Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Zależy. Jeśli nie będzie to tak spektakularna kampania jak Messi 2022 w Katarze, to nie widzę przeciwskazań do tego, żeby wygrał ktoś inny.
1
@AduŚ07 Jakby chciał grać w Arabii, to siedziałby tam od dwóch lat. Al-Hilal dawało mu dużo więcej kasy niż Inter Miami. Zdecydował komfort życia rodziny, który widocznie dla Messiego jest najważniejszy.
1
@macio_944 Pech Xabiego, że Barca Flicka punktuje jeszcze lepiej niż rok temu. Gdyby miał pozycje lidera w lidze, to pewnie utrzymalby posadę (bez wzgledu na styl. W Realu nie patrzą na to jak grasz, tylko czy wygrywasz) i znając życie przeszliby to Albacete. JE Hans Dieter Flick - niszczyciel madryckich marzeń.
0
@Huck Bo chce awansować, a przy naszej obronie potrzebny jest do tego dobry bramkarz.
1
@kuz Fajny pilkarz. Problem w tym, że na tej samej pozycji gra tam Bellingham i Guler
2
Levante musi pamiętać, że 90 minut na Bernabeu trwa bardzo długo. To dużo czasu na strzelenie kilku bramek tym leszczom Arbeloi
0
Uj tam z tym Albacete. To pewnie byl drugi mało ważny Puchar w przeciągu ostatnich czterech dni.
3
To już 124 rok bez trypletu.... Za rok, to już napewno się uda
11
Mietek Fogg to był równy gość. Daj mi te jedną niedzielę, ostatnią niedzielę a potem niech wali się świat! To jest prawdziwa piosenka o niespełnionej miłości. Wiesz, że przed wojną kolesie zamawiali sobie tę melodię u orkiestry a potem strzelali sobie w łeb? Chcieli, żeby to była ostatnia piosenka w ich życiu. Bo jest prawdziwa. Nie mówi o tym, że...widziałem ptaka cień albo, że wszystko się może zdarzyć! Oczywiście, że wszystko się może kurla zdarzyć. Tak jak teraz.
1
@JanuszKorwinMikke Zwłaszcza z ten Thiago trochę boli. Odszedl w 2013 roku, a już rok później Xavi mógł zaczynać odgrywać mniejszą rolę. Enrique w 2014 posadził go na lawce kosztem Rakitica. Byłoby miejsce dla Thiago w tej drużynie.
3
@MesQueUnClub_87 Zajebisty film w ogóle
5
@Kozinho. Chodzi o to, że są murzynami?
0
Czy Joan Garcia obronilby Państwo Polskie przed agresją III Rzeszy w 1939?
0
@ViscaelBarca2007 Właśnie Klopp nie spełnia podstawowego wymagania, żeby zostać trenerem Realu Madryt. Nie będzie potulnie siedział cicho i nie da sobą pomiatać zarządowi, czy innym gwiazdeczkom. Nie ma szans na taki ruch
2
@partymaker Znając historie kontuzji Cherkiego w Lyonie, nie dziwię się, że oszczędza go na ważniejszą część sezonu.
1
@juarez Perez naściągał murzynów, obsypał ich ogromnymi kontraktami, a potem wziął trenera, który im analizy taktyczne chcial robic. Przecież jedyne co oni potrafią to szybko biegać za pilką i drzeć mordę.
1
@europejczyk Dwa lata za późno. To już nie ten sam Bernardo co kiedyś, ale znając życie go weźmiemy xd
0
@Lordzi Jak Arbeloa wygra u nich tyle co Xavi u nas, to będziemy rozmawiać.
8
@Kgorecki2500 A Jaruzelski u nas sobie pożył na emeryturce
0
@PiotrekAkReal Największym winnym całego zamieszania w Realu jest tylko i wyłącznie dziadyga Perez. To on poklepuje gwiazdeczki po plecach i to on pierwszy podważył przed piłkarzami autorytet Xabiego. To wszystko co wydarzyło sie później jest pochodną sytuacji z Viniciusem po pierwszym klasyku. Zatrudniasz trenera, który ma swoją wizje, ma wprowadzic swoje rządy na dlugoletni projekt, a jak zaczyna robic swoje, to go temperujesz i gonisz do kąta. Bez sensu. Do tej pory uważałem go za raka hiszpańskiej piłki. Jego koneksje, wpływy, naciski są szkodliwe dla całej Ligi, ale wygląda na to, że ten rak zaczyna zjadać od środka sam Real. Chyba nie leci z wami pilot.
1
@Rupert_Haubica Xavi Prędzej dałby sobie chuja obciąć niż założyć na siebie cokolwiek z herbem Realu xd
1
@escarabajo Wygranie La Liga > wygranie Bundesligi
1
@directedbyfcb Po Mou nie byłoby co zbierać. On by tu chcial połowę kadry wypieprzyć xd
1
@Mixtape Ale Zidane w przeciwieństwie do Arbeloi od początku miał pojebaną aurę. Czuć było ten respekt. Jeden z lepszych piłkarzy w dziejach. Idol dla takiego Benzemy, Bale, czy innych. Poza tym jakie nazwiska wtedy miał do dyspozycji? Obecna kadra Realu, przy tamtej nawet nie stała. Mbappe by się może na ławkę załapał.
1
Nawet Alonso nie miał posłuchu u gwiazdorów. Vini z fochami, Mbappe rządzi szatnią, a Perez z poważną mordą Arbeloe do końca sezonu na stołek wsadza. Powodzenia xd
13
Xavi Hernandez > Xabi Alonso. Zarówno jako piłkarz, jak i trener.
1
Slot zaraz poleci z Liverpoolu i Alonso długo bezrobotny nie będzie.
0
Co Flick dziś gotuje xdddd
0
Frenkiemu wyrosły dziś jaja
14
Chłop się nakurwia Geradem Martinem na Mbappe i Viniciusa. Czaicie to?