Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 Tylko jeśli chorągiewką będzie machal Dolezal
0
@Gaz Zaraz minie 3 lata, a fani Ronaldo do spółki z ich idolem dalej myślą, że ta debata jeszcze istnieje i bramki w Arabii Saudyjskiej coś zmieniają w kwestii bycia GOATem.
10
Jak na dłoni widać kto ma ten klub w sercu i chce tu grać. Jednego dnia info, że Pedri i Gavi przedłużają umowy, a na drugi dzień obaj kontrakty do 2030 i klauzula po miliard, godząc się na warunki jakie zaproponował im zarząd. Tymczasem Pan Kapitan rok czasu nie odpowiadał na ofertę, potem jakieś zganianie na to, że on nie wiedzioł, on nie chcioł, jakies dodatkowe klauzule umożliwiające odejście. Teraz coś pieprzy od rzeczy o Bogu. Albo Pan jesteś z nami i chcesz tu byc, albo idź latem za te 70 baniek.
2
@Danny Gaucho Benzeme to można z Cavanim, Dzeko i Aguero porównywać, a nie z Lewym, czy Suarezem. Inna półka.
1
@wyrek Nie stawił się. Miał wezwanie na 10:30, a w tym czasie ostentacyjnie udzielał wywiadów w Republice. Rozumiem jakby stał w korku, ale nie to.
0
@Pawlusek Niech sobie obejrzy mecz Barcelony JE Dr. Hansa-Dietera Flicka i zobaczy jak się obecnie jedzie z Realem jak z furą gnoju
0
@VegetaPolska W tym wieku ludzie się już zazwyczaj nie zmieniają i trzymają swoich przyzwyczajeń
2
Myślę, że wyjście obroną Mendy-Rudiger-Tchoumeni-Vazquez na City, to zdecydowanie dobry pomysł i Ancelotti nie powinien się wahać.
5
@MesQueUnClub96 XDD co tu zestawiać
0
@reloaded Charakter się ma, albo nie. Gavi urodził się walczakiem, a Fati miekkiszonem.
1
@blakkudium Jota on the wing zrobi im tam jesień średniowiecza
0
@barteq De Jong schodzi niżej, bo Araujo nie istnieje w rozegraniu
0
@Mitch_Atleta Mają mocarny, wybiegany środek pola z Vitihną, Joao Nevesem i Zaire-Emerym, plus dynamit na obu skrzydłach Barcola-Dembele. Każdemu będzie z nimi ciezko
0
@karolax10 Raphinha, Gavi/Casado, Pedri, Inigo Martinez
0
@Patry10 Przede wszystkim on tam złamał linie spalonego. Gdyby się orientowal co robi cała reszta i utrzymał linie, to gola by nie było.
0
Na ten moment, gdy tylko Inigo będzie gotowy wskakuje za Araujo. Rok temu nie do pomyślenia, ale Martinez razem z Cubarsim to duet idealny. Biegają zsynchronizowani jakby byli jakimiś sznurkami polaczeni. Araujo z kolei biega bez radaru i łamie linie spalonego jak przy bramce na 2:2. Przecież gdyby w pierwszym klasyku zamiast Inigo grał Urus, to po pierwszej połowie mielibyśmy 3:0 w plecy zamiast tych wszystkich spalonych żółwia. Nie wiem, czy on ma na tyle inteligencji, żeby załapać o co chodzi. Na ten moment ciężko to widzę.
0
Ogólnie dobrze zaprezentowaliśmy się w fazie ligowej, ale przemyślenia przed faza pucharową są takie, że nie jesteśmy gotowi. Z taką grą w obronie nie mamy czego szukać. W ostatnich 2 meczach dostaliśmy 6 bramek od Atalanty i Benfici. Ogółem stracilismy ich 13!!! w 8 meczach. Owszem udało nam się strzelic 7 (ogólem 29), ale nie zawsze tak będzie. Przyjdzie nam grać z jakimś PSG, Arsenalem, czy Interem, dostaniemy od nich 2/3 bramki, ale nie strzelimy w tym samym meczu 4. I nie ma znaczenia kto stoi na bramce, bo obaj czesto wyciągają piłkę z siatki. Bez poprawy w tym aspekcie, nie ma co liczyć na jakieś kapitalne wyniki w dalszej fazie.
0
Atalanta dobrze poukładana drużyna. To jest nasz najtrudniejszy mecz fazy ligowej.
1
@MesQueUnClub96 W obecnej dyspozycji City to żaden rywal dla nich.
0
@cymanski15 Wszystko to nie, ale chociaż cokolwiek. Tyle samo bramek to i Pena by dziś wpuscil
2
Gavi do bazy. Fermin za niego
1
@Mankind Nie ma. I tak trzeba wygrywac, na kogokolwiek się trafi. Nie będzie już łatwych meczów. W fazie pucharowej każdy będzie się spinał.
0
My mamy problem z połowy wyjść. Atalanta bardzo umiejętnie nas tłamsi
0
@betonito Yamal jedyny, który coś z przodu zrobił. Lewy i Raphinha statysci
2
Gavi wez nie strasz
0
Pofarcilo się, ale trzeba się wziąć za robotę, bo stojanow grany
0
Lubię takie drużyny jak Atalanta. Grają swoje, zawsze groźni. Nie ma mowy o autobusie.
0
@ShawnC Kurde, a jeszcze niedawno Pazdan gonił go od połowy boiska i byl wolniejszy bez piłki, niż Kolumbijczyk z pilką przy nodze.
2
Nawet nie wiedziałem, że Cuadrado w Atalancie.
1
Ale bym sobie zobaczyl taką Barcelonę Hansiego Flicka grającą na obronę Mendy-Rudiger-Tchoumeni-Vazquez.
Ja wiem, że to tylko Brest, ale nie strzelić gola tym paralitykom, to naprawdę będzie wyczyn.