Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@capoN Dlatego lepiej, żeby wszedł w 60 minucie na podmeczonego rywala i coś zdziałał, a nie tylko odbijal się od obrońców Atleti.
1
@Encore Hamilton, Alonso, Max (stwierdzi, że pierdoli takie ściganie) zawijają po sezonie, Zainteresowanie spadnie i niech sie Formułka podnieca ekologią dalej.
1
@cules100pro Nie wiedziałem, że Carvajal dołączył do sztabu trenerskiego.
2
@Bykunn Stroll stwierdził dziś, że są w totalnej dupie, jakieś 4s za czołówką. Podobno główną przyczyną są problemy z silnikiem, ale nie tylko. Alonso dziś w ogóle nie potrafił wyczuć tego samochodu i znaleźć balansu. Ja pierwszy raz widziałem, żeby on okrążenie za okrążenie wypadał na jednym zakręcie i nie potrafił sobie z tym poradzić.
2
@Luciano99 W wojsku miałem dłuższe włosy xd
0
@mordini123 Grupa śmierci. Jak zawsze
4
@blakkudium Darwin Nunez to Barcelona. Here we go!!!
0
@Kgorecki2500 Żeby Ci to w gardle nie stanęło chłopie...
1
@Eklerek Charles nie bierze jeńców.
1
@Antimadridista_WR Gdyby tylko mieć 4, albo 5 takich Ericów Garcii...
1
@barcanawieki Problem w tym, że Szwajcaria nie ma premiera.
1
Chory own Hansiego ma madryciakach. Propaganda ze stolicy mu tego nie odpuści.
2
@Faro Też tak często mam, zobaczymy. Oby przeszło
@esem91 trzeba będzie spróbować.
@FcPortoFan1999 Dziękuję
1
Ehhh taki ładny dzień, ze słońcem i temperaturą na plusie, to musiało się jakieś grypsko przypałętać...
4
Upadek Joao Felixa powinien być studiowany. W 2019 roku Atletico płaciło za niego ponad 100 milionów, a teraz chlop w wieku 26 lat kopie w "azjatyckiej Lidze Europy" przeciwko drużynom z Iraku, Tadżykistanu i Indii.
0
@liberoFCB Akurat nasi Panowie dużo lepiej by nie skakali xd
5
No i w pizdu, i wylądował.
1
@Sysia11 Idealny następca Ramosa. Za mało tych czerwonych kartek mają w ostatnich klasykach.
1
Z Rumunami może wygramy
0
Za chwilę Ania Twardosz przeskakuje skocznie
0
Czemu wczoraj tak nie skoczyłeś Paweł?
1
Paweł Wąsek zaraz atakuje rekord Skoczni
1
@July_6_BcN Oglądamy
1
@barcowy1899 Frenkie, Olmo, Fermin.
1
@Damian11 Zmęczony, to moze być Kounde, a nie Frenkie. Holender na ostatnie 4 spotkania, nie zagrał w dwóch. W tym w ostatnim z Mallorca. 90 minut z Atletico czeka. To nie jest mecz na rotacje.
2
@macio_944 Mocne słowa jak na kogoś, kto dostał srogi oklep od maszyny Mikela Artety.
3
Weźcie tego jugola trzymajcie jak najdalej od tego klubu. Już Luuka de Jonga bym wolał.
8
@fcbarcafan19 Zawsze rozwala mnie Toto Wolf z Mercedesa, gdy rozmawia sobie luźno po polsku z Aldonką na gridzie przed, albo po wyścigu.
27
@Nicko Zasmucę Cię syniu. Byli wszyscy najlepsi min. Domen, Kraft, czy Kobayashi. Poprostu Tomasiak był dziś od nich lepszy
3
Zapraszam do odsłuchania tego utworu. "Massive", to kolejna z B-side songs "Meteory", która została wydana dosc niedawno - na 20-lecie wydania albumu. Mike Shinoda stwierdził, że brzmi tu jak gówno... Ja uważam całkiem inaczej