0

@kanver_ Jakby umiał po angielsku, to już po pierwszej przygodzie w Rakowie znalazłby robotę za granicą.

1

Jedynie Raków na plus i wstydu nie przyniósł. Lech i Jagiellonia poniżej oczekiwań. Legia Absolutną kompromitacja

1

@SelloutCrowd Mówisz o tym samym Atletico, które dopiero co jebnelismy w lidze? Mecz meczowi nierówny

1

@Lionel_Messi10 Araujo i Ter Stegen w rozliczeniu

2

@tomek8756 Pora zawalczyć o równouprawnienie kobiet do komisji wojskowej i wyższego o 2 lata wieku emerytalnego. Czemu mają mieć gorzej niż my?

0

@tbas Jeszcze dziwniejsze jest to, że Jasiu Urban bierze tego kołka na kadrę.

1

@ZwyklyCuler48 Xabi przed Flickiem może być jedynie w rankingu na chujowszego trenera.

0

@Consigliere XabiBall xddd

1

@FcPortoFan1999 Nowy Marcin Robak.

4

@sergio5 A przecież całkiem niedawno Messi musiał opłacać pensje ochroniarzom i sprzątaczkom, bo AFA była na skraju bankructwa. Ciekawie

3

@tbas Grunt, że nie rozmawiają o sędziowaniu.

0

@Gaz Chester przede wszystkim był autentyczny w swoim wokalu. On tym krzykiem wyrażał ból, który miał głęboko w sobie, i który ostatecznie go pokonał. Nie da się czegoś takiego powtórzyć po prostu.

4

@blakkudium Tymbardziej Flick powinien go trzymać z dala od boiska. Szczęsny nie jest gotowy? To na PK wychodzi Joan Garcia, albo Kochen. Może wtedy dotrze

1

@blakkudium On jest w takim wieku, że musi grać. Bramkarz musi mieć rytm, zbierać minuty, kolejne interwencje, budować swoją pewność siebie. Nie rozwinąłby się nigdy, gdyby u nas został i cały czas był dwójką. Siedzieć na lawce w Barcelonie, to może właśnie taki 40-letni Szczęsny, a nie mlody gość, który ma talent i potrzebuje regularności.

0

@gumaz No był chujowy no. Co tu dużo mówić.

0

Real się napiął na City. Dobrze. Im dłużej Alonso trenerem, tym lepiej

18

Rozjebalismy ich 2:1

1

Poprostu sprawdzamy ile minimalnie punktów wystarczy, żeby być w top 24

0

@Kondzix Maldini za dwóch nie zagra. Już i tak etat za Araujo musi brać

24

Kurwa Knaufem to się ściany robi, a nie gole strzela

1

@Fog_W_1899 Skoro kibicujesz już tyle lat to powinieneś pamiętać takiego piłkarza jak Bojan Krkic. Grał nie tak dawno temu. Przypomnij sobie do czego doprowadziły go stany lękowe i problemy psychiczne. Robert Enke to jeszcze bardziej drastyczny przyklad. To nie są żarty, bo możliwe, że na szali jest nie tylko kariera, ale i dalsze życie Araujo. Dopóki nie wiemy co się dzieje radziłbym się wstrzymać od takiego gadania.

1

@norbi77 Ja bym jeszcze zrozumial, gdyby to mówił Carvajal, Valverde, czy Vinicius. Oni jednak coś już wygrali podczas tej kariery i mają jakieś osiągnięcia, czy tam zasługi, ale to mówi jakiś Carrerras. Zwykły pet, który jeszcze niczego w karierze nie osiągnął. Ego wyjebane w kosmos.

2

@OTX Może Cię zaskoczę, ale Araujo jest takim samym człowiekiem jak samotna matka, czy chore dziecko. Może trochę lepiej ustawionym, ale dalej tylko człowiekiem. Każdy zasługuje na trochę empatii bez względu na to ile zer ma na koncie w banku. Konstruktywna krytyka, opierdol po błędzie jest okej, natomiast notoryczne jebanie i groźby już nie. Zwłaszcza, że to tylko sport, głupia pilka nożna. Życie i zdrowie ludzkie jest warte więcej niż jakiś mecz, czy czerwona kartka. Na samym końcu dalej jest naszym zawodnikiem, jednym z kapitanów. Depresja, czy inne problemy psychiczne, to nie są przelewki. Jeżeli potrzebuje pomocy, to powinniśmy to uszanować i okazać mu wsparcie.

4


Real Xabiego upadł i rozwalił sobie ryj.

1

@MateuszQ Czyli w sumie jest bez obrońców. Obaj to parodysci.

3

@norbi77 Pewnie chodzi mu o okres po Koemanie. Xavi przyszedł w listopadzie i lepił z tego co miał. Od stycznia wrzucaliśmy na karuzele każdego z Realem włącznie grając Luukiem, Aubą, Adamą, Minguezą, czy Alvesem z emerytury. Kadra była lepiona ze szrotu, a i tak wyglądaliśmy lepiej niż Galacticos Alonso.

1

@MOLESTA Jakby musiał Abde na skrzydle i Minguezą w obronie latać to chłop by się pociął. A jedyne transfery na jakie mógł liczyć to Luuk, Adama, odkurzony Auba i Alves z emerytury

18

Szanuj Xaviego swojego, bo możesz mieć Xabiego gorszego. General to byl jednak klasa i zdobył mistrzostwo ze swoim klubem.

0

@michal26 Najmniej z całej trójki zasłużył Piastri. Miał dużą przewagę nad Norrisem po Kanadzie i Holandii, ogromną nad Maxem plus najlepszy samochód, a skończył trzeci. Spieprzył to koncertowo, ale można to jakoś tłumaczyć tym, że to jego dopiero trzeci sezon w stawce. Jego czas jeszcze nadejdzie. Na przestrzeni całego sezonu Norris był równiejszy. Po przerwie wakacyjnej miał kilka naprawde bezbłędnych weekendów, a Oscar całkowicie się posypał.

1

@mekston Ferrari organizacyjnie całkowicie położyło ten sezon. Tam nie dojechało kompletnie nic. Strategia, samochód, decyzyjność, zarządzanie. Jedynie mechanicy i Leclerc robili robotę. 7 miejsc na podium w tym skrócie pokazuje jak wysoko sufit ma Charles. Najlepszy kierowca w stawce obok Verstappena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?