Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Top Gun" wszedł do kin 40 lat temu... A Tom Cruise dalej mlody
1
@Kgorecki2500 Co ciekawe minęło prawie 100 lat od tego zdjęcia, a Batalion Czołgów w Zurawicy dalej istnieje.
1
@marcin62 Ronaldo to jest fenomen. Najebał 957 bramek przez całą kariere i ani jednej w fazie pucharowej Mundialu xd.
0
@Pedri16Future Z Newcastle to był wypadek przy pracy. Oni teraz będą dostawać na łeb od każdego, dopóki Bruno nie wróci.
3
@blakkudium Jesus to był zawsze fajny typ napastnika do gry kombinacyjnej, z dobrą techniką. Szkoda, że kontuzje tak zniszczyły. Początek w Arsenalu miał mocny.
0
@GeraltzKatalonii Golazo golazo golazo
3
@ViscaelBarca2007 Zaraz go sprzedadzą gdzieś za 50/60 baniek i będą do przodu.
1
@kaamil1910 Gość pluje faktami.
1
@Criss18Barca Ciekawe czy Krafta, albo Tschoefeniga też miałby jaja tak zdyskwalifikować.
0
@Kgorecki2500 Putin nie chce żadnego pokoju
1
@maroon Kamila Gałe, El Jarka i innych podobnych
6
@BorzyKrzys Kyrgios też tu sobie grał na pół gwizdka. Przy normalnym graniu Sabalenka nie miałaby szans na cokolwiek przy jego serwisie.
11
@blakkudium Biedny Lucho przetyrany przez życie. Jak sobie człowiek przypomni go z naszego finału w Berlinie, to zupełnie inny chlop. Dobrze, że udało mu się pozbierać po tej tragedii.
0
@Lanosss Koniec kariery Szczesnego nic w tej sprawie nie zmienia. Nie możemy mieć rezerwowego bramkarza z taką pensją.
1
@urbipl Wydalismy 2 razy mniej niż Villareal xdd. VILLAREAL XD
8
Dziwnym trafem dziadyga Perez ruszyl z nową kampanią Negreiry dopiero po tym jak Laporta kopnął go w dupe w temacie śmiesznej superligi. Real nie wygra z całym światem. Mogą próbować, ale to się nie uda. Narażą się tylko na śmieszność.
0
@Dankho94isback Arsenalu też nie było
0
@Safrani Picie piwa jest okej. Promowanie picia piwa już nie.
0
@Tasde Jerzy Russell mistrzem F1. Matko jedyna...
1
@Croocers Gdzie on tu coś o Nawrockim powiedział? xd
2
@Eklerek W Maroko gra więcej białych niż we Francji, czy Anglii xd
1
@Fog_W_1899 Nie no, ogarniecie tego pierdolnika jakim było PSG, to też jest spore osiagniecie Enrique. Wiadomo, ma nieograniczony budżet, ale wszyscy poprzedni trenerzy Paryżan również mieli i polegli. Nie wywalał też kasy tak jak np. Liverpool tego lata. Zbudował poprostu solidny zespół z bardzo dobrych zawodników. Nie ma tam jakichś wielkich gwiazdorów. To jest kolektyw i za tą pracę szacun dla Lucho.
2
Ze środkowych obrońców dostępny jest obecnie tylko Cubarsi. Eric musi grać w pomocy, bo Frenkie cieniuje, a w razie co jest jeszcze zmiennikiem Kounde na prawej obronie, gdyby ten wypadl. Parę stoperów z Cubarsim tworzy nasz Maldini, który pewnie zaraz będzie musiał wrócić na lewą obronę, bo nie wierzę, że Balde się nie rozwali na dłuższą metę. Jak Flick zrobił z tak krótką kadrą 46/54 punkty, to wie chyba tylko on. Najlepsza decyzja Laporty podczas tej kadencji, to było zatrudnienie Hansiego. Gość nam z nieba spadł.
9
@Luciano99 Mądrego, to miło posłuchać.
1
@FcPortoFan1999 Może się odkują. Szczerze mówiąc, to kibicuje im w wyścigu o tytuł.
4
W Lidze Szkockiej na ten moment ciekawie.
1. Hearts 41pkt.
2. Celtic 35pkt. (Mecz mniej)
3. Motherwell 30pkt.
4. Rangers 29pkt. (Mecz mniej).
Jeśli Hearts dowiezie, to byłby to pierwszy od 1985 roku mistrz inny niż Rangers/Celtic. Wtedy tytul zdobyło Aberdeen prowadzone przez Alexa Fergusona. To jest dobry moment na przełamanie dominacji dwójki "gigantów". Zwłaszcza, gdy popatrzymy na inne Szkockie rozgrywki. Aktualnym zdobywcą Pucharu Szkocji jest Aberdeen, a całkiem niedawno St. Mirren pokonało Celtic w finale Pucharu Ligi.
0
@Arden Jest lato, ciepło, słoneczko. Popijasz zimne pepsi, a na puszcze Fernando Torres. Za chwilę pora na mecze Euro 2008, albo 2012. Kiedyś to było...
1
@NeroTFP1 Grunt, że bronił jak pojebany na pewnym turnieju w grudniu 2022 roku. Teraz to może same babole puszczać do końca kariery jak dla mnie.
0
@Kubix03 Sarabia robi robotę
0
@Transu96 Sergio Ramos zaraz będzie wolny.