0

Niestety Człekiemu wylosowal się dzis dobry mecz.

1

@Gibbon_FCB Przecież Deco ogarnął Cancelo xdd

0

Ta obrona niestety bardzo przypomina mi popisy zestawu Dest-Pique-Lenglet

3

Jak Flick ugra coś w tym sezonie z taką obroną, to czapki z głów.

1

Brawo dla Kacpra za to podium. Zrobił chłopak robote

3

Brawo Kacper Tomasiak!!!

1

@Pedri16Future Legia za Czaskoskim pewnie

0

Kubacki całe życie skacze na tej Skoczni i nie moze przeskoczyć Szwajcara, czy Ukraińca.

0

Ukraina wiceliderem duetów xd

1

@kanver_ Kij z tym. Flick ma wygrać tryplet z Rashfordem i Cancelo xd

0

@VegetaPolska Wszyscy poza Tomasiakiem i Wąskiem klepią na punkt K. W tym elemencie doświadczenie Kubacki ma największe.

1

@Wojtelele17 Flick jest rozliczany w pierwszej kolejności za wyniki. To zdobyte puchary, punkty, styl są najważniejsze. On nie jest od wprowadzania młodzieży. Albo chcemy wygyrwac, albo gramy samymi gówniarzami.

0

@gumaz Robert Kubica

3

@kubix05 To powinien być jeden z trójki kapitanów. Raphinha, Pedri i właśnie Eric.

1

@escarabajo Grunt to pozytywne myślenie xd

1

@escarabajo Chłop poprostu musi walnąć setę zanim wsiądzie do fury, bo inaczej mu się targaniec załącza

34

O szacunku mówi trener klubu, który regularnie w swojej klubowej telewizji produkuje wysyrywy dyskredytujące sędziów.
Zresztą, jak wiadomo Vinicius tez jest pierwszy jeśli chodzi o szacunek na boisku.

0

Lewis-Skelly słaba zmiana. Wolny gość strasznie

1

Największa różnica w niedziele będzie taka, że wreszcie do klasyku wyjdziemy z prawdziwym bramkarzem. Nic nie mam do Szczesnego, ale z Joanem na bramce czuje spokój oglądając mecz.

1

Vinicius już nawet swoich kibiców wkurwia.

15

Biedny Alonso meczennik. Musi wprowadzać z ławki zawodników, za których Real zapłacił ponad 50 milionów euro.

0

Marsylia pozamiatana.

5

Ale spierdolil Auba teraz. Trzeba było ładować jakkolwiek, a nie stracić

3

Two retards fighting

1

@bartekvisca Jest to jakieś tam Neom SC, gdzie Bułka miał grać

1

@Eto'o9 R10 Kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby z tego drukarza i gwiazdora zrobić jakiegoś mentora/eksperta od sędziowania? Miał swój moment "chwały" na boiskach i każdy widział jak to wyglądało.

33

Teraz muszą potroić ofertę z lata, żeby mówić o czymkolwiek. Poza tym Fermin, to dobry żołnierz. Nigdy nie narzeka. Ja bym go nie sprzedał za żadne pieniądze.

2

@urbipl Wyceny z czapy totalnie. Yamal w życiu 20 goli w lidze nie strzelił, a zaraz pół miliarda będzie warty. Ciekawe na ile Messi z 2012 roku byłby teraz wyceniony... O Gulerze, Wirtzie, czy Bellinghamie nawet nie ma co pisać.

1

Enrique Setién Solar. Inaczej Quique Setién, pseudonim "Pasterz".

0

@Seledynowy Joan Garcia ogarnie temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?