2

Przepraszać tu Pana Olmo niedowiarki

1

Araujo na 9. Gorzej nie bedzie

0

@Szmulek Nie wiem kurwa. Trzeba szukać pozytywów. Buty mu się nie rozwiązały ani razu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kapitan hawk Spokojnie. Zaraz wjebie z karnego, zrobi siuuu i wszystko wróci do normy.

3

@Rhaan Tak samo przeciętnemu spaslakowi z ulic Waszyngtonu powiewa Polska. Pewnie nawet nie wie, gdzie takie państwo leży na mapie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@tbas Nie mają ale niczego, ale dwa Black Hawki im zestrzelili swego czasu.

0

Będzie show na konferencji Arboledy?

0

@Wittgenstein Po naplet

3

@macio_944 No i dobrze. Niech wracają. My mamy robotę do zrobienia jutro i to się liczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Eklerek Zobaczymy. Może Gasperini ugotuje

1

PSG nam trochę spierdolilo sprawę.

2

Potężny Viktor Gyokeres. Maszyna ruszyła!

0

@regatta52 Darek to się zatrzymał na czasach kiedy trenerem Arsenalu był Wenger.

0

@Eklerek Żeby sie nie okazało, że te dwa mistrzostwa w 3 lata będziemy wspominać przez następne 30 lat xd

1

@Eklerek Napoli ogólnie w tym sezonie słabiej. Typowy Conte - nie umie łączyć pucharów z ligą

3

Monaco robi remontade. Golovin na 6:5 w 90+7 minucie

7

Przypominam, że to Monaco jest 9 w Ligue 1. Od zwolnienia Adolfa H. tam jest jeden wielki pierdolnik i nie wiadomo dokąd ten zespół zmierza.

0

@APTAPT Jak mogą wziąć dublet skoro my Ligę wygrywamy, a PK już przejebali?

3

@Kessie Potężny Gabriel Jesus Ci nie wystarcza?

0

@Starrk A ta Barca miała Serie 4 czy 5 meczów o punkty z rzędu bez wygranej? Nie przypominam sobie.

3

Guardiola się chyba zasiedzial w tym City, albo obecna pilka mu trochę odjechała. Przecież Flick z jego budżetem transferowym rozjebałby Europe jak Niemcy w 1940.

1

@RosjaninBut Zagrywka negocjacyjna całkowicie w stylu Trumpa.

4

@fcbarcafan19 Trzeba ratować Białorusinki od reżimu Łukaszenki. Wpuśćmy je wszystkie. Kim są ustali się później

15

Wez Ty se lepiej znajdź lepszy wzór do naśladowania. Raphinha albo Pedri na przykład

0

@Starrk Nie chcę dołączyć? To naloze sankcje, żeby dołączył. Cóż za pokojowe zaproszenie do rady pokoju xd

0

@Filipem Jak Flick za rok powie, że idzie na emeryturę, to Raphinha kariere skończy w wieku 30 lat? Pierdzielenie zwykle. Po Hansim wjeżdża Lucho i Rapha będzie umierał za niego tak samo.

0

@kanver_ Odrzutek z MLS pewnie będzie jednym z lepszych zawodników rundy wiosennej. Taki poziom tej ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?