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Isak z Newcastle to jest napastnik skrojony pod Barcelonę. Ależ on by u nas pasowal
1
@blakkudium Niesamowicie zmarnowany potencjał i spieprzona kariera.
1
@blakkudium To już chyba niestety koniec. Łudziłem się, że może jeszcze jakimś cudem znajdzie motywacje i zrobi last dance na mundialu w 2026, ale chyba nawet jakby chciał, to zdrowie nie pozwoli.
1
@blakkudium Dalej te więzadła? Czy wrocil po nich i połamał się znowu?
1
@blakkudium Neymar to tam jeszcze gra coś?
3
@Faro Wątpię, ze tu byly jakies podteksty. Raphinha powiedział poprostu prawdę. Każdy normalny człowiek, któremu wyślemy teraz ofertę transferu 5 razy się zastanowi, zanim podejmie decyzję. Obiecujemy gruszki na wierzbie, a później nawet zarejestrować do gry nie jesteśmy w stanie. Jeszcze, żeby to chodziło o jakiegoś Douglasa, czy innego Matheusa Fernandesa, ale nie. My wzielismy mistrza Europy, czolowego zawodnika tego turnieju, reprezentacji Hiszpanii i po pol roku on nie może grac w pilke, bo komus sie tabelki w Excelu pomylily. To jest kompromitacja i tyle.
8
Trump ostatnio gada tak od rzeczy, że nie zdziwię się jak zaraz wyda rozkaz budowy swojej głowy w Mount Rushmore
1
@MatBac1991 Żeby się pakował w lato
1
@gumaz za to, że chętnie i bezinteresownie poratuje linkiem do darta
2
Kurla kiedyś to było. Nie wiem, czy to nie był najbardziej spektakularny skok w historii tej dyscypliny. Pokazywałem, to kiedyś znajomym z Anglii, którzy nie mieli pojęcia o istnieniu skoków narciarskich i byli pod wielkim wrażeniem, że tak się da.
1
@VegetaPolska Myślę, że nie bo pzpn to właśnie tacy ludzie jak Kulesza. Zabetonowani na stołkach, leśne dziadki balujace przy każdej okazji, racząc się wódką, ogórkiem i dużą dawką disco polo.
7
Fajne byłoby takie mistrzostwo dla Nottingham Forest. Szkoda, że mało prawdopodobne
3
@MesQueUnClub96 A ma jakieś wady?
3
Tam w Milanie to musiało ich nieźle odkleić, że wzięli tego Fonsece latem
1
Kraft będzie czekał niczym Stoch kiedyś w Ga-Pa
0
Hoerl przegrał ladowaniem
0
Brawo Paweł, pięknie stylowo
0
@Mitch_Atleta Mi się bardziej wydaje, że mogło chodzić o to, że Messi był wolnym agentem, czyli miał wszystko uregulowane z nami (nie do końca, ale teoretycznie tak). Żeby stało się tak z Olmo, musielibyśmy mu zapłacić całe należne wynagrodzenie z umowy, a wiadomo, że to pogrzebie nasz budżet i całe 1:1 pójdzie się rypać
0
@Filipem Nawet Messi w 2021 roku. Przecież kontrakt z Barceloną wygasł mu 1 lipca, a finał Copa America był 12 lipca i chlop przecież normalnie grał na tym turnieju, mimo, że przecież nie był zarejestrowany w żadnym klubie, czy lidze.
2
@Criss18Barca Moim zdaniem nie. Z całym szacunkiem do Piotrka i jego osiągnięć, ale tacy goście jak Małysz i Stoch nie zdarzają się zbyt często. To są wielcy mistrzowie, prekursorzy, jedni z najlepszych w historii całej dyscypliny. Mieliśmy wielkie szczęście, że nam się trafił jeden po drugim.
2
Ależ meczycho w drugiej polowie
0
Arnold tragedia w tym meczu
0
Ładnie United walczy.
3
Hahaha ale jajca. Szkoda, że Arsenal wczoraj dal dupy
2
Ipswich prowadzi z Fulham i naciska na Manchester United w walce o utrzymanie
1
@Faro Chłopie uwierz mi, że jestem pierwszym, który by chciał, żeby on wrocil do formy, ale to trwa za długo. Patrz na Gaviego. Gość nie grał rok w piłę i praktycznie z miejsca pokazuje to samo zaangażowanie, impet i charakter. U Fatiego nie gra głowa, do tego nie chce mu się zapierdalac. Nic już z tego niestety nie będzie
0
@korn234 Nie przesadzaj. Zwykle nieporozumienie z Martinem
13
Barbastro wstydu nie ma. Dostać 0:4 na swoim stadionie, to i Real Madryt potrafi.
2
@Faro Jak gra chujowo i mu nie wychodzi, to chociaż pokazuje zaangażowanie. W przeciwieństwie do Twojego Fatiego.
4
Fermin jest jaki jest, ale chłopak ma charakter. Jeździ na dupie, nigdy nie odpuszcza. Gdyby Fati miał choćby połowę jego zawziętości, to może coś by z niego jeszcze bylo, a tak ja widzę wiecznie zrezygnowanego chlopaczka, ktoremu niekoniecznie chcialoby sie pobiec do pilki, do której ma daleko. Nie jest przypadkiem, że Flick w ogóle nie daje mu grać.