Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chaoss Następny sezon, to będzie ten sezon. Zobaczysz xd
1
Niech te głąby z Maranello zrobią wreszcie Leclercowi samochód stabilny przez cały sezon, a wyjeździ mistrzostwo. Top 2 kierowców w stawce zaraz za Maxem.
0
@Bykunn Ten placek będzie prawdopodobnie mistrzem w tym sezonie.
1
Norris dziś imponuje. Bardzo szybki
4
United w Top4 w tabeli na żywo. Dziwny to widok
1
@michal26 Piastri to już się nie odkręci do końca sezonu. O mistrza powalczy Lando z Maxem.
1
@tbas Flick taką kadrą robiłby tryplet co rok.
12
Yildiz normalnie ładuje po oknach, ale dziś zapomnial jak się gra i podaje piłkę Courtoisowi
0
@partymaker Dlatego mówię, że gdybyśmy byli w optymalnej dyspozycji i grali swoje, tak jak rok temu, to nic by z nich nie zostało w niedzielę, a tak to różnie może być.
5
Wszystko co dobre w Realu to Mbappe, Guler i Courtois. Same indywidualności wygrywają im mecze. Na razie nie widać tam ręki Alonso. Gdybyśmy byli w optymalnej dyspozycji, to w niedziele mieliby powtórkę z zeszłego sezonu.
3
@malicinho Każdy z trojki Pedri, Gavi, Fermin jest innym typem zawodnika. Każdy ma jakieś swoje atuty. Niestety zdrowie nie pozwala Gaviemu rozwinąć skrzydeł. Oby się to poprawiło.
0
Ale gwałcą to Atletico
12
@AmigoBlancos Smianie się z Viniciusa to obywatelski obowiązek każdego szanującego się czlowieka
3
Mistrzostwo F1 rozstrzygnie się między Verstappenem i Norrisem. Piastri nie odkręci się do końca sezonu. Tak, czy siak szykuje się bardzo ciekawa końcówka. W konstruktorach też będzie walka o 2 miejsce między Red-Bullem, Mercedesem i Ferrari
0
@BulaKG Pół tygodnia szalowania ław fundamentowych na piwnicy się szykuje. Jazda z tematem
3
@Danny Gaucho Dlaczego tak niekulturalnie?
9
W imieniu rodziny Siary Siarzewskiego chciałbym z tego miejsca zapewnić, że doceniam przyjacielski gest mojego byłego wroga Ferdynanda, gdyż od dzisiaj wspólnym naszym wrogiem jest były mój przyjaciel, Jorguś Kiler…
0
Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził
2
Zwycięstwo Leclerca uderzyłoby dziś pięknie, ale bez szans. Chyba, że Max straci opony.
0
@Encore Tak się jeździ, a nie jakieś pedalskie papaja rules
1
Ferrari coś zaskakująco dobrze. Ciekawe co odpierdolą
1
Przecież ten Gakpo w bramkę trafić nie umie.
2
Harry Magłaja niszczy Liverpool
1
Liverpool słaby, więc pewnie zaraz wcisną jakiegoś farfocla
0
@Pawlak1992 Zwłaszcza teraz, gdy meczów jest więcej i jest to zawsze te kilka kolejnych okazji na bramki.
3
@Eklerek Drogi był Woltemade, ale jest dobry. Bayern będzie sobie pluł w brodę, bo odpuścili idealnego dla nich, niemieckiego napastnika. Gość będzie miał solidną kariere
7
Przecież ta Portugalia ma topową kadrę jeśli chodzi o nazwiska. Jak nie dotrą do strefy medalowej mundialu, będzie można mówić o sporym rozczarowaniu.
1
@supraomnes1 Bluznisz. Messi jedyny, prawdziwy Goat
13
@blakkudium Pewnie im się nie przyda hehe
0
@Kapitan9 Niech próbuje, ale za 2/3 lata. On na dobrą sprawe jeszcze nic nie udowodnil w Ekstraklasie. Wygląda dobrze, ale ilu juz takich bylo, co mieli przebojem zachód podbić? Na ten moment zderzyłby się ze ścianą poważnej piłki i złamałoby mu to karierę. Przykład - Kacper Kozłowski. Pietuszewski ma jeszcze dużo czasu. Rozumiałbym, gdyby grał w jakiejś Arce, Radomiaku, czy innym średniaku bez perspektyw, ale tak jak mówiłem wcześniej - w Jagiellonii ma wszystko, czego potrzebuje do rozwoju.