0

@Arden I bardzo dobrze. Ta liga potrzebuje kogoś, kto realnie rzuci wyzwanie w każdym sezonie Barcy i Realowi. Atletico wydaje na transfery sporo, kadrę ma mocną, więc to trzecie miejsce to jest takie minimalistyczne minimum szczerze mówiąc.

8

@BezglutenowyPedri Akurat Ronald Araujo ma czas na regenerację podczas meczów

31

Chłop tak zajęty odpowiadaniem Flickowi i Laporcie, że nie ma czasu wymyślec sposobu w jaki jego zespół ma grać. No chyba, że to należy już do kompetencji sztabu głównego z Vickiem i Dyktatorem Kylianem na czele.

10

@norbi77 Akurat Rudiger o szacunku nigdy nic nie mówił. Od zawsze wiadome było, że to zjeb, i gdyby nie pilka nożna, to ten islamista skończyłby jako terrorysta na jakimś niemieckim jarmarku bożonarodzeniowym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fenix1983 Tak naprawdę nie wiadomo ile z tych przyszłych przychodów ze stadionu już przejedliśmy w mitycznych dźwigniach itp, więc tonowalbym huraoptymizm.

0

@Fog_W_1899 I dalej ma 2 razy więcej bramek niż Sesko.

0

@Sinirsey A w Chicago można? Bo w Miami, to raczej Robert wpadnie, ale przejazdem jak będzie Grand Prix F1.

4

@tbas Sagrada Familia będzie skonczona przed nowy Camp Nou.

1

@lithotripter Może Otamendi w rewanżu wystarczy

8

@L4ngusta Ja to naprawdę podziwiam tych piłkarzy za to, że jeszcze nikt mu nie dał w pysk. Przecież to jego klapanie mordą, machanie łapami i prowokacje są tak onrzydliwe i irytujące, że tu anielskiej cierpliwosci potrzeba

2

@wojopancer Ja bym się obraził, gdyby ktoś mnie zwyzywal od viniciusów

10

Mam nadzieje, że Mourinho zaraz doleje oliwy do ognia w całej tej sytuacji i wypowie się o Izraelitach piłki nożnej. Niech się dzieje xd

1

Komentarz usunięty

3

@Starrk Vinicius nie płakał o to, że nazwał go pedałem. Mbappe też zwyzywał Prestianiniego od pieprzonych rasistów i gdzie jest jego zawieszenie?

1

@July_6_BcN Jak na kobitkę, to i tak dużo piłki oglądasz.

3

@Stinger_ Z drugiej strony, gdyby nie Messi, za którym poszli tam jego kumple z Barcelony nikt nie mówiłby o jakimś Interze Miami. O sukcesach sportowych tym bardziej mogliby pomarzyć. Gość jest tam instytucją, w zasadzie Inter Miami to Messi.

0

@KRISU77 Russell to obecnie Top 5 kierowca w stawce, wiec nie wstyd być przez niego objechanym.

15

@xavi890 Gdyby nie Messi to ten klub upadłby dużo wcześniej. Od jakiegoś 2017 roku praktycznie w pojedynkę sprawiał, że byliśmy jeszcze zaliczani do grona topowych drużyn, a sezon 19/20 to był istny one man army. Widzę, że łaska kibiców Barcy na pstrym koniu jeździ i szybko co niektórzy zapominają jak wiele zawdzięczamy temu małemu człowiekowi z Argentyny.

5

Ja wiem, że gra na mundialu to marzenie każdego zawodnika i pokusa zapisania sie w historii jest duża (zwłaszcza, że Hiszpania będzie jednym z faworytów), ale w przypadku Gaviego jest wręcz wskazane, żeby on do USA nie pojechał. Stracil praktycznie cały rok na leczenie urazu kolana. Lepiej byłoby, gdyby został i spokojnie przygotował się do nowego sezonu pod okiem Flicka.

0

@lucca87 Dobrze to graliśmy w zeszłym sezonie. W tym jest sporo braków od dziur w obronie zaczynając, przez fatalną skuteczność, na spadku intensywności pressingu kończąc. Niby wygraliśmy SPH, jesteśmy liderem Ligi, ale tylko o punkt nad miernym Realem i niczego nie można być pewnym. Z Pucharu Króla na 99% już odpadliśmy, a w Lidze Mistrzów przegraliśmy z każdym mocniejszym rywalem. Tu jest duże pole do poprawy i to jest misja dla Hansiego i sztabu.

0

@directedbyfcb Za dużo się działo z Vickiem. Sędzia nie miał czasu podyktować jedenastki.

23

@kanver_ Gdyby Fermin grał w Realu właśnie wskakiwalby do Top5 każdego rankingu Złotej Piłki

0

@Criss18Barca Igrzyska Zimowe zawsze kojarzyły się z nartami, łyżwami, hokejem na lodzie, saneczkarstwem itp. Kto mądry nagle stwierdził, że odbijanie/rzucanie piłki pasuje do sportów zimowych? Może pływanie też dodadzą do zimowych, bo przecież odbywa się na krytym basenie. Bezsens

2

@July_6_BcN Jakoś to przeżyję

0

@GeneralXavi Za to jest Zbyszek Ziobro

1

@Cryptolis Ja to chyba jednak podziekuje za takie atrakcje. Może jestem staromodny, ale nie rajcują mnie strzelaniny na ulicach, porwania dla okupu, morderstwa i ucinanie głów, czy tam innych kończyn

2

To nie będzie zwykły Mundial. To będą igrzyska śmierci xd

1

@Karol145 Laporta to rasowy polityk. Tu sobie ugotuje makaron dla kibiców, tam wbije szpile w Real. Później pozamiata Camp Nou, po czym skrytykuje sędziów w La Liga. Przed następnym meczem osobiście będzie na bramce ludzi przepuszczał. Robi wszystko, żeby sie przypodobac. Mowi to, co chcą uslyszec kibice. Tak się wygrywa wybory

5

@Luciano99 Mocne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?