4

@Azazel_Pazuzu Franco Masturbanto wygra 100%

11

Nie no Gyokeres musi mieć aryjskie korzenie. Wygląda jak rasowy żołnierz Wermachtu

0

@adamek20151 W tym roku najebie Manchesterom i innym Tottenhamom

1

@Who_you_mam Nie ma Wieniawy, to nie pojechał

1

@kaamil1910 Enrique wygrał tryplet. Nie było lepszego trenera w zeszłym sezonie

0

Brawo Lucho!!!! Nasz człowiek

3

Przecież Ronaldinho do czasu wręczenia tego balona będzie najebany jak Kimi Raikkonen na gali FIA.

1

@BorzyKrzys Tak jak mówił @Danny Gaucho . Angole odkryli Pedriego dopiero teraz po meczu z Newcastle.

1

@partymaker Niedługo wpierdolimy im na boisku

3

@Stinger_ Co to są za trofea? Puchar gdzie Jagiellonia z Legią grają w 1/4 i towarzyski turniej w USA? Przecież w Anglii Chelsea nie istniało.

0

@Who_you_mam Więcej niż pewne. Jeszcze przed Raphinhą skończy znając zycie

0

Pedri vibe Messiego 2018/19. Jak można takiego piłkarza zestawić tak nisko?

0

@Szmulek Akurat Kane dobry sezon. Król strzelców Bundesligi i mistrz z Bayernem. Jedyna klasyczna "9", która zeszły sezon miała lepszy/tak samo dobry jak Lewy.

2

Gówniany wyscig. Kompletnie nic się nie działo. Fajnie, że Sainz na podium

0

Red-Bull po wywaleniu Hornera wyraźnie odżył. Mają tempo. Nawet taki łak jak Tsunoda jest w stanie jechać w Top5.

4

Jak dziś Norris tego nie wykorzysta, To niech się lepiej hodowlą jedwabników zajmie. Idealna okazja dla niego na odrabianie strat.

1

Max wraca do walki o majstra

0

Znowu Budnik z Sokołem komentuje wyscig... Szkoda, że nie Gąsiorowski

0

@MYTO Tylko na śluby, komunie, pogrzeby itp.

3

@JanuszKorwinMikke To tylko pokazuje klasę sportową Alexisa Sancheza. Dobry piłkarz zawsze będzie dobrze grał w piłkę. Nawet mimo upływu wieku ciągle będzie miał swoje momenty. Coraz rzadziej, ale będzie miał.

0

Sainz z Lawsonem to potencjał na niezłe dymy w T1 xd

3

Jak wreszcie samochód był konkurencyjny, to kierowcy dali dupy po całości. Poprostu Ferrari

0

Ferrari z potencjałem na koncertowe zesranie sie. Leclerc może uratuje honor

0

Wyscig zapowiada się wręcz wybornie. Niektórzy mają problem jedno okrążenie poskladac

1

Hahaha Colapinto to jest gość. Duch Maldonado wiecznie żywy.

8

@barcanawieki To była pewnie ukraińska prowokacja, żeby wciągnąć nas do wojny.

15

Powiem wam szczerze, że my to Newcastle rozpierdolimy jak gnój po polu.

3

@beter2 Xddd Liverpool sra pieniędzmi. Doić ile wlezie. Niech chociaż te 70 dają i do widzenia Ronald.

3

@BezglutenowyPedri Ale to, że rokuje na dobrego pajaca to się trzeba zgodzić. Do Messiego mu daleko jeśli chodzi o zachowanie

0

@aspr1me Kibice United po tym jak go wyśmiewali wybierając Portugolca, nie zasługują na naszego Generala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?