2

@escarabajo On był całkiem dobry w Anglii. Mial sezon gdzie ładowal ponad 20 goli dla Brentford. Zdziwiło mnie trochę jego odejście do Arabii. Zwłaszcza, że nie ma nawet 30 lat.

2

@Bartas7VeB Eric to nowy, lepszy Sergi Roberto. Żołnierz uniwersalny JE Hansiego Flicka

1

@Antimadridista_WR W brazylijskiej lidze łatwiej mecze ustawiać, czy co? 28 lat, to jeszcze nie wiek na zabieranie się z topowego futbolu.

4

@Huck Mourinho gdzieś tak do 2014 roku był dobrym trenerem. Liga Mistrzów z Porto i Interem (tryplet), mistrzostwa Włoch, Hiszpanii z Realem i Anglii z Chelsea. Później jeszcze w miarę solidna przygoda w United z wygraną LE, a potem futbol mu odjechał na dobre. Nigdy go nie lubiłem, ale nie da sie mu odmówić, że był fachowcem swego czasu.

1

@Szklaner Może i alfons, baran, buc, burak, bękart na dnie, cham, chwast społeczny, chytrus, człowiek na poziomie świni, dziad kalwaryjski, dupa z uszami, erosoman gawędziarz, finansowy bękart, fallus, fujara, gnom, gołodupiec, hiena, krętacz, ku**iasz, kutafon, Łysa menda, łysa pała pazerna, mister mokrych gaci, największy wróg ludzkiego rodu, nierób, nikt, ostatni misjonarz telewizji publicznej, oszust, padalec, pajac, palant, pan prostata co do sracza lata, parszywy dziad, pedarasta, pierdoła, pierwszy zlodziej Czwartej Rzeczypospolitej, pijak przebrzydły, sfilcowany kapucyn, sknera, stara pierdoła, świnia przebrzydła, wesz łysa, wielki członek podziemnego imperium Belzebuba, wrzód na zdrowym organizmie narodu i wypierdek, ale szkoda, że już go nie ma.

0

Gdzie jest większy burdel? W PZPN, czy PZN?

1

@Zoker Optymistycznie z tym Senesim. Transferem do obrony będzie powracający po kontuzji Christensen i nowonarodzony duchowo Araujo.

8

@MesQueUnClub_87 On tyle razy dawał nam liczby w momencie, gdy w ogóle nie idzie, że jestem w stanie wybaczyć mu tego wszystkie urazy.

2

@blakkudium Nie ładował w mur? Jestem w szoku

0

@NeroTFP1 Szkoda, że cztery lata temu nie udało mu się zdobyć medalu. Było blisko...

2

@MichuZ44 Szkoda Sainza. Mógł do Audi iść, ale nie chciało się rok w Sauberze poczekać.

4

@MichuZ44 Co oni tam odjebali? W połowie poprzedniego sezonu twierdzili, że skupiają się ma 2026, a tu nawet samochodu na testy nie mają. Tymczasem Alpine, Audi, czy Cadillac jeżdżą.

0

@CLS63AMG Zelenskiemu też może co najwyżej lachę zrobić. Jakieś straszenie o wstrzymaniu pomocy, czy remoncie lotniska w Rzeszowie są śmieszne w momencie, gdy Prezydent i niestety caly kraj chodzi na smyczy Amerykanów. Jak Trump powie, tak ma być i nic nie mamy do gadania.

4

@Safrani Nigdy nie pytaj Dominika Tarczyńskiego o dzialanosc ICE, i o to jak jego dziadek dorobił się majątku podczas wojny i wczesnych lat powojennych. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

0

@PuszkinFan Może być ciekawą opcją dla Brazylii na mundialu.

1

@AmigoBlancos I dobrze, że gubią punkty. Milan gra tak, że rzygac się chce. Jedynie przepchane punkty I geniusz bramkarza bronią Allegriego. Absolutnie obrzydliwy i archaiczny futbol.

1

@heniusss Kogo obchodzi zdanie kibiców Realu? Ryby, dzieci i madrycioki głosu nie mają

1

@Vurt Zaraz im Fulham nastuka. Taka to drużyna własnie

0

@escarabajo Madryciarzy to z pewnością gówno obchodzi, bo Ligue 1 to liga farmerów, na poziomie Saudi Pro League. Przynajmniej tak było, gdy gral tam Messi.

0

@Kazragore Od kiedy przyszedł, to strzela tak ważne bramki. Często w trudnych momentach, gdy drużynie nie idzie on daje liczby i dlatego jestem mu w stanie wybaczyć to, że jest szklany.

0

Ale pierdolnął Kubacki

3

Bycie kibicem Barcelony to przywilej. Zawsze gramy przynajmniej przyzwoicie dla oka, a często poprostu ładnie. Oglądam teraz Atletico i to jest oczu kąpiel. Potencjał ofensywny niezły, a grają taki usypiacz...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@maroon Nawrocki i PiS jest mocny jak trzeba się Niemców albo UE dojebac. Jakby Trump kazał im zjeść gówno, to mówiliby, że smaczne.

12

Bayern na cipe, Liverpool w łeb. Mógłby jeszcze Real dostac w dupe dziś.

0

@Roobo Czyli niedosc, że musimy zapłacić miliard dolców za dołączenie, To jeszcze będziemy płacić za utrzymanie kolejnych amerykańskich wojsk i baz w Polsce. Dla USA deal wyśmienity. Pewnie w nagrodę dostaniemy od nich jakiś sprzęt z demobilu za symbolicznego dolara, ku uciesze gawiedzi i gra gitara.

3

@Szklaner Messi całe życie jadł Laysy i popijał je Pepsi. Zobaczmy co osiągnął

5

@Messibestplayerintheworld Czyli wykluczyli tego, którego najłatwiej moznaby kupić. Teraz całe lato będzie ciągnęła się opera mydlana pod tytułem Bastoni i Van de Ven, po czym w sierpniu zarząd stwierdzi, że są poza naszym zasięgiem finansowym. W tym czasie Senesi, którego można mieć za darmo podpisze z kimś innym i tak o to transferem do środka obrony na następny sezon będzie powracający po kontuzji Christensen. Grałem już w tą grę...

1

@Sysia11 Sydney Sweeney jako dziewczyna Bonda

0

@Herato Borini - Balotelli - Lambert - Sturridge - Ojo. Potężna moc rażenia była wtedy w Liverpoolu. Pomyśleć, że sezon wcześniej prawie zdobyli mistrzostwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?