1

@July_6_BcN Co zrobisz? Taki już jest ten sport. Pozostało tylko podziękować Kamilowi za te wszystkie lata startów i emocji. Wielki mistrz, ale nie odejdzie będąc na szczycie jak Adam.

3

@Kubajnos345 Jak nie zdobędzie medalu w wieku 19 lat, to tragedii nie będzie. Sam fakt, że mlody chłopak musi bronić honoru polskich skoków jest wymowny

0

@TheBigShow Nigdy nie byłem fanem przeliczników, jednak bardziej idiotyczne są dla mnie te przewały z belkami.

4

Fajny konkurs. Kamil Stoch - 100 metrów i 39 miejsce. Domen Prevc - 100 metrów i 8 miejsce. Dobrze, że Kacper w grze.

0

@Derean Powiedzmy sobie szczerze - Stefan Hula to moralny mistrz olimpijski z 2018 roku. Został tam oszukany

1

Kraft cienizna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

McSiusiak mowil, że chłopaki są w optymalnej formie, więc w sumie można się było spodziewać

2

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził...

0

@Stinger_ Paweł wie, że jego dobry występ na igrzyskach pozwoli Maciusiakowi zostać na następny sezon, więc robi co może.

2

@Arden Nie ma bimbrowej imprezy bez tego przeboju


0

@Rastafarnianin Belkę obniża i dalej będą skakać 102m, tylko będą mieli po 6/7 punktów więcej xd

1

Niezły skok tego chińczyka

2

@Laminedependencia Kamil Kantyka

1

@Faro Przecież jest juniorem. To jest 18-letni dzieciak, on jeszcze rośnie.

2

@VegetaPolska Nie ma takiego wagonu, którego nie dałoby się odczepić.

1

@MichuZ44 Papaja też byłaby ładna, gdyby wywalili ten czarny karbon. Cały pomarańczowy z ewentualnymi wstawkami granatu/czarnego wyglądałby dużo lepiej.

0

@maatiixx Wszystkich bohaterów z tego nagrania wywiózłbym do Donbasu. Skorzy i chętni do bitki, to niech się popiszą wśród równych sobie, a nie tłuką kobietę. Co trzeba mieć we łbie, żeby bić kogoś tylko za to, że jest z innego kraju..

2

@AmigoBlancos A mogli go humanitarnie odstrzelić przy zatrzymaniu i byłby spokój.

4

@NeroTFP1 Na mundialu, 40-letni Messi będzie znowu ratował argentyński futbol w starodawny sposób.

1

I Real grający takie gówno będzie ciągle tylko punkt za nami. Wkurza to niesamowicie.

1

Jak tam Łeal Madłyt?

1

Smutna informacja. Nie żyje Brad Arnold z 3 Doors Down.


4

@norbi77 Na całe szczęście wreszcie mamy bramkarza, który robi różnicę.

5

Bardzo przyjemna druga połowa Casado. Nieustępliwy, zadziorny, wybiegany. Dobrze się ustawiał, miał sporo przechwytów. Takiego właśnie chce go oglądać

4

Coś Ty chłopie narobił. Jak on to wykończył jak rasowy napastnik

14

Yamal skupiony na robocie jest genialny. Chłopak poprawił grę w obronie, często doskakuje. Gra zespołowo. Podoba mi się to, że przestał pajacować. Nawet, gdy jest faulowany, to odchodzi na bok i się nie kłóci, nie dyskutuje bez potrzeby. Oby tak dalej

1

Casado jeszcze żyje. Fajnie go widzieć w dobrej dyspozycji

7

Rashford jest dziś zajebisty

3

Rashford urwał chłopu łeb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?