Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas Żaden z niego Cule. Casado do 21 roku życia grał w rezerwach i czekał na szanse. Nie potrzebujemy tu ludzi, którzy patrzą na wszystko przez pryzmat tylko i wyłącznie własnego nosa. Niech idzie, życzę mu wszystkiego dobrego. Talent niewątpliwie ma, tylko nie wiem, czy na granie w klubach półki Barcelony, PSG itp. My na jego miejsce znajdziemy w La Masii kogoś innego. Po Morribie też był na początku płacz, bo robił dobre wrażenie za Koemana. Gdzie jest teraz?
0
@kanver_ Spokojnie z tym bez szans. Norwegia, to kandydat na czarnego konia turnieju według mnie i sam Haaland może coś ustrzelić.
0
@Dankho94isback Minut nie dostaje Casado z Bernalem. Problem z grą ma też Roony, a miał grać nastolatek, bo ponoć talent. Jakby był takim kozakiem, to by się przebił z marszu. Przykład Yamala, Cubarsiego, Karla w Bayernie i wielu innych.
1
Riqui Puig > Dro Fernandez
0
@NeroTFP1 Cos o banderowcach, albo deweloperach
0
@FioletoweOczy Typowa polska mentalność. Nam się wszystko należy, ale innych mamy w dupie.
2
@Lanosss Przynajmniej nie trzeba będzie patrzeć na jego skrzywioną mordę po każdej świetnej interwencji Garcii
6
@Gaucho Schlotterbeck i Kane.
2
@fart Jesteś człowiekiem wielkiej wiary xd
3
No pokazaliście ostatnio z Albacete dominację genetyczną La Fabrici
18
@CLS63AMG Możesz próbować tłumaczyć. Połowa tego kraju nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a co dopiero wyciągać jakieś logiczne wnioski z wypowiedzi ministrów. 95% ludzi nawet nie czytala co jest zawarte w tej umowie. Mają przez swoją opcje polityczna nakreślone, że to jest złe, tego się trzymają i nikt im tego nie przetłumaczy.
0
@BorzyKrzys Rabiot to przydałby się Flickowi. Zwłaszcza patrząc na to co się dzieje z Casado, Bernalem i Gavim.
1
@Kozinho. Perez ma w swoim pierdolniku braki w pomocy i obronie, ale będzie szedł po Haalanda. Typowa madrycka propaganda, po historycznym blamazu. Kontrakt do 2032 roku i pensja na kosmicznym poziomie w City. Powodzenia
8
Ciekawostka na dziś - przez ostatnie 32 lata Real Madryt wygrał Puchar Króla 3 (!!!) razy. W 2011, 2014 i 2023.
1
Panie i Panowie, przed wami Wiesław Wojnar, który grosza nie skąpi
2
Pytający przed meczem dlaczego Joan Garcia, a nie Szczęsny - teraz już wiecie dlaczego.
0
Kurwa akurat raz nie spalił xd Ze Szczęsnym, czy Ter Stegenem szykowalibysmy się na dogrywke
2
Fermin ma obecnie wszystko. Przegląd pola, prostopadle podanie, wyjście na pozycję plus dodatkowo non stop pressuje i walczy. Zawodnik kompletny. Mógłby tylko te głupie faule czasami ogarnąć
5
@Messiah10 Czyli światowy Top, bo Fermin to obecnie jeden z lepszych zawodników na swojej pozycji
0
Fermin ja pierdole.... Xavi z Iniestą by się nie powstydzili
1
Rashford okrutnie wyjaśniany w tym meczu. Dawać Cancelo na LS
1
@Kapitan hawk Casado, Bernala, Balde, Ferrana no i Yamala
2
Bez Pedriego nie ma wizji w drugiej linii. Bez Raphinhi nie ma morderczego pressingu. To są nasi dwaj najważniejsi zawodnicy. Mam nadzieje, że uda się to jakoś przepchnąć kolanem Bez nich.
3
Casado ani podać dobrze dziś nie potrafi, a w defensywie przegrywa prawie każdy pojedynek
1
Co sie stało z przeszywającymi linie podaniami Cubarsiego? Przecież on był piękny w tym elemencie
0
Łatwo nie będzie, ale jadziem z nimi!!!
1
@Patrykl145 Jeśli nie Lucho, to tak.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Arden Śmiali się z niego, gdy mówił, że Dembele jest lepszy od Mbappe. Jak zwykle wygral
0
@Faro Zależy. Jeśli nie będzie to tak spektakularna kampania jak Messi 2022 w Katarze, to nie widzę przeciwskazań do tego, żeby wygrał ktoś inny.