0

@Who_you_mam Gdyby Arsenal miał napastnika, to wszystko byłoby jeszcze możliwe. 8 punktów straty i jeden mecz mniej przy 12 kolejkach do końca, to nie jest tragedia, ale no wlasnie. Arsenal nie ma napastnika

1

@fart Tam jego miejsce, jak wielu innych politycznych dygnitarzy.

0

@Krzysztof1987 Alonso to człowiek Liverpoolu

1

Plastikowe słomki, dwie płcie, Zatoka Amerykańska, Grenlandia, pokój na Ukrainie, Zełenski dyktator, a kiedy ta lista gości na wyspie Epsteina?

0

Kto po Guardioli do City? Mitchel, Arteta, czy Xavi?

57

@Jakchcesz Zełenski dykator bez wyborów. Grunt, że Putin wybrany w uczciwych i demokratycznych wyborach xd

1

@NeroTFP1 Nieźli są też Ci, co muszą charakternie wymazać bazgrołami przystanki w nocy, no ale pewnie my - piknikowi kibice uja tam wiemy.

1

@D10SLEO Z Newcastle szefował, ale nie wiem, czy ten mecz, to dobry wyznacznik

1

@Kengo Legendarne fotazo

0

@Miszak Pomoc na zasadzie: damy wam dolary, ale możecie je wydać tylko w amerykańskiej zbrojeniówce, ale wiadomo - litościwi amerykanie zawsze pomocni.

4

@Miszak Niech Trump nie zapomni dodać ile USA zarobiło na tej wojnie.

4

@ranger3120 Przyjaciel też fajny

1

@norbi77 Jeśli serio tak powiedział, to gość nie powinien 5% przekroczyć w tych wyborach. Biedna Rosja niewinna, cały świat ją sprowokował do wjechania czołgami na Ukrainę. Do wysłania ciapaków na polsko-bialoruska granice pewnie Polska go sprowokowała.

2

Izraelici, wiecznie pokrzywdzeni przez wszystkich i wszystko
https://zapodaj.net/plik-KVHMcEpEPE

16

@Kapitan hawk Grunt, że Real Madryt nie rozmawia o sędziach.

12

Pięknie będzie zobaczyć fikolki logiczne pisowców pokroju Tarczyńskiego, czy Morawieckiego, jak Trump w przyjacielskim uścisku zapozuje do wspólnego zdjęcia z Putinem.

4

@Toretto Oby ten głąb tu nie trafił. Przecież to Dembele vol.2, tylko gorszy

2

Toto Wolf lepiej po polsku gada niż reprezentant Matty Cash.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Pedri > Guler, nie zapraszam do dyskusji bo bezsensu. Właśnie taka jest wartość Twojego porównania.

0

@Pnog37 Ogólnie to wydawało mi się, że ciężko będzie być gorszym prezesem PZN niż Tajner, jednak Małysz udowadnia mi, że się da.

14

@Eklerek Spakować zwyroli ładnie i wysłać na pierwszą linię do Donbasu. Tam będą mieli okazję się wyszaleć

0

@Sulimo A ja im nie współczuję. Powychodzili z jaskini, gdy City notowało serię porażek w tym sezonie. Mało się nie poszczali w gacie ze szczęścia, a na koniec sezonu City będzie w Top3, z kolei United uda się uniknąć spadku. Oby w przyszłym roku bez europejskich pucharów.

0

@Cule1234 Chłopy po 30 lat i się stresują mistrzostwami. Dajcie spokój... I tak żaden poza Wąskiem nie ma szans na coś więcej niż 2/3 dziesiątka, więc o jakiej rywalizacji mowa?

2

@blakkudium Szkoda, że nie został schowany do zamrażarki po meczu z Celtą, bo wtedy akurat na to zasłużył.

0

@Criss18Barca Jakby skakał lepiej, to by pojechal, bo dobry wynik tam potrzebny na gwałt, ale i tak nie wierzę, że byłby gorszy od Wolnego, Żyły, czy Kubackiego.

1

@mrboom Musiał być trochę egoistyczny, bo nie strzelilby 850 goli w karierze, ale chyba nie zaprzeczysz, że gdyby był bardziej, to miałby trafień jeszcze więcej, bo nie zlicze ile razy on podawał, gdy mógł zrobić sam więcej

7

@tomek8756 Dodi wolałby pewnie jej męża

33

Yamal ostatnio z Dembele na mózgi się pozamieniał chyba. Chłop gra tak pod siebie, że to aż irytuje. Zresztą cała trójka z przodu bardzo egoistycznie. Właśnie to zawsze wyróżniało mi Messiego od wszystkich innych kopaczy. Leo nie byl egoistą, miał gdzieś, czy zdobędzie bramkę, czy asystę i to pozwalało mu zawsze podejmować decyzje korzystne dla drużyny.

0

@krol211 Jak wszyscy zdrowi, to Gavi ława. Olmo to taki baller, że musi grać

0

@Borneo Xavi na lawce miał Felixa i Cancelo, więc nie przesadzajmy. Casado stworzył Flick, bo rok temu woleliśmy grać Roberto i Romeu. Erica też ogarnął. Nawet Ferran stał się wartością dodana. Flick sam zbudował sobie szerokość kadry, bo nie boi stawiać się na nieoczywistych zawodników, albo zdaje sobie sprawę, że nikogo mu nie sprowadza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?