Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@NeroTFP1 Oby w Moskwę pizgło
2
@MesQueUnClub96 Rozbił w McLarenie, Rozbił w Mercedesie, to i w Ferrari musiał. Testowy hat-trick Hamiltona
7
@blakkudium Wyżej sra niż dupe ma. Dostał oferty z fajnych klubów. PSV, czy Marsylia, to nie jest wcale gorszy poziom niż Roma. Holendrzy mogą awansować do Top24 Ligi Mistrzów, to wybiera Inter, gdzie przy Dimarco dupy z ławki nie podniesie. Dobrze, że chociaż Urbański poszedł tam, gdzie ma szansę grać.
0
@Mitch_Atleta Dzień, w którym ten stetryczały dziad przestanie pełnić funkcję prezesa Realu będzie piękny
7
@AduŚ07 Dobrze chłopaki celowali. Oby szczęście dalej im dopisywalo
1
@Luciano99 Strzykawki Flicka i będzie chodził aż miło. Joga bonito z Raphinhą i Yamalem
0
@wojopancer Salah, Osimhen, Marmoush
1
@Roobo Przejezyczenia są bardzo groźne
0
Niech pracuje ciężko i się poprawia. Ma dobre wzorce, bo zarówno Wojtek, jak i Marc to świetni bramkarze. Inaki wciąż mlody, więc może jeszcze dużo osiągnąć, tylko trzeba zapierdzielać, a nie się fochać.
0
@blakkudium Xavi dobry strazak. Nas wyciągnął z 9 miejsca dysponując składem mchu i paproci. Myślę, że ogarnąłby Ligę Mistrzów dla Juventusu spokojnie, ale mam nadzieję, że nie będzie sie pchał w to bagno.
0
@TheNekro94 Uj z tym kto broni i strzela. Ważne są zwycięstwa
0
@SelloutCrowd Nikt go nie wini. W 9 na 10 sytuacjach skończyłoby się to karnym. Poprostu komiczne jest to, że 3 mecz z rzędu ma takie sytuacje
1
@Luciano99 na banerach Montjuic. Nieźle się chlop rozwija
1
Fermin dobrze wszedł w ten mecz
0
Frenkie ostatnio jest naprawdę dobry.
0
@barteq środek obrony Eric-Araujo to byłaby tykająca bomba.
6
Oj tam, oj tam. Najwyżej dostaniecie 5:0, zamiast 3:0. Dwie bramki to nie taka duża różnica.
4
@JoeBlack Przecież już mamy prezydenta, który nie zna procesu oraz prawa legislacyjnego, a co gorsza jest w stanie powiedzieć każde g*wno byle tylko zadowolić elektorat pisowców (nie widze różnicy miedzy silnymi razem). I to 2 kadencje
0
@Mitch_Atleta No to tylko japońska firma z tradycjami Katnima
0
@Gaucho Znając nasze zdolności do sprzedaży, to kwota 10 milionów będzie sukcesem.
2
@sergio5 Miały być Juventusy, Intery, a skończyło się na najgorszej drużynie Serie A.
1
@kuz On tam bardzo dobrze grał. W Championship był kozakiem.
12
@Lucerfi Ciekawe przez kogo głównie nasze elity polityczne nie żyją? Czyżby przez Rosję, która znowu napada na sąsiednie kraje, chcąc je sobie podporządkować? Nie bijmy się z ruskimi, napewno dadzą nam spokój. Tak samo jak dali w Katyniu i po 1945.
2
@gaucho104 "Perspektywiczny, hiszpański napastnik ostatniego gola strzelił w 2023 roku. Niechlubna seria trwa już ponad 14 lat. Przełamanie w najbliższym meczu z Getafe?"
1
@escarabajo Stary, wypalony dziad. Dziwię się, że ktoś jeszcze się na niego nabiera. Jego miejsce jest już na peryferiach futbolu w Arabii, czy innym Katarze.
7
@krol211 No to zaraz Pedri, Gavi i Yamal z takimi samymi umowami, bo przecież nie mogą mieć mniej. Zanim skończą 25 lat będą zarabiać 20 milionów brutto, a w kolejce przedłużenia Raphinhi i Kounde. Sami sobie znowu kręcimy bat
4
@Marcelinho99 Już pomijając fakt tego ile my z tych 100 milionów moglibyśmy potencjalnie wydać, to nawet za całą tą kwotę nie kupimy zawodnika o takim charakterze, przywódcy w szatni, który zrobi takie liczby.
0
@La Pulgaa W ich obecnej sytuacji potrzebują doświadczonego zawodnika do rotacji na już, więc za Tiburona minimum 60
3
@daniel32778 Raphinha nie był nawet najlepszy w naszym meczu, bo Pedri powinien być MVP.
1
@Ojciec5tkidzieci Czechy taki mały kraj, a prawie tyle samo co my. Austria 2 razy więcej :o