Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luciano99 Tylko Adam Napierdalanka mógłby im pomóc
0
@Tasde Zak Brown mu kierownicą skręcał w Baku.
2
@Arden Oby to był casus Erica Garcii, który na wypożyczeniu w Gironie nauczył się od nowa grać w piłkę.
1
@Rupert_Haubica Taczką to jeździł Leclerc, a nie Max po pierwsze. Po drugie to bardziej Piastri przegrał mistrza z Lando, bo to on miał ogromną przewagę po dzwonie Norrisa w Kanadzie i awarii w Holandii. Brytol sporo punktów odrobił po wakacjach, gdzie miał kilka bezbłędnych weekendów.
3
@mekston Tragiczny sezon Ferrari...
0
@kanver_ Messi gdziekolwiek by nie gral, zawsze będzie najlepszy. Udowodni to na mundialu.
2
@Kessie Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda
12
Flick ich rozjebie w szatni za tą końcówkę.
1
Pewniej niż Lewy wykonal.
0
Ale Cubarsi to mógłby się już wreszcie obudzić.
3
Jakbyśmy byli Realem Madryt, to Roony byłby warty już 60 milionów.
1
Piękny jesteś Roony!
2
W obronie gramy wesoły futbol. Niezłe jajca się w tyłach odpierdzielaja
1
Ferran rozpoczyna marsz po Złota Piłkę
1
@JBgomeS Ferrari każdego mistrza potrafi przemielić.
4
@Eklerek Jeśli Max będzie przed Piastrim, to Oscar pusci Norrisa i będzie to całkowicie normalna i logiczna decyzja.
5
Naprawdę świetny mecz w naszym wykonaniu. Dobra reakcja drużyny. Chyba powoli wracamy do gry
0
Pedri dziś bardzo intensywny mecz. Oby to była tylko zmiana w trosce o jego zdrowie, a nie jakiś uraz
0
Wstawaj Dani. Jesteś nam potrzebny w takiej formie
1
@MirusAmisz Ale nie strzelił. Pierwsza połowa fatalna w jego wykonaniu. Chyba sam to przyznasz?
0
@Kinginiesta Ferran nie gra w tym meczu. Oceniamy pierwszą połowę.
12
@MirusAmisz To niech chociaż z 11 metrów do bramki trafi, skoro biegać już nie może.
1
Niezły mecz w naszym wykonaniu.
0
Olmo jest czasami pojebany. Szkoda, że taki nierówny
0
@Sulimo Ja tłucze co jakiś czas na przemian z głosem Chestera w Grey Daze i Dead By Sunrise
5
Niesamowite, że Linkin Park miał takie utwory jak "Lost", czy "More the Victim" stworzone już 20 lat temu, a jednak nie zdecydowali się ich dodać do Meteory. Dla fanów głosu Chestera takie perełki po paru latach są jak miód na uszy.
5
@Stinger_ I bardzo dobrze
3
@Esteban_ Koeman - Ludwiczek, ale to z jego epizodu trenerskiego xd. Ewentualnie jeszcze Xavi - Danzel
0
@Rupert_Haubica Każdemu by siadła, po tym co oni tam odpierdalają
8
Kto by się przed sezonem spodziewał, że Sainz w Williamsie będzie 2 razy na podium, a Hamilton w Ferrari ani razu.