0

@GeneralXavi Za to jest Zbyszek Ziobro

1

@Cryptolis Ja to chyba jednak podziekuje za takie atrakcje. Może jestem staromodny, ale nie rajcują mnie strzelaniny na ulicach, porwania dla okupu, morderstwa i ucinanie głów, czy tam innych kończyn

2

To nie będzie zwykły Mundial. To będą igrzyska śmierci xd

1

@Karol145 Laporta to rasowy polityk. Tu sobie ugotuje makaron dla kibiców, tam wbije szpile w Real. Później pozamiata Camp Nou, po czym skrytykuje sędziów w La Liga. Przed następnym meczem osobiście będzie na bramce ludzi przepuszczał. Robi wszystko, żeby sie przypodobac. Mowi to, co chcą uslyszec kibice. Tak się wygrywa wybory

5

@Luciano99 Mocne...

1

@Filipem Spuścił z krzyża i odrazu lepiej idzie.

3

@Eklerek Niech strzela. Dobrych napadziorów jest jak na lekarstwo.

4

@blakkudium Co się chlop nagle obudził w 2026 roku.

0

@Criss18Barca Na 10-tą rocznicę Mistrzostwa Anglii zlecą do League One. Trochę szkoda, ale po śmierci właściciela, to już nigdy nie było to samo.

0

@AmigoBlancos Villareal, Kopenhaga, Slavia Praga, Eintracht, Monaco i Bodo. Z mocniejszych rywali mieli tylko BVB i PSG.

0

@July_6_BcN Wszystko przed Tobą xd

3

@Sulimo Yamal też powinien częściej ładować pod lade, a nie próbować nawinąć czterech w polu karnym na dwóch metrach kwadratowych. Proste rozwiązania są najlepsze.

1

@esem91 Z Tobą być, byś tulił mnie w ramionach, bym była tylko Twoja...

0

@BARCA1899Messi Jest ważnym zawodnikiem, to gra.

8

Wieku nie przeskoczy, nie wnosi zbyt wiele i do tego ma kosmiczną pensję. Dzięki za wszystko Lewy, ale pora się pożegnać na koniec sezonu. Bez sentymentów. Niech idzie do słabszej ligi, gdzie jeszcze będzie mógł cieszyć się grą. Topowy poziom, to już dla niego za wysoko.

1

@Bykunn Może znowu dokucza mu ta pubalgia? Sam się zastanawiam

4

Szacun za tą interwencję dla Ryana

1

Ale dziś Flick wali mokrą szmatą w ryj wszystkim pismakom, które wymyślały, że skreśla Cancelo i w ogóle go tu nie chciał. Wiadomo, że nie był wymarzonym transferem Hansiego, ale będą mecze właśnie takie jak dziś, gdzie Cancelo swoją robotę zrobi.

0

Ma chłopak to pierdolniecie.

1

@Soetie To jeden z nielicznych piłkarzy, któremu można wszystko wybaczyć, bo gdy złapie rytm meczowy, sam będzie robił nam grę.

1

@Soetie Hamuj się...

0

@sergio5 Czaicie być białą kobietą, którą zostawił murzyn? To dopiero musi być wstyd.

6

@Korsain Wziął winę na siebie, więc wszystko git.

0

@takisobiektos Przypomnijmy kto tam piłkę stracil - stary lis Lewandowski, który wszedł parę minut wcześniej, żeby pomóc swoim doświadczeniem.

4

@norbi77 Tam jeszcze czerwona za faul na Zabalecie była bezdyskusyjna.

3

@Lionel_Messi10 Zobaczy nasz budżet na transfery to szybko zmieni zdanie. Tu nie będzie Marmoushów, Semenyów, czy innych Cherkich co okienko. Gerard Maldini i rejestracja wychowanka ze szkółki, to wszystko co może Deco dla Pana zrobić.

5

@Jakchcesz Widzę taki komentarz, film z Viniciusem w roli głównej i wiem, że mogę dać herba bez oglądania.

1

Kto pierwszy przegra z Legią, ten frajer.

0

Jutro JE Hans Dieter Flick uwalnia Krakena. Nikt już nie zatrzyma Barcelony do końca sezonu

1

@turhiay Czyli stracili ten MENTAL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?