Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Roobo Donald Trump: "Putin bardzo mnie zawiódl"
0
And I’d just like to say from the bottom of my heart, I’d like to take this chance to apologise…
to absolutely nobody. The double champ does, what the fuck he wants!
0
@Encore Bo on jest jak Rafa waleczne serce.
2
Widzę, że Olek Zniszczol robi się bardzo powtarzalny. Tydzien temu 138 metrów w Oberstdorfie, dzisiaj 139 metrów w Willingen.
Oczywiście hejterzy będą mówić, że tydzien temu to była skoncznia mamucia.
1
@Kessie Naiwne jest myśleć, że Mercedes odkręcił swój silnik na full. Także, raczej Honda zrobiła gówno.
2
@Stinger_ Ja nie wątpię. Arbeloa to taktycznych imbecyl. Jego Real nie ma żadnych cech charakterystycznych. Są bezpłciowi i bazują na indywidualnościach. Do tego Benfica potrafi się postawić wielkim klubom. Graliśmy z nimi 3 razy w zeszłym sezonie i za każdym razem były to cholernie ciężkie mecze.
11
Marcus Rashford ma w tym sezonie 18G/A w tym sezonie. To więcej niż Vinicius 16G/A, Dembele 14G/A, czy Saka 12G/A. Jest często irytujący, ale mieć takiego zawodnika w kadrze, to zdecydowanie wartość dodana. Rok temu przy problemach kogoś z ataku wchodził Fati, albo Victor. Teraz mamy Rashforda, który daje liczby.
4
@macio_944 Hansi Flick wszedł im do głów.
38
Wszyscy to wiedzą Rapha, ale spokojnie. Ulice nigdy nie zapomną sezonu 2024/25 w Twoim wykonaniu. Piękny byłeś...
0
@Eklerek Legia podobno szuka napastnika
0
@Kgorecki2500 Przewiduje przyszłość. Jutro ruskie konkretnie jebną po ukraińskich miastach, po czym Trump wyjdzie zdziwiony i powie, że bardzo zawiódł się na Putinie.
1
@mientusek1407 Proporcje są jakieś 60 do 40 dla PSG, ale bez szans nie jesteśmy.
0
@michal26 Ajax w Lidze Mistrzów to zazwyczaj była przystawka do bicia dla wiekszych. W Atletico byl już bez kolan. Mimo wszystko, często zawodził.
0
@Frimpong Mam to samo. Jeśli w podręczniku istniałaby definicja typowej, madryckiej mordy - Asencio byłby przykładem.
20
@NeroTFP1 Dla mnie niebywałe, że napastnik tej klasy co Suarez ma tak mało bramek w LM. W sumie to on grał w tych rozgrywkach głównie w naszych barwach, bo wcześniej ten Liverpool kopał się po czole.
1
@Roobo Mówimy o człowieku, który na śmierci swojego brata i tragedii wszystkich innych ofiar katastrofy w Smoleńsku zbijał kapitał polityczny i dzielił Polaków na sorty przez ostatnie 16 lat. Na szacunek pracuje się całe życie. Nie pochwalam życzenia śmierci, jestem temu przeciwny, ale ja do Jarosława nie mam nic...
4
@El Plutoninho Spokojnie. Arbeloa weźmie winę na siebie
1
@Konradowskyy Na tydzień wrócili i byli najlepsi na świecie.
3
@sebo939 Czyli wywalili Alonso, który dużą wagę przykładał do aspektów i analiz taktycznych bo nie podobalo sie to gwiazdorom, żeby wziąć Emerego, który jeszcze większą uwagę przykładał do aspektów i analiz taktycznych. Ma to sens. Dziadzia Perez przegrywa z demencją.
20
Pedri takim supertalentem jest, Bellingham poprostu nie.
2
@majkiii Raphinha też ma jedną bramkę. Magia statystyk
7
@FCB24 Jakoś w El Clasico sobie poradził.
1
@AduŚ07 Piłkarze wracali po zerwaniach więzadeł, urazach łąkotki itp. Kwestia psychiki i mentalu. Fati to leser, a Gavi ma mental wojownika. Wróci chłopak. Juz przed ostatnim urazem pokazywał, że wychodzi na prostą. Teraz też da radę.
0
@lucca87 Roma/Porto/Bologna. Oby ktoś z tej trójki.
6
@Zoker A czy Sasha Grey dałaby rade na śpd w taktyce JE Hansiego Flicka? Nie sądzę
0
@Bobo25 Jest wybitny i trzeba mu to oddać, ale jego dorobki strzeleckie niekoniecznie muszą przekładać się na sukces drużyny. Ronaldo w Arabii też strzela hurtowo, a nie wygrał nic.
2
@Jakchcesz Guler jest cienki. Podniecanie się jego asystami, których większość ma do Mbappe mnie śmieszy. Żółwiowi obecnie wystarczy kopnąć piłkę, on i tak wszystko kończy.
1
Paradoks Realu polega na tym, że im więcej Mbappe strzela, tym gorzej oni grają.
1
Ciekawy jest też ten atak nogą Valverde na wysokości głowy przy golu Trubina, który widać na okładce Marci. Ciekawe jakie procesy myślowe zaszły w jego głowie, że próbował to wybić w tak debilny sposób. Gdyby zderzyl się z kimkolwiek z Benfici były 100% karny i czerwona kartka.
1
@maroon Może nie w Lidze Mistrzów, ale swego czasu słynny był gol bramkarza Benevento przeciwko Milanowi.