2

@Chaoss Następny sezon, to będzie ten sezon. Zobaczysz xd

1

Niech te głąby z Maranello zrobią wreszcie Leclercowi samochód stabilny przez cały sezon, a wyjeździ mistrzostwo. Top 2 kierowców w stawce zaraz za Maxem.

0

@Bykunn Ten placek będzie prawdopodobnie mistrzem w tym sezonie.

1

Norris dziś imponuje. Bardzo szybki

4

United w Top4 w tabeli na żywo. Dziwny to widok

1

@michal26 Piastri to już się nie odkręci do końca sezonu. O mistrza powalczy Lando z Maxem.

1

@tbas Flick taką kadrą robiłby tryplet co rok.

12

Yildiz normalnie ładuje po oknach, ale dziś zapomnial jak się gra i podaje piłkę Courtoisowi

0

@partymaker Dlatego mówię, że gdybyśmy byli w optymalnej dyspozycji i grali swoje, tak jak rok temu, to nic by z nich nie zostało w niedzielę, a tak to różnie może być.

5

Wszystko co dobre w Realu to Mbappe, Guler i Courtois. Same indywidualności wygrywają im mecze. Na razie nie widać tam ręki Alonso. Gdybyśmy byli w optymalnej dyspozycji, to w niedziele mieliby powtórkę z zeszłego sezonu.

3

@malicinho Każdy z trojki Pedri, Gavi, Fermin jest innym typem zawodnika. Każdy ma jakieś swoje atuty. Niestety zdrowie nie pozwala Gaviemu rozwinąć skrzydeł. Oby się to poprawiło.

0

Ale gwałcą to Atletico

12

@AmigoBlancos Smianie się z Viniciusa to obywatelski obowiązek każdego szanującego się czlowieka

3

Mistrzostwo F1 rozstrzygnie się między Verstappenem i Norrisem. Piastri nie odkręci się do końca sezonu. Tak, czy siak szykuje się bardzo ciekawa końcówka. W konstruktorach też będzie walka o 2 miejsce między Red-Bullem, Mercedesem i Ferrari

0

@BulaKG Pół tygodnia szalowania ław fundamentowych na piwnicy się szykuje. Jazda z tematem

3

@Danny Gaucho Dlaczego tak niekulturalnie?

9

W imieniu rodziny Siary Siarzewskiego chciałbym z tego miejsca zapewnić, że doceniam przyjacielski gest mojego byłego wroga Ferdynanda, gdyż od dzisiaj wspólnym naszym wrogiem jest były mój przyjaciel, Jorguś Kiler…

0

Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził

2

Zwycięstwo Leclerca uderzyłoby dziś pięknie, ale bez szans. Chyba, że Max straci opony.

0

@Encore Tak się jeździ, a nie jakieś pedalskie papaja rules

1

Ferrari coś zaskakująco dobrze. Ciekawe co odpierdolą

1

Przecież ten Gakpo w bramkę trafić nie umie.

2

Harry Magłaja niszczy Liverpool

1

Liverpool słaby, więc pewnie zaraz wcisną jakiegoś farfocla

0

@Pawlak1992 Zwłaszcza teraz, gdy meczów jest więcej i jest to zawsze te kilka kolejnych okazji na bramki.

3

@Eklerek Drogi był Woltemade, ale jest dobry. Bayern będzie sobie pluł w brodę, bo odpuścili idealnego dla nich, niemieckiego napastnika. Gość będzie miał solidną kariere

7

Przecież ta Portugalia ma topową kadrę jeśli chodzi o nazwiska. Jak nie dotrą do strefy medalowej mundialu, będzie można mówić o sporym rozczarowaniu.

1

@supraomnes1 Bluznisz. Messi jedyny, prawdziwy Goat

13

@blakkudium Pewnie im się nie przyda hehe

0

@Kapitan9 Niech próbuje, ale za 2/3 lata. On na dobrą sprawe jeszcze nic nie udowodnil w Ekstraklasie. Wygląda dobrze, ale ilu juz takich bylo, co mieli przebojem zachód podbić? Na ten moment zderzyłby się ze ścianą poważnej piłki i złamałoby mu to karierę. Przykład - Kacper Kozłowski. Pietuszewski ma jeszcze dużo czasu. Rozumiałbym, gdyby grał w jakiejś Arce, Radomiaku, czy innym średniaku bez perspektyw, ale tak jak mówiłem wcześniej - w Jagiellonii ma wszystko, czego potrzebuje do rozwoju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?