1

@Encore Ma szanse

0

Mój Kandydat do Złotej Piłki to Pedri. Tak samo kluczowy jak Raphinha i Yamal (kto wie? Może nawet bardziej). Zawsze dowozi, motor napędowy i mózg tego zespołu, żadnych krzywych akcji, magik z pilką przy nodze. Do tego skromny i pokorny. To jest casus Rodriego w City i jeśli wygramy coś dużego, to moim zdaniem będzie miał szansę.

1

@Popitek12 Jak mu będą wygrane liczyć razy 5 to może

2

@Kazragore Co z tego? To są murzyny. Oni są genetycznie stworzeni do biegania.

2

Ale ten czas zapierdziela. Dopiero co Nowy rok, a tu już kwiecień.

3

@barcanawieki Jak to się potwierdzi, to przecież Simeone popełni samobójstwo. My ich tam wypunktujemy bezlitośnie.

4

@Lionel_Messi10 Jak ten Xavi go wypatrzył z tej 3 Ligi to nie wiem, ale podziękować mu trzeba. Świetny zawodnik do rotacji.

0

@brd42 Uja prawda. W Barcelonie zawsze grały topowe 9 i to się nie zmieni. Eto'o, Henry, Ibra, Villa, Suarez, Aguero. Po Lewandowskim też przyjdzie tu jakiś kozak i będzie strzelał sporo bramek.

0

@Stinger_ Kubacki niewdzięcznik. Najlepszy okres w karierze miał za Thurnbichlera i powinien go po rękach za to całować. Jak zwykle wszyscy dookoła winni, tylko nie Dawid, który skacze jakby worek kartofli miał na plecach.

2

@Mezocyklon87 A po cholere ma debatować z gościem, który nawet nie wiadomo, czy do drugiej tury wejdzie? Trzaskowski glupi nie jest i pewnie zdaję sobie sprawę, że taka rozmowa może mu na ten moment bardziej zaszkodzić, niż pomóc. To Mentzen potrzebuje tej debaty, a nie on.

8

Kounde po sezonie na długie i zasłużone wakacje. Gość to jakiś terminator. Cały sezon po 90 minut ciśnie i nie widać po nim zmęczenia. Zdecydowanie inny profil, ale to wreszcie jest godny następca Alvesa na prawej obronie.

0

@kejdzi Może. Ben White z Arsenalu notorycznie odmawiał powołania, dopóki Southgate był trenerem.

1

@Eklerek Niezły wychowanek, od dzieciństwa w Liverpoolu, trochę legenda The Reds i na koniec odchodzi za darmo w wieku 26 lat, gdzie klub mógł na nim dużo zarobić. Wyobrażacie sobie, że Xavi albo Iniesta w wieku 28 lat odchodzą za darmo? Cios w serce fanów Liverpoolu.

0

@MichuZ44 Max niech za bardzo nie płacze o tego Lawsona. Ostatecznie jest "tylko" kierowcą i niech się zajmie ściganiem, bo to najlepiej mu wychodzi. Już przy przedłużeniu umowy z Perezem zespół postanowił posłuchać Holendra i chyba każdy pamięta jak na tym wyszli.

4

Znowu trza jechać na tego złodzieja pracować...

3

@Lionel_Messi10 Niech ogarnia zdrowie, bo ostatnio cos często ma te urazy i dyskomforty.

1

Świderskiemu sodówe wyjebało. Wielki napadzior z Grecji, zaraz siuuuu będzie robil

2

@LukaszFan Ogólnie to mało kto ma gorsza kulturę gry w piłkę niż nasza reprezentacja. Na każdym turnieju wyglądamy na największych drewniaków.

1

Bonello lepszy niż każdy bramkarz Legii xd

2

Frankowski i Kamiński to jest obraz nędzy i rozpaczy. Tu na ten moment wchodzi 40-letni Grosicki i robi lepszą robotę na skrzydle niż te patalachy.

0

@Herato Nie lekcewaz Finlandii. Nasze gwiazdory już nie z takimi tuzami dupy dawali

4

To jest ten zorganizowany doping? Ja pierdole, robi wrażenie. Na mojej wsiowej drużynie z A-Klasy jest czasami większy młyn.

1

Leclerc najtwardszy Tifoso. Tyle lat ciągłej amatorszczyzny i cały czas można dostać mokrą szmatą w pysk. Jak sobie pomyślę, że taki Norris, czy Piastri mogą zdobyć WDC przed nim, to aż się coś człowiekowi robi.

2

@mekston Ocon za 7 miejsce jeżdżąc podobno "taczką"

2

@cules100pro To wrzuć go do ignorowanych i nie czytaj, jak Ci przeszkadza

7

Doohan jest nie do wyprzedzenia. Pół godziny kar nazbiera, więcej punktów karnych niż zdobytych, ale nie będzie go żaden Hadjar wyprzedzal

2

Racing Bulls piękne kwale, a wyscig narazie koncertowo skopany

2

Max pełny ogień. Najwyzej skończy opony, ale Nie ma nic do stracenia. Niżej Nie spadnie

6

Ciao. Ależ Bearman ma silną psychike

5

Lawson ma przesrane. Marko go rozjebie po tym wyścigu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?