Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
City w obronie gra wesoły futbol.
1
@blakkudium De Bruyne geniusz. Bez niego City nic nie znaczy
0
@MatBac1991 Wątpię, ze go za tyle puszczą.
0
@PatrykBarca To swoją drogą. Dziwi mnie, że Guardiola lekką ręką oddawal np. takiego Alvareza nie sprowadzając nikogo w jego miejsce.
0
Murillo z Nottingham niezły dzik na środku obrony.
3
Guardiola też się trochę zabetonowal i przywiązał do nazwisk. Co mecz widzę tego Silve, Fodena. Często wchodzi Nunes, a Ci goście są tak pod formą, że aż żal na nich patrzeć. Tymczasem dusi na ławce takiego Mcatee'go, który jak wszedł z Leicester, to zrobił gola na 2:0, a ostatnio walnął hat-tricka.
0
Mateusz Nunesz nieźle spieprzył kontrę City
1
@Lukikiki No i namówił
0
Jak to zrobić, żeby zarobić, ale się nie narobić?
2
@Kondziubarca Flick zapoda mu zestaw swoich strzykawek i Neymar robi last dance po Złotą Piłkę
0
@Sulimo Dziwisz się im tam w tym Zabrzu? To co on robi dla tego klubu jest nieocenione. Gość lata po świecie, dogaduje im sponsorów, dzwoni po zawodnikach, załatwia sparingi ze znanymi drużynami. Gdyby nie Podolski, to Górnika już nie byłoby w Ekstraklasie. To, że ma odpaly i jest bucem to inna sprawa.
0
@BorzyKrzys Chłop teraz kładzie na nich lache
1
@Safrani 40 baniek to i latem dostaniemy za niego od jakiegoś Arsenalu, czy United. Za tyle nie opłaca się go oddawać w połowie sezonu, w momencie, gdy my praktycznie kadry nie mamy
0
@VegetaPolska W jakim finale? Z taką grą jak wczoraj, to wy się do 1/4 nie dostaniecie.
8
A ten Juventus to pomocnika nie potrzebuje przypadkiem? Akurat za De Jonga te 35 milionów moglibyśmy przyjąć. Na Araujo muszą trochę dołożyć
6
Nie no ja wszystko rozumiem, ale Juventus? Przecież tam pensji większej nie dostanie. Burdel niewiele mniejszy niż u nas. Za rok prawdopodobnie Liga Europy. O jakikolwiek tytul ciężko. Do tego dużo mniejszy prestiż. Araujo robi tak debilny krok w tyl w swojej karierze, że to się w pale nie mieści. No, ale jak tam Pan woli, przynoś dobra ofertę i się żegnamy
7
Jeśli Real za tego Czuameniego dal 100 milionów, to chyba nasz Casado musi być warty z 300. Co chłopak ma pierwszy sezon w seniorskiej piłce. Niesamowity gość
0
@GigiAmoroso Ale to się może stać w każdej chwili, więc trzeba dmuchać na zimne i rozglądać się za alternatywami na 9.
5
@NeroTFP1 Albo Barcy Koemana z ostatniego sezonu jego pracy (tej z 9 miejsca w lidze)
5
@Ojciec5tkidzieci Niech mu ziemia cieżką będzie
0
@Kinginiesta Nie no było widać na początku, że to jeszcze nie jest to, co było całkowicie normalne. Dość szybko pewność siebie wróciła
0
Cieszy też powrót do formy Gaviego. Na początku po tej kontuzji było widać brak czucia piłki. Chłopak bal się pójść na całość i lekko odpuszczał, ale teraz się to zmieniło. Świetny z Atletico. Piękny zarówno w półfinale i finale SPH. Oby zdrowie dopisało naszemu dzikowi
2
Szczerze mówiąc, to my możemy w Lidze Mistrzów namieszać. Drużyna Flicka pokazuje, że na naprawdę ważne mecze, o dużą stawkę potrafi się spiąć i gnieść rywali. Szkoda, że ławka taka krótka, ale nic na to nie poradzimy.
5
Dobra tam Ronald, wez nie świruj z jakimś śmiesznym Juventusem. Tu jest Twoje miejsce
34
Powiem wam, że ten Szczęsny mnie wkurwił niesamowicie. Taki doświadczony gość, a zachował się jak kretyn
2
Dobra kurwa. W 10, bez bramkarza, ale jak dadzą sobie wjebac 3 gole w pół godziny to ja wysiadam
1
Flick odpalił dziś protokół z pamiętnego 8:2.
3
Hahaha, a tu jeszcze Olmo wejdzie ich ruchać w drugiej połowie.
2
Wszyscy krzyczą!!! Grappa Ice, Lewandowski strzela gol
0
Araujo masz szanse odkupić winy