Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Xavi na lawce miał Felixa i Cancelo, więc nie przesadzajmy. Casado stworzył Flick, bo rok temu woleliśmy grać Roberto i Romeu. Erica też ogarnął. Nawet Ferran stał się wartością dodana. Flick sam zbudował sobie szerokość kadry, bo nie boi stawiać się na nieoczywistych zawodników, albo zdaje sobie sprawę, że nikogo mu nie sprowadza.
2
@Who_you_mam Ciekawa reklama
0
@Ogorinho1974 Licznik kręcony jak w Passacie somsiada
16
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.
3
Pedri niesamowity gość. W każdym meczu po 90 minut i od początku do końca zapieprza, tyra w obronie i w dodatku jest architektem praktycznie wszystkiego co dobre z przodu.
0
@Filipem Proste przesłanie. U Flicka Ferran będzie grał na 9 i tyle.
0
Rekin dziś ukąsi
10
Olmo i jego kierunkowe przyjęcie piłki, ogólnie wyczucie, to jest coś pięknego. Żeby on jeszcze zdrowie mial
1
@Pitinho Nie no w drugiej zagrał lepiej już. Mógł mieć asyste
1
@Faro To z taką grą się tylko od niej oddala.
0
Z Pedrim to musi w środku grać Fermin, albo Olmo, bo inaczej on nawet nie ma z kim klepnąć
4
Dobra tam madryciaki, fuck off
4
Fort ma jeszcze dużo, duzoooo do poprawy, ale jest nadzieja, że przy Flicku się rozwinie. Nie każdy 18-latek musi wejść z buta do pierwszej drużyny.
0
Łysy dobry jest
0
Przecież tam nie było spalonego xd
26
Forta za ten powrót truchtem Flick rozjebie w szatni. Widac, że brakuje mu ogrania, ale trzeba zapierdzielać w takiej sytuacji, zwłaszcza, że gość urwał się po jego stronie.
0
Będziecie się głąby smarzyc w piekle za te wszystkie zmarnowane podania geniusza Pedriego.
0
@capoN Poczułem się staro
0
Ten Etienne Eto'o na lawce Rayo, to jakiś syn Samuela?
2
@Jakchcesz Braunowi Szkoda, że ruscy musieli posiedzieć parę godzin w samolocie. Jednocześnie temu samemu Braunowi nie jest Szkoda zabijanych od 3 lat Ukraińców.
1
@draxidox Idealnie pod Zapad 2025 na Białorusi. Będziemy mieli niezłą sraczke, jak przy Wschodniej granicy będzie sobie manewrowało ruskie i bialoruskie wojsko.
1
@Batys Nowa książka mogłaby wyjść. Poczytałbym
2
@blakkudium A w reprezentacji ma problem piłkę do przodu kopnąć. Niesamowite
7
@tomek8756 la kurwa el partido. Prowadzący zrozumiał co to oznacza
1
@sergio5 Fajna historia. Dobrze, że gość uciekł śmierci spod topora. Pamiętam go jeszcze z Schalke
3
@yzyr Z Trumpem mi delikatnie mówiąc nie po drodze, ale co do Zachodu Europy ma sporo racji. To miłość Niemców i Francuzów do Rosji sprowadza problemy na Polskę i inne kraje Europy Wschodniej. Skoro jesteśmy ponoć jedną, wielką wspólnotą, to Niemcy i Francuzi mogliby też łaskawie zerknąć trochę dalej niż czubek własnego nosa.
3
@Kondziubarca Czyli Nord Stream reaktywacja
3
@GeneralXavi Ciekawe jak Real poradziłby sobie w zimny, deszczowy wieczór na City Ground w Nottingham.
0
@Mitch_Atleta Jak narazie, to pod rządami portugalskiego trenera jest jeszcze większa lipa. Poza tym gdzie jakis łysy Erik, a gdzie Pan Ronald? Inna klasa trenerska.
1
@Janas11224 Manchester United może uratować już tylko potężny Ronald Koeman.