Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA Gdyby Real był polskim klubem nazywalby się Legia
4
7 szlemów w wieku 22 lat! To robi wrażenie
1
@MichalZZZ Z tego co pamiętam mówiło się, że koniec lutego/początek marca ma być gotowy
0
@FcPortoFan1999 Jego grzeje od środka pewnie.
28
"Rzucili się sobie do gardel" xddd. Adama nim rzucił jak workiem kartofli.
3
@MichuZ44 Najlepszy samochód w historii F1. Hamilton mógł go jednym palcem prowadzić.
7
Balde obudził się w drugiej połowie z Kopenhagą i dziś utrzymał wysoki poziom. Oby tak dalej
1
@Barca-Messi10 I to bez karnego.
9
Śmialiście się tu z Ferrana po pierwszej połowie. Co napudłowal, to jego ale chociaz caly czas dochodził do sytuacji, byl pod grą i uczestniczyl w rozegraniu. Przy bramce Yamala tez zabral za sobą obrońcę robiąc miejsce w środku. Wszedł Lewy w 60 minucie i nie pokazał nic. Cała gra z przodu wygląda dużo lepiej z Ferranem na boisku, tylko wkurwia ta jego impotencja strzelecka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No jakby to spudłował, to wyszedłbym z siebie i stanął obok
1
Za tą skuteczność Flick powinien im zrobić karne treningi strzeleckie
1
Kurwa ale ich tam chlop ruchał. Fart jak nie wiem
0
Bernal powinien tu dziś rządzić i dzielić
0
@Gibbon_FCB Grimaldo, Gerard Martin, ale w Top 5 Balde jest napewno.
4
Kurwa Raphinha nie żartuj...
0
@Toretto Lewego pewnie odpalamy w lato i Flick przyzwyczaja się do życia bez niego.
2
Fajny mecz do oglądania, dużo okazji. Chwalmy takie drużyny jak Elche. Jedni z nielicznych, którzy nie murują.
0
Ferran zrobil tu wszystko idealnie. Ogólnie atak funkcjonuje z nim bardzo dobrze, lepiej niż z Lewym. Tylko ta jego skuteczność...
0
No i japa tam hejterzy.
0
@Hosh Do połowy tych sytuacji nawet by nie doszedł.
0
Mecz bez straconego gola, to nie mecz. Jadymy dalej
3
Za dużo niedokładności. Flick im wyplaci po liściu w przerwie za to.
0
Olmo to jest piłkarz magiczny. Jeszcze jakby on był w stanie taką dyspozycję utrzymać przez dłuższy czas...
0
Olmo trzeci mecz z rzędu taką piłkę daje.
1
Kułwa, Leszek Ołłowski na majku...
1
@VincentDrogi Minutes to Midnight i The Hunting Party (uważam, że jest niedoceniany)
1
@PatrychoO Czyli jednym slowem Ukrainki > Polki?
0
@Lucerfi Wiadomo, że to nie ta sama skala, ale akurat sam Nawrocki ma na tyle szemraną przeszłość, że nie potrzeba tu powiazań z Trumpem, czy innym Epsteinem.
0
@Filipem Aktualna jest fatalna, co nie znaczy, że tamta była wybitna. Było to dobre ustawienie, które miało kluczowy wpływ na zdobycie mistrzostwa ale sporo razy ratował ich Ter Stegen. Niemiec był wtedy kluczowy