Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lapcio lufę walnął. Kamery przyłapaly
1
@SiempreCule10 Myślę, że Atletico się poprostu zesra i Real to przepchnie kolanem
0
Dawać Szczęsnego na boisko. Karnego zrobi i będą jakieś emocje
0
@majkiii Jakby nie patrzeć wyniki go bronią. Może w tym szaleństwie jest metoda?
3
Ja nie mówię, że Simon to zły bramkarz. Jest całkiem solidny, ale jak do wyboru są wybitni Raya i Joan Garcia, to De La Fuente nie powinien się nawet chwili zastanawiać.
3
Flicku musi częściej Yamalem grać na 10. Raz, że Raphinha wygląda tam słabiej niż na LS, dwa Yamal byłby częściej pod gra, a trzy Roony zasługuje na więcej minut.
1
@macio_944 Bo jest inteligentniejszym piłkarzem. Już nie będę nawet niczego sugerował ^^
4
Rooney jesteś taki kozak, że kupiłbym Cię jeszcze raz
2
Rooney dobrze chodzi. Złoty chlopak
2
Brawo Ferran. Należało się za tą asystę, która mu zabrał Fermin chwile wczesniej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@karci0 Jeszcze się ozapierdalasz przez cały rok. Odpoczywaj póki możesz
1
Punkty zawodników trenera Macieja Maciusiaka w zawodach Turnieju Czterech Skoczni:
- 28 miejsce P. Wąsek (Oberstdorf)
- 30 miejsce D. Kubacki (Innsbruck)
Koniec listy.
Kadra A proszę Państwa xd
1
@NeroTFP1 Jeżeli Żyła nie odpali czegoś ekstra w Zakopanem (o ile w ogóle będzie skakal), to wymieniona przez Ciebie trójka powinna jechać na Igrzyska bez żadnej dyskusji.
2
@kubix05 Dziń dybry
0
Pałasz co dorwała do wywiadu gościa xdd
4
Co sie chłopu dziwić? Nie chcial osłabiania kadry.
0
@FanBarcy22 Elegancko chłopak wypoczęty na drugą część sezonu. O to chodzi
0
Czyli w drugiej połowie sezonu o puchary napierdalamy się z parą Maldini-Cubarsi na śo. I to jest jakby okej.
5
@TaughtMule Flick wyszedł z zalozenia, że lepszy rydz niż nic. Zawsze to ktoś do rotacji na bok obrony.
0
@natanvip Maduro ma z demokracją tyle wspólnego, co Marysia Schreiber z rozumem.
1
@Laminedependencia Dostanie Gerarda Maldiniego na stałe na śo. Laporta z Deco pora na CSa
0
@Criss18Barca Czyli jest wypoczęty i gotowy na pół roku orania pod batutą JE Hansa Dietera Flicka.
0
@michal26 Tym się właśnie odróżnia specjalistów i profesjonalną, poważną armię od bandy głąbów z Rosji. Jak sobie przypomnę ich lądowanie w Hostomelu, albo kilometrowe kolumny sprzętu stojące na drodze pod Kijowem, to zbiera mnie na śmiech.
1
@Arcybiskup +1. Ciekawe, czy Ci co płaczą o zawinięcie Maduro, tak samo krzyczeliby, gdyby Delta Force zgarnęło Łukaszenkę.
19
Trzeba ratować Wenezuelki
3
@LukaszFan Rosja to wzorowy przykład dyplomacji. Nikt tak nie wali po blokach mieszkalnych i cywilach jak oni.
13
@tbas Ahh ten pokojowy Trump, który zakończył wszystkie wojny na świecie.
0
"Top Gun" wszedł do kin 40 lat temu... A Tom Cruise dalej mlody
1
@Kgorecki2500 Co ciekawe minęło prawie 100 lat od tego zdjęcia, a Batalion Czołgów w Zurawicy dalej istnieje.