Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety Człekiemu wylosowal się dzis dobry mecz.
1
@Gibbon_FCB Przecież Deco ogarnął Cancelo xdd
0
Ta obrona niestety bardzo przypomina mi popisy zestawu Dest-Pique-Lenglet
3
Jak Flick ugra coś w tym sezonie z taką obroną, to czapki z głów.
1
Brawo dla Kacpra za to podium. Zrobił chłopak robote
3
Brawo Kacper Tomasiak!!!
1
@Pedri16Future Legia za Czaskoskim pewnie
0
Kubacki całe życie skacze na tej Skoczni i nie moze przeskoczyć Szwajcara, czy Ukraińca.
0
Ukraina wiceliderem duetów xd
1
@kanver_ Kij z tym. Flick ma wygrać tryplet z Rashfordem i Cancelo xd
0
@VegetaPolska Wszyscy poza Tomasiakiem i Wąskiem klepią na punkt K. W tym elemencie doświadczenie Kubacki ma największe.
1
@Wojtelele17 Flick jest rozliczany w pierwszej kolejności za wyniki. To zdobyte puchary, punkty, styl są najważniejsze. On nie jest od wprowadzania młodzieży. Albo chcemy wygyrwac, albo gramy samymi gówniarzami.
0
@gumaz Robert Kubica
3
@kubix05 To powinien być jeden z trójki kapitanów. Raphinha, Pedri i właśnie Eric.
1
@escarabajo Grunt to pozytywne myślenie xd
1
@escarabajo Chłop poprostu musi walnąć setę zanim wsiądzie do fury, bo inaczej mu się targaniec załącza
34
O szacunku mówi trener klubu, który regularnie w swojej klubowej telewizji produkuje wysyrywy dyskredytujące sędziów.
Zresztą, jak wiadomo Vinicius tez jest pierwszy jeśli chodzi o szacunek na boisku.
0
Lewis-Skelly słaba zmiana. Wolny gość strasznie
1
Największa różnica w niedziele będzie taka, że wreszcie do klasyku wyjdziemy z prawdziwym bramkarzem. Nic nie mam do Szczesnego, ale z Joanem na bramce czuje spokój oglądając mecz.
1
Vinicius już nawet swoich kibiców wkurwia.
15
Biedny Alonso meczennik. Musi wprowadzać z ławki zawodników, za których Real zapłacił ponad 50 milionów euro.
0
Marsylia pozamiatana.
5
Ale spierdolil Auba teraz. Trzeba było ładować jakkolwiek, a nie stracić
3
Two retards fighting
1
@bartekvisca Jest to jakieś tam Neom SC, gdzie Bułka miał grać
1
@Eto'o9 R10 Kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby z tego drukarza i gwiazdora zrobić jakiegoś mentora/eksperta od sędziowania? Miał swój moment "chwały" na boiskach i każdy widział jak to wyglądało.
33
Teraz muszą potroić ofertę z lata, żeby mówić o czymkolwiek. Poza tym Fermin, to dobry żołnierz. Nigdy nie narzeka. Ja bym go nie sprzedał za żadne pieniądze.
2
@urbipl Wyceny z czapy totalnie. Yamal w życiu 20 goli w lidze nie strzelił, a zaraz pół miliarda będzie warty. Ciekawe na ile Messi z 2012 roku byłby teraz wyceniony... O Gulerze, Wirtzie, czy Bellinghamie nawet nie ma co pisać.
1
Enrique Setién Solar. Inaczej Quique Setién, pseudonim "Pasterz".
0
@Seledynowy Joan Garcia ogarnie temat.