1

@sergio5 Boras zawału dostanie, gdy dowie się jak zwracają się do siebie gracze CSa na codzień xdd

18

Dobry mecz dziś. W sam raz na przetarcie. Pewny, dobry w rozegraniu. Gol dodatkowo mu pomoże. Wracaj dziku, bo szkoda patrzeć jak gnijesz na ławce. Zawsze to kolejna opcja dla Hansiego.

0

My tu pitu pitu o Albacete, a w polskiej lidze Legia ma mocnego rywala w walce o spadek. Lech łatwo nie odpuści

7

Gerard Maldini wprowadza na do półfinałów Pucharu Króla.

4

Wygrana z Albacete nie jest dla kazdego. Brawa dla nich za walkę.

6

Maldini bohater

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trochę tęskniłem za Ronaldem xddd

0

Z Realem mu wpadało wszystko. Z nami na szczęście pudluje

0

@Sherem Lewy tragiczny, Bernal może nie być gotowy na 90 minut, z Rashfordem się zgodze

2

Robert dziś blisko hat-tricka. Zabrakło tylko 3 bramek

0

Brawo Lewy. Powinno być 3:0, a jest wolny pod naszą bramką

1

@macio_944 Dziś sam sobie utrudnił tą żółtą kartka na początku...

5

Już zapomniałem, że Araujo jest taki szybki

0

Kurwa Lewy raz miałeś być tam i akurat musiał się spóźnić.

0

Wstawaj dziku nasz

1

To jest cały Rashford. Setkę spieprzy, a zaraz gol z wolnego albo asysta

0

Ale Flick dziś obronę ugotował. Będą jajca

0

@AmigoBlancos Ponoć Araujo w pierwszym, wiec gol stracony to pewniak.

0

@Vegeta88 Jak nie udźwignie na Albacete, to ja już nie wiem kiedy ma grać xd

2

@Bolton Przecież on jest ambasadorem mundialu 2034 w Arabii. Szejki kupiły go i będą trzymać jak zabawkę, dopóki im się nie znudzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@escarabajo Albacete zapłaci rachunek

2

@MichuZ44 Święta trójca tego sezonu: Cadillac, Audi i Williams.

3

@blakkudium Słabo dobrane drużyny z adidasa. Kluby z jednolitymi barwami. Wzięliby jakiś Juventus, albo Newcastle i już byłoby lepiej.

0

@BorzyKrzys Znajac zycie, za x lat okaże się, że w tym specjalnym zespole zasiadały osoby, które wykorzystywały dzieci.

1

@draxidox Za zdradę ojczyzny powinna być czapa. Wysłać go do Rosji i niech tam siedzi, jak tak bardzo ich kocha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

Ja bym poszedł dalej i zorganizował jakieś Mistrzostwa w Rosji. Finał Ligi Mistrzów w Moskwie też byłby dobrym pomysłem. Putin na trybunach obowiązkowo.

0

@escarabajo Jesse Lingard to Motor Lublin. Here we go!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?