Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawlak1992 Vinicius nie jest nawet najlepszy w Realu na ten moment. Yamal też za wysoko. Według mnie w tej chwili to jest 1. Salah, 2. Raphinha, 3. Lewandowski. A tam dalej gdzieś Yamal z Mbappe itp.
1
@gumaz Też prawda. Dlatego dobrze, że wraca Christensen, który moim zdaniem lepiej ogarnie taktykę i sposób grania Flicka niż Araujo.
1
Obrona wczoraj tragiczna, ale w sumie nie ma się czemu dziwić. Od początku sezonu tłukliśmy czwórkę Balde-Cubarsi-Inigo-Kounde + Pena w bramce. Chłopaki się zgrali, nauczyli siebie i to chodziło aż miło. W ostatnich meczach mamy wymienione 2 ogniwa. Lidera obrony i bramkarza. trochę czasu minie zanim Araujo wskoczy w buty Inigo. O ile w ogóle da radę to zrobić, bo to są dwaj zupełnie inni obrońcy. Brak porozumienia Szczesnego z linia obrony też idzie zrozumieć, bo to nie jest Pena, który trenuje tu od x lat i zna się z tymi chłopakami, tylko on przyszedł tu z emerytury kilka miesięcy temu. Grunt, że udało się wyciągnąć wygraną i zapewnić miejsce w TOP8. Teraz aby dopełnić formalności i zająć miejsce w TOP2.
1
@Who_you_mam W Interze świetny, w PSG totalny kloc. Może w Fenerbache się odbuduje
3
Szczerze mówiąc, Hamiltonowi lepiej ten czerwony pasuje niż się spodziewałem.
9
Czy przypadkiem Raphinha nie wyrównał właśnie liczb z zeszłego sezonu męczennika wszystkich narodów, Pana Złota Piłka Viniciusa? Mamy dopiero styczeń. Ja wiedziałem, że po odejściu Messiego i Ronaldo pilka nożna upadnie na pysk, ale żeby Złotą Piłkę dawać takiemu gagatkowi, to już przesada.
2
Teraz po Szczęsnym widać jak ta gra na przedpolu Peni jest niedoceniana. Wojtek zagubiony przy wyjściach, bez komunikacji z obrońcami. To jak Inaki gra wysoko, popełniając przy tym tak mało błędów, jak na ilość sytuacji, gdzie on gra poza polem trzeba pochwalić. Większość uważała to za coś oczywistego i normalnego, jednak widać, że nie jest to takie proste. Pozycja bramkarza w Barcelonie jest specyficzna. Tu nie może grać pierwszy lepszy gość, który jest dobry tylko na linii.
6
@Comentateiro Jak to mówią? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, czy jakoś tak?
1
W ogóle to wiadomo, co to za dymy w tunelu były? Zgaduje, że brał w nich udział ten burak Otamendi
0
@ali3gator Było lekkie trącenie. Wiadomo, że gość z Benfici bardziej szukał kontaktu, ale sędzia się z tego obroni.
0
Szczęsny w wywiadzie przyznał, że karny dla Benfici na 3:1 słuszny. W tej ostatniej akcji nie było nic na karnego. Nie wiem też jak z tą sytuacją Yamala, bo nie widziałem żadnej sensownej powtórki, ale nie ma tu mowy o jakimś skandalicznym wale, czy coś w tym stylu. To był poprostu szalony mecz.
0
No nie mówcie, że ten chaos w obronie pod koniec, mijający się z pilka Wojtek, jakieś fikołki nie przypominały wam Xavinety z zeszłego sezonu.
4
Ta asysta Pedriego do Erica, to jest sól futbolu. Uwielbiam takie zagrania
36
Inigo Martinez nam całą obronę trzymał
0
Pedri to ma wam tą piłkę na linii bramkowej ustawic?
13
Jak widzę próby usprawiedliwienia Szczęsnego za gola na 2:1 i zdemolowanie Balde, to ręce mi opadają. JakbyPena, albo Ter Stegen odjebali w taki sposób, to byście chcieli ich ukrzyżować.
1
Ajjjjj Jezus, Maria. Co myśmy zrobili?
2
Kończyć tą połowę, bo i tak tu nic nie ugramy. Flick suszarka w szatni, wychodzimy na drugą i jeździmy na dupach. 2 gole są do odrobienia, tylko trzeba zacząć grać swoje
34
Pena ma swoje odpaly, ale tak jak Szczęsny dziś, to jeszcze nie odjebal xd
1
Flick mu cyklon B podłączy w szatni za tą głupotę.
1
Szczęsny to jest poprostu debil. Drugi mecz z rzędu...
1
Flick już salutuje przy ławce. Zarty się skończyly
0
@ACMaldini3 Prędzej mi kaktus na lewej ręce wyrośnie
0
@NeroTFP1 A tam sztywno. Ja bym z nią potańczył
0
@QQL5 Oby tak się stało
6
@Eklerek Ależ te arabusy mi działają na nerwy. Swoim kobietom nawet dłoni odsłonić nie pozwolą, ale zobaczą Europejkę to im ślina po brodzie leci i łapy wyciągają. Najbardziej zryte na łeb społeczeństwo.
11
@blakkudium Fatiego niech biorą. Rekin to przynajmniej raz na jakiś czas coś strzeli
7
@szela1899 Przecież jest już Lewandowski xd
0
Diesel na Orlenie już po 6,63. Ciekawe czy będziemy powoli dobijać do 7 złotych za litr...
1
@adamek20151 Grzesiu Bonin