Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sergio5 Boras zawału dostanie, gdy dowie się jak zwracają się do siebie gracze CSa na codzień xdd
18
Dobry mecz dziś. W sam raz na przetarcie. Pewny, dobry w rozegraniu. Gol dodatkowo mu pomoże. Wracaj dziku, bo szkoda patrzeć jak gnijesz na ławce. Zawsze to kolejna opcja dla Hansiego.
0
My tu pitu pitu o Albacete, a w polskiej lidze Legia ma mocnego rywala w walce o spadek. Lech łatwo nie odpuści
7
Gerard Maldini wprowadza na do półfinałów Pucharu Króla.
4
Wygrana z Albacete nie jest dla kazdego. Brawa dla nich za walkę.
6
Maldini bohater
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trochę tęskniłem za Ronaldem xddd
0
Z Realem mu wpadało wszystko. Z nami na szczęście pudluje
0
@Sherem Lewy tragiczny, Bernal może nie być gotowy na 90 minut, z Rashfordem się zgodze
2
Robert dziś blisko hat-tricka. Zabrakło tylko 3 bramek
0
Brawo Lewy. Powinno być 3:0, a jest wolny pod naszą bramką
1
@macio_944 Dziś sam sobie utrudnił tą żółtą kartka na początku...
5
Już zapomniałem, że Araujo jest taki szybki
0
Kurwa Lewy raz miałeś być tam i akurat musiał się spóźnić.
0
Wstawaj dziku nasz
1
To jest cały Rashford. Setkę spieprzy, a zaraz gol z wolnego albo asysta
0
Ale Flick dziś obronę ugotował. Będą jajca
0
@AmigoBlancos Ponoć Araujo w pierwszym, wiec gol stracony to pewniak.
0
@Vegeta88 Jak nie udźwignie na Albacete, to ja już nie wiem kiedy ma grać xd
2
@Bolton Przecież on jest ambasadorem mundialu 2034 w Arabii. Szejki kupiły go i będą trzymać jak zabawkę, dopóki im się nie znudzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@escarabajo Albacete zapłaci rachunek
2
@MichuZ44 Święta trójca tego sezonu: Cadillac, Audi i Williams.
3
@blakkudium Słabo dobrane drużyny z adidasa. Kluby z jednolitymi barwami. Wzięliby jakiś Juventus, albo Newcastle i już byłoby lepiej.
0
@BorzyKrzys Znajac zycie, za x lat okaże się, że w tym specjalnym zespole zasiadały osoby, które wykorzystywały dzieci.
1
@draxidox Za zdradę ojczyzny powinna być czapa. Wysłać go do Rosji i niech tam siedzi, jak tak bardzo ich kocha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
35
Ja bym poszedł dalej i zorganizował jakieś Mistrzostwa w Rosji. Finał Ligi Mistrzów w Moskwie też byłby dobrym pomysłem. Putin na trybunach obowiązkowo.
0
@escarabajo Jesse Lingard to Motor Lublin. Here we go!