0

@capoN Dlatego lepiej, żeby wszedł w 60 minucie na podmeczonego rywala i coś zdziałał, a nie tylko odbijal się od obrońców Atleti.

1

@Encore Hamilton, Alonso, Max (stwierdzi, że pierdoli takie ściganie) zawijają po sezonie, Zainteresowanie spadnie i niech sie Formułka podnieca ekologią dalej.

1

@cules100pro Nie wiedziałem, że Carvajal dołączył do sztabu trenerskiego.

2

@Bykunn Stroll stwierdził dziś, że są w totalnej dupie, jakieś 4s za czołówką. Podobno główną przyczyną są problemy z silnikiem, ale nie tylko. Alonso dziś w ogóle nie potrafił wyczuć tego samochodu i znaleźć balansu. Ja pierwszy raz widziałem, żeby on okrążenie za okrążenie wypadał na jednym zakręcie i nie potrafił sobie z tym poradzić.

2

@Luciano99 W wojsku miałem dłuższe włosy xd

0

@mordini123 Grupa śmierci. Jak zawsze

4

@blakkudium Darwin Nunez to Barcelona. Here we go!!!

0

@Kgorecki2500 Żeby Ci to w gardle nie stanęło chłopie...

1

@Eklerek Charles nie bierze jeńców.

1

@Antimadridista_WR Gdyby tylko mieć 4, albo 5 takich Ericów Garcii...

1

@barcanawieki Problem w tym, że Szwajcaria nie ma premiera.

1

Chory own Hansiego ma madryciakach. Propaganda ze stolicy mu tego nie odpuści.

2

@Faro Też tak często mam, zobaczymy. Oby przeszło
@esem91 trzeba będzie spróbować.
@FcPortoFan1999 Dziękuję

1

Ehhh taki ładny dzień, ze słońcem i temperaturą na plusie, to musiało się jakieś grypsko przypałętać...

4

Upadek Joao Felixa powinien być studiowany. W 2019 roku Atletico płaciło za niego ponad 100 milionów, a teraz chlop w wieku 26 lat kopie w "azjatyckiej Lidze Europy" przeciwko drużynom z Iraku, Tadżykistanu i Indii.

0

@liberoFCB Akurat nasi Panowie dużo lepiej by nie skakali xd

5

No i w pizdu, i wylądował.

1

@Sysia11 Idealny następca Ramosa. Za mało tych czerwonych kartek mają w ostatnich klasykach.

1

Z Rumunami może wygramy

0

Za chwilę Ania Twardosz przeskakuje skocznie

0

Czemu wczoraj tak nie skoczyłeś Paweł?

1

Paweł Wąsek zaraz atakuje rekord Skoczni

1

@July_6_BcN Oglądamy

1

@barcowy1899 Frenkie, Olmo, Fermin.

1

@Damian11 Zmęczony, to moze być Kounde, a nie Frenkie. Holender na ostatnie 4 spotkania, nie zagrał w dwóch. W tym w ostatnim z Mallorca. 90 minut z Atletico czeka. To nie jest mecz na rotacje.

2

@macio_944 Mocne słowa jak na kogoś, kto dostał srogi oklep od maszyny Mikela Artety.

3

Weźcie tego jugola trzymajcie jak najdalej od tego klubu. Już Luuka de Jonga bym wolał.

8

@fcbarcafan19 Zawsze rozwala mnie Toto Wolf z Mercedesa, gdy rozmawia sobie luźno po polsku z Aldonką na gridzie przed, albo po wyścigu.

27

@Nicko Zasmucę Cię syniu. Byli wszyscy najlepsi min. Domen, Kraft, czy Kobayashi. Poprostu Tomasiak był dziś od nich lepszy

3


Zapraszam do odsłuchania tego utworu. "Massive", to kolejna z B-side songs "Meteory", która została wydana dosc niedawno - na 20-lecie wydania albumu. Mike Shinoda stwierdził, że brzmi tu jak gówno... Ja uważam całkiem inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?