1

Widzę, że nasz Arnau Tenas dał dziś niezły popis w meczu Villareal vs Leverkusen.

6

Kompromitacja Antonio Conte w europejskich pucharach odcinek 2745. Mistrz Włoch i tylko 8 punktów w 8 meczach. Zawiodło Napoli. No nie unie chlop w puchary ewidentnie.

1

@robsesh Jak żeś syna wychował, że Realowi kibicuje? hah

1

@BojanKriKicz Teraz grają na Benfica/Bodo. Ekipa Mourinho już dziś pokazała im miejsce w szeregu, a Bodo zlało w tej edycji min. City i Atletico. Dodając do tego fakt, że Arbeloa jest pacholkiem i taktycznym imbecylem, to ten dwumecz w 1/16 może być dla nich pułapką.

7

Warto odnotować bardzo dobre wejście Bernala. Dużo lepiej wyglądał środek pola z nim, niż z Ericiem. Oby chłopak powoli wracał na dobre tory

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@blakkudium Nam to bez różnicy z kim gramy. PSG, Newcastle, Sporting, czy kto inny i tak nam gola ładuje w pierwszych 20 minutach.

5

Tym razem mistrz Mourinho rozjebał swojego ucznia Arbeloe.

1

No i jak tam somsiady? Fajne w tym top 8 co?

0

Dawać Sporting gola

0

Pięknie Ronald teraz pilnował, żeby Lini nie zlamac

2

Hahaha nagle im się spieszy

9

Sędzia tez dobry z tym doliczonym czasem. Daje żółtą za przedłużanie, bramkarz co chwile kradnie po kilkanaście sekund, a ten dolicza minute xd

10

Balde zamiast kolejnych popisów tanecznych w szatni, mógłby się skoncentrować na swoim głównym zadaniu - graniu w piłkę.

1

@szymonekk Balde ma ze 30 iq. Nie wierze, ze więcej.

1

Rekin dziś ukąsi

0

Dobrze Eric. Tak trzeba. Dobry strzal

1

Ich bramol dostanie w koncu żółtą, czy położyć się tam musi?

1

Najwyżej sobie milionery zagrają dwa mecze więcej. Ich wybór

1

@BojanKriKicz Co nam z Napoli jak sami w dupe dostajemy.

2

Nam to by nawet Legia gola strzelila

1

Gol w dupe jest. Teraz można zacząć grać

1

Siedmiu wychowanków w wyjściowym składzie. Ładnie ładnie

0

@Popitek12 Walę w łeb autora tego idiotycznego wpisu.

2

@escarabajo On był całkiem dobry w Anglii. Mial sezon gdzie ładowal ponad 20 goli dla Brentford. Zdziwiło mnie trochę jego odejście do Arabii. Zwłaszcza, że nie ma nawet 30 lat.

2

@Bartas7VeB Eric to nowy, lepszy Sergi Roberto. Żołnierz uniwersalny JE Hansiego Flicka

1

@Antimadridista_WR W brazylijskiej lidze łatwiej mecze ustawiać, czy co? 28 lat, to jeszcze nie wiek na zabieranie się z topowego futbolu.

4

@Huck Mourinho gdzieś tak do 2014 roku był dobrym trenerem. Liga Mistrzów z Porto i Interem (tryplet), mistrzostwa Włoch, Hiszpanii z Realem i Anglii z Chelsea. Później jeszcze w miarę solidna przygoda w United z wygraną LE, a potem futbol mu odjechał na dobre. Nigdy go nie lubiłem, ale nie da sie mu odmówić, że był fachowcem swego czasu.

1

@Szklaner Może i alfons, baran, buc, burak, bękart na dnie, cham, chwast społeczny, chytrus, człowiek na poziomie świni, dziad kalwaryjski, dupa z uszami, erosoman gawędziarz, finansowy bękart, fallus, fujara, gnom, gołodupiec, hiena, krętacz, ku**iasz, kutafon, Łysa menda, łysa pała pazerna, mister mokrych gaci, największy wróg ludzkiego rodu, nierób, nikt, ostatni misjonarz telewizji publicznej, oszust, padalec, pajac, palant, pan prostata co do sracza lata, parszywy dziad, pedarasta, pierdoła, pierwszy zlodziej Czwartej Rzeczypospolitej, pijak przebrzydły, sfilcowany kapucyn, sknera, stara pierdoła, świnia przebrzydła, wesz łysa, wielki członek podziemnego imperium Belzebuba, wrzód na zdrowym organizmie narodu i wypierdek, ale szkoda, że już go nie ma.

0

Gdzie jest większy burdel? W PZPN, czy PZN?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?