Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden I bardzo dobrze. Ta liga potrzebuje kogoś, kto realnie rzuci wyzwanie w każdym sezonie Barcy i Realowi. Atletico wydaje na transfery sporo, kadrę ma mocną, więc to trzecie miejsce to jest takie minimalistyczne minimum szczerze mówiąc.
8
@BezglutenowyPedri Akurat Ronald Araujo ma czas na regenerację podczas meczów
31
Chłop tak zajęty odpowiadaniem Flickowi i Laporcie, że nie ma czasu wymyślec sposobu w jaki jego zespół ma grać. No chyba, że to należy już do kompetencji sztabu głównego z Vickiem i Dyktatorem Kylianem na czele.
10
@norbi77 Akurat Rudiger o szacunku nigdy nic nie mówił. Od zawsze wiadome było, że to zjeb, i gdyby nie pilka nożna, to ten islamista skończyłby jako terrorysta na jakimś niemieckim jarmarku bożonarodzeniowym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fenix1983 Tak naprawdę nie wiadomo ile z tych przyszłych przychodów ze stadionu już przejedliśmy w mitycznych dźwigniach itp, więc tonowalbym huraoptymizm.
0
@Fog_W_1899 I dalej ma 2 razy więcej bramek niż Sesko.
0
@Sinirsey A w Chicago można? Bo w Miami, to raczej Robert wpadnie, ale przejazdem jak będzie Grand Prix F1.
4
@tbas Sagrada Familia będzie skonczona przed nowy Camp Nou.
1
@lithotripter Może Otamendi w rewanżu wystarczy
8
@L4ngusta Ja to naprawdę podziwiam tych piłkarzy za to, że jeszcze nikt mu nie dał w pysk. Przecież to jego klapanie mordą, machanie łapami i prowokacje są tak onrzydliwe i irytujące, że tu anielskiej cierpliwosci potrzeba
2
@wojopancer Ja bym się obraził, gdyby ktoś mnie zwyzywal od viniciusów
10
Mam nadzieje, że Mourinho zaraz doleje oliwy do ognia w całej tej sytuacji i wypowie się o Izraelitach piłki nożnej. Niech się dzieje xd
1
Komentarz usunięty
3
@Starrk Vinicius nie płakał o to, że nazwał go pedałem. Mbappe też zwyzywał Prestianiniego od pieprzonych rasistów i gdzie jest jego zawieszenie?
1
@July_6_BcN Jak na kobitkę, to i tak dużo piłki oglądasz.
3
@Stinger_ Z drugiej strony, gdyby nie Messi, za którym poszli tam jego kumple z Barcelony nikt nie mówiłby o jakimś Interze Miami. O sukcesach sportowych tym bardziej mogliby pomarzyć. Gość jest tam instytucją, w zasadzie Inter Miami to Messi.
0
@KRISU77 Russell to obecnie Top 5 kierowca w stawce, wiec nie wstyd być przez niego objechanym.
15
@xavi890 Gdyby nie Messi to ten klub upadłby dużo wcześniej. Od jakiegoś 2017 roku praktycznie w pojedynkę sprawiał, że byliśmy jeszcze zaliczani do grona topowych drużyn, a sezon 19/20 to był istny one man army. Widzę, że łaska kibiców Barcy na pstrym koniu jeździ i szybko co niektórzy zapominają jak wiele zawdzięczamy temu małemu człowiekowi z Argentyny.
5
Ja wiem, że gra na mundialu to marzenie każdego zawodnika i pokusa zapisania sie w historii jest duża (zwłaszcza, że Hiszpania będzie jednym z faworytów), ale w przypadku Gaviego jest wręcz wskazane, żeby on do USA nie pojechał. Stracil praktycznie cały rok na leczenie urazu kolana. Lepiej byłoby, gdyby został i spokojnie przygotował się do nowego sezonu pod okiem Flicka.
0
@lucca87 Dobrze to graliśmy w zeszłym sezonie. W tym jest sporo braków od dziur w obronie zaczynając, przez fatalną skuteczność, na spadku intensywności pressingu kończąc. Niby wygraliśmy SPH, jesteśmy liderem Ligi, ale tylko o punkt nad miernym Realem i niczego nie można być pewnym. Z Pucharu Króla na 99% już odpadliśmy, a w Lidze Mistrzów przegraliśmy z każdym mocniejszym rywalem. Tu jest duże pole do poprawy i to jest misja dla Hansiego i sztabu.
0
@directedbyfcb Za dużo się działo z Vickiem. Sędzia nie miał czasu podyktować jedenastki.
23
@kanver_ Gdyby Fermin grał w Realu właśnie wskakiwalby do Top5 każdego rankingu Złotej Piłki
0
@Criss18Barca Igrzyska Zimowe zawsze kojarzyły się z nartami, łyżwami, hokejem na lodzie, saneczkarstwem itp. Kto mądry nagle stwierdził, że odbijanie/rzucanie piłki pasuje do sportów zimowych? Może pływanie też dodadzą do zimowych, bo przecież odbywa się na krytym basenie. Bezsens
2
@July_6_BcN Jakoś to przeżyję
0
@GeneralXavi Za to jest Zbyszek Ziobro
1
@Cryptolis Ja to chyba jednak podziekuje za takie atrakcje. Może jestem staromodny, ale nie rajcują mnie strzelaniny na ulicach, porwania dla okupu, morderstwa i ucinanie głów, czy tam innych kończyn
2
To nie będzie zwykły Mundial. To będą igrzyska śmierci xd
1
@Karol145 Laporta to rasowy polityk. Tu sobie ugotuje makaron dla kibiców, tam wbije szpile w Real. Później pozamiata Camp Nou, po czym skrytykuje sędziów w La Liga. Przed następnym meczem osobiście będzie na bramce ludzi przepuszczał. Robi wszystko, żeby sie przypodobac. Mowi to, co chcą uslyszec kibice. Tak się wygrywa wybory
5
@Luciano99 Mocne...