Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Co zrobisz? Taki już jest ten sport. Pozostało tylko podziękować Kamilowi za te wszystkie lata startów i emocji. Wielki mistrz, ale nie odejdzie będąc na szczycie jak Adam.
3
@Kubajnos345 Jak nie zdobędzie medalu w wieku 19 lat, to tragedii nie będzie. Sam fakt, że mlody chłopak musi bronić honoru polskich skoków jest wymowny
0
@TheBigShow Nigdy nie byłem fanem przeliczników, jednak bardziej idiotyczne są dla mnie te przewały z belkami.
4
Fajny konkurs. Kamil Stoch - 100 metrów i 39 miejsce. Domen Prevc - 100 metrów i 8 miejsce. Dobrze, że Kacper w grze.
0
@Derean Powiedzmy sobie szczerze - Stefan Hula to moralny mistrz olimpijski z 2018 roku. Został tam oszukany
1
Kraft cienizna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
McSiusiak mowil, że chłopaki są w optymalnej formie, więc w sumie można się było spodziewać
2
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził...
0
@Stinger_ Paweł wie, że jego dobry występ na igrzyskach pozwoli Maciusiakowi zostać na następny sezon, więc robi co może.
2
@Arden Nie ma bimbrowej imprezy bez tego przeboju
0
@Rastafarnianin Belkę obniża i dalej będą skakać 102m, tylko będą mieli po 6/7 punktów więcej xd
1
Niezły skok tego chińczyka
2
@Laminedependencia Kamil Kantyka
1
@Faro Przecież jest juniorem. To jest 18-letni dzieciak, on jeszcze rośnie.
2
@VegetaPolska Nie ma takiego wagonu, którego nie dałoby się odczepić.
1
@MichuZ44 Papaja też byłaby ładna, gdyby wywalili ten czarny karbon. Cały pomarańczowy z ewentualnymi wstawkami granatu/czarnego wyglądałby dużo lepiej.
0
@maatiixx Wszystkich bohaterów z tego nagrania wywiózłbym do Donbasu. Skorzy i chętni do bitki, to niech się popiszą wśród równych sobie, a nie tłuką kobietę. Co trzeba mieć we łbie, żeby bić kogoś tylko za to, że jest z innego kraju..
2
@AmigoBlancos A mogli go humanitarnie odstrzelić przy zatrzymaniu i byłby spokój.
4
@NeroTFP1 Na mundialu, 40-letni Messi będzie znowu ratował argentyński futbol w starodawny sposób.
1
I Real grający takie gówno będzie ciągle tylko punkt za nami. Wkurza to niesamowicie.
1
Jak tam Łeal Madłyt?
1
Smutna informacja. Nie żyje Brad Arnold z 3 Doors Down.
4
@norbi77 Na całe szczęście wreszcie mamy bramkarza, który robi różnicę.
5
Bardzo przyjemna druga połowa Casado. Nieustępliwy, zadziorny, wybiegany. Dobrze się ustawiał, miał sporo przechwytów. Takiego właśnie chce go oglądać
4
Coś Ty chłopie narobił. Jak on to wykończył jak rasowy napastnik
14
Yamal skupiony na robocie jest genialny. Chłopak poprawił grę w obronie, często doskakuje. Gra zespołowo. Podoba mi się to, że przestał pajacować. Nawet, gdy jest faulowany, to odchodzi na bok i się nie kłóci, nie dyskutuje bez potrzeby. Oby tak dalej
1
Casado jeszcze żyje. Fajnie go widzieć w dobrej dyspozycji
7
Rashford jest dziś zajebisty
3
Rashford urwał chłopu łeb