1

@tbas Żaden z niego Cule. Casado do 21 roku życia grał w rezerwach i czekał na szanse. Nie potrzebujemy tu ludzi, którzy patrzą na wszystko przez pryzmat tylko i wyłącznie własnego nosa. Niech idzie, życzę mu wszystkiego dobrego. Talent niewątpliwie ma, tylko nie wiem, czy na granie w klubach półki Barcelony, PSG itp. My na jego miejsce znajdziemy w La Masii kogoś innego. Po Morribie też był na początku płacz, bo robił dobre wrażenie za Koemana. Gdzie jest teraz?

0

@kanver_ Spokojnie z tym bez szans. Norwegia, to kandydat na czarnego konia turnieju według mnie i sam Haaland może coś ustrzelić.

0

@Dankho94isback Minut nie dostaje Casado z Bernalem. Problem z grą ma też Roony, a miał grać nastolatek, bo ponoć talent. Jakby był takim kozakiem, to by się przebił z marszu. Przykład Yamala, Cubarsiego, Karla w Bayernie i wielu innych.

1

Riqui Puig > Dro Fernandez

0

@NeroTFP1 Cos o banderowcach, albo deweloperach

0

@FioletoweOczy Typowa polska mentalność. Nam się wszystko należy, ale innych mamy w dupie.

2

@Lanosss Przynajmniej nie trzeba będzie patrzeć na jego skrzywioną mordę po każdej świetnej interwencji Garcii

6

@Gaucho Schlotterbeck i Kane.

2

@fart Jesteś człowiekiem wielkiej wiary xd

3

No pokazaliście ostatnio z Albacete dominację genetyczną La Fabrici

18

@CLS63AMG Możesz próbować tłumaczyć. Połowa tego kraju nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a co dopiero wyciągać jakieś logiczne wnioski z wypowiedzi ministrów. 95% ludzi nawet nie czytala co jest zawarte w tej umowie. Mają przez swoją opcje polityczna nakreślone, że to jest złe, tego się trzymają i nikt im tego nie przetłumaczy.

0

@BorzyKrzys Rabiot to przydałby się Flickowi. Zwłaszcza patrząc na to co się dzieje z Casado, Bernalem i Gavim.

1

@Kozinho. Perez ma w swoim pierdolniku braki w pomocy i obronie, ale będzie szedł po Haalanda. Typowa madrycka propaganda, po historycznym blamazu. Kontrakt do 2032 roku i pensja na kosmicznym poziomie w City. Powodzenia

8

Ciekawostka na dziś - przez ostatnie 32 lata Real Madryt wygrał Puchar Króla 3 (!!!) razy. W 2011, 2014 i 2023.

1

Panie i Panowie, przed wami Wiesław Wojnar, który grosza nie skąpi

2

Pytający przed meczem dlaczego Joan Garcia, a nie Szczęsny - teraz już wiecie dlaczego.

0

Kurwa akurat raz nie spalił xd Ze Szczęsnym, czy Ter Stegenem szykowalibysmy się na dogrywke

2

Fermin ma obecnie wszystko. Przegląd pola, prostopadle podanie, wyjście na pozycję plus dodatkowo non stop pressuje i walczy. Zawodnik kompletny. Mógłby tylko te głupie faule czasami ogarnąć

5

@Messiah10 Czyli światowy Top, bo Fermin to obecnie jeden z lepszych zawodników na swojej pozycji

0

Fermin ja pierdole.... Xavi z Iniestą by się nie powstydzili

1

Rashford okrutnie wyjaśniany w tym meczu. Dawać Cancelo na LS

1

@Kapitan hawk Casado, Bernala, Balde, Ferrana no i Yamala

2

Bez Pedriego nie ma wizji w drugiej linii. Bez Raphinhi nie ma morderczego pressingu. To są nasi dwaj najważniejsi zawodnicy. Mam nadzieje, że uda się to jakoś przepchnąć kolanem Bez nich.

3

Casado ani podać dobrze dziś nie potrafi, a w defensywie przegrywa prawie każdy pojedynek

1

Co sie stało z przeszywającymi linie podaniami Cubarsiego? Przecież on był piękny w tym elemencie

0

Łatwo nie będzie, ale jadziem z nimi!!!

1

@Patrykl145 Jeśli nie Lucho, to tak.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Arden Śmiali się z niego, gdy mówił, że Dembele jest lepszy od Mbappe. Jak zwykle wygral

0

@Faro Zależy. Jeśli nie będzie to tak spektakularna kampania jak Messi 2022 w Katarze, to nie widzę przeciwskazań do tego, żeby wygrał ktoś inny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?