3

@Luciano99 Tylko Adam Napierdalanka mógłby im pomóc

0

@Tasde Zak Brown mu kierownicą skręcał w Baku.

2

@Arden Oby to był casus Erica Garcii, który na wypożyczeniu w Gironie nauczył się od nowa grać w piłkę.

1

@Rupert_Haubica Taczką to jeździł Leclerc, a nie Max po pierwsze. Po drugie to bardziej Piastri przegrał mistrza z Lando, bo to on miał ogromną przewagę po dzwonie Norrisa w Kanadzie i awarii w Holandii. Brytol sporo punktów odrobił po wakacjach, gdzie miał kilka bezbłędnych weekendów.

3

@mekston Tragiczny sezon Ferrari...

0

@kanver_ Messi gdziekolwiek by nie gral, zawsze będzie najlepszy. Udowodni to na mundialu.

2

@Kessie Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda

12

Flick ich rozjebie w szatni za tą końcówkę.

1

Pewniej niż Lewy wykonal.

0

Ale Cubarsi to mógłby się już wreszcie obudzić.

3

Jakbyśmy byli Realem Madryt, to Roony byłby warty już 60 milionów.

1

Piękny jesteś Roony!

2

W obronie gramy wesoły futbol. Niezłe jajca się w tyłach odpierdzielaja

1

Ferran rozpoczyna marsz po Złota Piłkę

1

@JBgomeS Ferrari każdego mistrza potrafi przemielić.

4

@Eklerek Jeśli Max będzie przed Piastrim, to Oscar pusci Norrisa i będzie to całkowicie normalna i logiczna decyzja.

5

Naprawdę świetny mecz w naszym wykonaniu. Dobra reakcja drużyny. Chyba powoli wracamy do gry

0

Pedri dziś bardzo intensywny mecz. Oby to była tylko zmiana w trosce o jego zdrowie, a nie jakiś uraz

0

Wstawaj Dani. Jesteś nam potrzebny w takiej formie

1

@MirusAmisz Ale nie strzelił. Pierwsza połowa fatalna w jego wykonaniu. Chyba sam to przyznasz?

0

@Kinginiesta Ferran nie gra w tym meczu. Oceniamy pierwszą połowę.

12

@MirusAmisz To niech chociaż z 11 metrów do bramki trafi, skoro biegać już nie może.

1

Niezły mecz w naszym wykonaniu.

0

Olmo jest czasami pojebany. Szkoda, że taki nierówny

0

@Sulimo Ja tłucze co jakiś czas na przemian z głosem Chestera w Grey Daze i Dead By Sunrise


5


Niesamowite, że Linkin Park miał takie utwory jak "Lost", czy "More the Victim" stworzone już 20 lat temu, a jednak nie zdecydowali się ich dodać do Meteory. Dla fanów głosu Chestera takie perełki po paru latach są jak miód na uszy.

5

@Stinger_ I bardzo dobrze

3

@Esteban_ Koeman - Ludwiczek, ale to z jego epizodu trenerskiego xd. Ewentualnie jeszcze Xavi - Danzel

0

@Rupert_Haubica Każdemu by siadła, po tym co oni tam odpierdalają

8

Kto by się przed sezonem spodziewał, że Sainz w Williamsie będzie 2 razy na podium, a Hamilton w Ferrari ani razu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?