Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Yamal skupiony na robocie jest genialny. Chłopak poprawił grę w obronie, często doskakuje. Gra zespołowo. Podoba mi się to, że przestał pajacować. Nawet, gdy jest faulowany, to odchodzi na bok i się nie kłóci, nie dyskutuje bez potrzeby. Oby tak dalej
1
Casado jeszcze żyje. Fajnie go widzieć w dobrej dyspozycji
7
Rashford jest dziś zajebisty
3
Rashford urwał chłopu łeb
1
Co za frajerstwo Arki. Jak można punkty z Legią stracić
0
Kounde biegł jakby miał worek cementu na plecach
0
Żeby nam ten Torre z Virgilim nie odbijali się czkawką po meczu
1
Uśmiechnijcie się brygada, hej! Czego się nie uśmiechacie?
6
No i taka Legia, to mi się podoba
2
@Kamiloza91 W przyszłym sezonie będzie.
21
Laporta glupi nie jest. Jakby nam groziły za to jakieś kary, to by się nie wycofał. Możliwe, że nawet ugra tym jakieś korzyści dla nas u Tebasa, który przychylniej będzie patrzył na nasze finanse. Perez niech pali gumę.
1
@MesQueUnClub_87 Pieniądze szczęścia nie dają, ale trzeba je mieć. Bo po pierwsze w szczęsciu nie przeszkadzają, a po drugie w szczęściu pomagają.
0
@Kamiloza91 Nie ma nurkowania w programie igrzysk, to nie było po co go wysyłać
3
@Roobo Przydałby im się pomocnik, który umie grać w piłkę, ale nie dla psa kiełbasa.
3
@kubs23 Witam Dominika Tarczyńskiego.
1
@July_6_BcN Do ciekawej szkoły chodziłaś
9
@Laminedependencia I on tego Boga na wyspie Epsteina szukał?
1
@Comentateiro Może nie każdy zna, ale każdy Polak powinien znać. Ja nie mówię, że powinniśmy tu być omnibusami z historii, ale moim zdaniem każdy szanujący się obywatel powinien znać podstawowe i najbardziej znaczące fakty/momenty z historii swojego kraju.
0
@Bykunn Nie bez powodu Hamilton, czy Alonso zawsze wypowiadają się o Robercie z klasą, doceniając jego prędkość. W niższych seriach widzieli co potrafi. Kubica to ta sama półka, a możliwe, że mógł być nawet trochę lepszy. Skoro Alonso dawał radę w tym Ferrari walczyć o tytuł z Vettlem, Robert też dałby radę.
1
@Huck Zwłaszcza, że ostatnio rzucił mi się w oczy wywiad z Robertem, gdzie mówi, że na 2012 rok miał już kontrakt z Ferrari, w którym zabraniali mu jeździć w rajdach. Ten feralny w Andorze miał być ostatni...
12
Dziś mija 15 lat od wypadku Roberta Kubicy w rajdzie Ronde Di Andora... Dalej boli
0
@daniel32778 Ślub bierze w tym roku
6
@Kozinho. Wystarczy sobie odpalić dowolny mecz z sezonu 21/22 i spojrzeć na skład Barcelony. Co to była za banda chuja xdd
17
Pamiętacie jak Xavi ogrywał Elche Ezem Abde na lewej pompie i Ferranem Jutglą na 9? Riqui Puig z ławki, to był dopiero joker. Niezła paka grała wtedy u nas xd. Ilias Akomach, Umtiti, Oscar Mingueza, Lenglet, Coutinho..
5
Ciekawe, czy z Albacete byliby tacy mocni
0
Co by nie mówić, to nieźle ogląda się dziś Atletico. Lookman napewno pozytywny debiut
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@maroon W zasadzie to od dzisiaj. To jego debiut
1
Lookman ze swoją skutecznością idealnie wpasowałby się do naszego ataku
10
Nie stwarza problemów. Jest lubiany w szatni. Pomaga Joanowi doświadczeniem. Ja bym go nie traktował jako poważny numer 2 w bramce. Wojtkowi nie chce się już grać i "dwójką" powinien być ktoś nowy, ale niech tu siedzi do końca kontraktu. Nawet jako bramkarz numer 3, czy 4 jak kiedyś Carson w City. Zawsze przyda się taki doswiadczony atmosferovic.