2

@AmigoBlancos Tu się nie ma co fandzolic, tylko od lata postawcie na duet trenerski Vicek-Mbappe.

0

@Kapitan9 Dopiero co Milan go odrzucił przez problemy z kolanem

1

@Arden Drugi bramkarz, to nie moze byc raczej taki emeryt jak Szczęsny, któremu nie chce sie grac. To musi byc ktos, z kim Joan bedzie codziennie rywalizowal, żeby stawać sie lepszym. Idealny byl uklad Ter-Stegen i Bravo, czy pozniej Ter Stegen i Cillessen. Przewijały się plotki o Remiro z Sociedad. Byłby dobry, tylko nie stać nas na taki wydatek. Pewnie skończy się na Peni

1

@Andi18 Ja ciągle wierze, ze on może być dobrym trenerem, więc na ten moment nie widzę go w strukturach Barcy w innej roli. Jeśli jednak postanowi, że nie będzie kontynuować jako szkoleniowiec, To powinniśmy go tu ściągnąć do pracy przy młodzieży. Oczywiście jeśli będzie tym zainteresowany.

1

@Andi18 Zawsze będę miał do niego szacunek za to, że przyszedł tu w momencie, gdy byliśmy w totalnej dupie, dał trochę radości, zlał Real w SPH i zdobył mistrzostwo. Podwaliny pod sukces obecnej drużyny zostały położone właśnie wtedy.
Zabrakło doświadczenia, chłodnej głowy. Zbyt często dawal ponosić się nerwom, ale to było pokłosie tego, że on kocha ten klub i zbyt emocjonalnie do tego wszystkiego podchodził. W pewnym momencie się pogubił i troche go to przerosło, ale wstydu nie ma. Stołek trenera w Barcelonie, to najtrudniejsza robota w świecie piłki.

1

@kanver_ Tylko 40% przy Żydach?

10

Piecze dupa, że Negreira procentu nie odpalił? Ahhh Ci biedni, poszkodawani i wiecznie dotknięci sędziowie. Zamiast użalać się nad sobą, może wreszcie nauczyliby się wykonywać swój zawód bez kontrowersji.

2

@kubix05 Palacio mógł mieć cztery bramki w reprezentacji, gdyby tylko w takim jednym meczu...

3

@Arden Naprawiam samochody. Ogólnie lubię sobie wieczorem posiedzieć w garażu i coś tam podłubac przy furze.

1

@marcin62 To brzmi jak klasyczna rozmowa chuja z butem

8

Poszedl do Juventusu - Juventus skończył wygrywac Serie A. Wrócił do United grającego dobrze - porażka i ucieczka do Arabii. Poszedł do Al-Nasr - Al-Nasr przestało wygrywac. Oby nie, bo jeszcze spieprzy Leosiowi koniec kariery i emeryturkę.

0

@Criss18Barca "Średnio 75% rzutów karnych kończy się golami". No i bardzo dobrze, bo to jest rzut karny.. Jak sama nazwa wskazuje, To kara dla drużyny za przewinienie we własnym polu karnym. 75 strzelonych do 25 obronionych, to dobra proporcja i dobitki z jedenastki podyktowanej w trakcie meczu powinny zostać. Co innego w serii rzutów karnych. Moim zdaniem w tym elemencie nic nie powinno się zmieniać.

0

@BORO_12 Za 1/5 tego co zarabia obecnie mógłby zostać i pełnić rolę rezerwowego. Napewno nie za połowę, bo to za dużo w porównaniu do tego co może dać.

2

@macio_944 Kurla myślałem, że to Van Damme

8

@blakkudium Chłopaki będą się wysypiać i będą bardziej efektywni. Czyli będą mogli więcej i częściej grać. Czyli niepotrzebne są nam żadne transfery. Laporta znowu wygrał.

2

@Faro Deco latem: "Transferem na pozycje 9 będzie Ansu Fati"

1

@Gary No wyszło nam to na dobre, bo Olmo jest ogromną wartością dodaną. Poza tym, sezon 23/24 był chyba ostatnim na wysokim poziomie u Gundogana. Po powrocie do City było słabo, a teraz kopie sobie w Galatasaray. Szkoda tylko, że jego odejście zostało przeprowadzone trochę w słabym stylu.

9

@lajcior Piwo i chipsy

6

@kanver_ Duży wpływ na to ma pewnie fakt, że tamten sezon to był jeden wielki burdel. Bałagan finansowy, kadrowy. Problemy z rejestracją. Przegrane klasyki. Xavi stwierdził, że odchodzi. Po namowach piłkarzy jednak chce zostać, a Laporta i tak go wyrzuca. Kolejne odpadnięcie w LM w trochę kompromitującym stylu. Konflikty w szatni itp. Patrząc na to wszystko, osiągnięcia sportowe jakiegoś piłkarza w sezonie, gdzie nie wygraliśmy nic strasznie się rozmywają, a szkoda bo Gundogan to świetny piłkarz.

0

@LAMC_10 Żeby spróbował wina ze Spritem. Goat piłki nożnej twierdzi, że szybciej klepie

10

Jeśli łysy myśli racjonalnie to na mundialu wybierze między Rayą, a Joanem Garcią. Mieć dwóch, takiej klasy bramkarzy, a postawić na Simona (mimo, że nigdy go nie zawiódl), to szaleństwo.

9

Drugi najlepszy piłkarz w historii obchodzi dziś urodziny. Najlepszego Cristiano.

0

@betonito Endrick wypali, ale w innym klubie. Dopóki Mbappe jest w Realu, nie ma tam dla niego miejsca. Trzymać go na lawce, to grzech.

0

@APTAPT Nie to, że się ich boję. Odnoszę wrażenie, że z Bilbao, czy Sociedad co roku gramy jak nie w SPH, to w Pucharze Króla. Liczyłem na jakąś odmianę

2

Znowu trzeba się będzie z tymi Baskami przepychać.. Liczyłem na jakąś odmianę i Valencię, albo Alaves

3

Bracia pierdolec z Bilbao już nawet karnych na siebie nie biorą?

2

@tomek8756 Wejherów to jakaś stolica przestępczości, jak Sandomierz w "Ojcu Mateuszu". Chłop praktycznie co drugi dzień kogoś zatrzymywał xd

0

Ten Sadiq z Valencii przy każdym zagraniu kręci kołem fortuny? Strasznie chaotyczny, w każdej chwili może zrobić coś genialnego, albo mega gównianego.

5

@Laminedependencia Arteta xddd

3

Bramkarz Bilbao miał btts na kuponie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?