Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek To jest ten sezon. Leclerc będzie mistrzem.
I poprawia sam siebie Monakijczyk. Pierwszy, który zszedł poniżej 1.33.00
4
Rozpędzają się Panowie. Próbował Max, probowal Lando, ale czas potężnego Charlesa Leclerca dalej nie do ruszenia.
1
@macio_944
Ja polecam ten utwór. Na czasie w Lidze Mistrzów
1
@Dankho94isback Nie poradziłby sobie. On jest mocny tylko jak trzeba walić z partyzanta, albo na parkingu, gdy nikt nie widzi.
1
@Eklerek Solidnie wygląda Ferrari. Mogliby zgarnąć wreszcie ten tytuł i pogodzić Mercedesa z Red-Bullem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Praktycznie godzina porannej sesji minęła, a Aston dalej w garażu. Ferdek pije by zapomnieć.
2
@NeroTFP1 W Krakowie dzieciom przy narodzinach dają maczety, czy co?
0
@michal26 Kij z tym rankingiem jak za rok w pucharach zagra Zabrze, Płock i Lubin.
2
@Kessie Znając szczęście Ferdka do zmiany zespołów, to zaraz po tym ruchu Red-Bull obniżyłby loty i wypadł z walki o podium xd
4
@Eklerek Coś jak 40 zwycięstwo Stocha. Nigdy nie nastąpi
3
Aston Martin w dupie głęboko i zaczyna się tam urządzać. Tylko dziada z Oviedo żal bo nie zasługuje na to, żeby się ciągnąć w ogonie.
1
@mekston Ciekawe to tylne skrzydło mają
0
@Huck Przecież masz napisane, że to porównanie najszybszych przejazdów każdego kierowcy. Czasy zmieściły się w 0,5/6s. Już widzę jak z odpuszczonym gazem na prostej ktoś traci tak mało na końcu okrążenia. Wiadomo, że wyników z testów nie można brać za wyznacznik, jednak widać tu inny styl jazdy i dohamowania u każdego z nich.
1
@Safrani Ale amator. Jaruzelski pokazałby mu jak się wprowadza stan wojenny i unika odpowiedzialności karnej.
2
@Kessie Spokojnie. Za rok się uda
0
@blakkudium Ta Galata to w sumie jest klub rządowy. Budżet nieograniczony względem reszty w kraju, co nie zmienia faktu, że dobrze roznieśli pozerów z Juventusu.
1
@Roobo Legia walczy o utrzymanie. Daj im spokój
9
Bodo/Glimt to jest coś czego polskie drużyny jeszcze długo nie osiągną. Chłopy wrzucają na karuzele BVB, Atleti, City i Inter u siebie. Jedziesz grać do nich i już wiesz, że masz przerąbane.
0
@messi564 On chyba w ogóle nie gra w tej "Arabskiej Lidze Europy". Ostatnio z ciekawości przeglądałem te rozgrywki i gola CRa nie uświadczysz.
3
@Encore On chce tylko grać w piłkę....
2
@Arden Mundial w Rosji to były jego ostatnie podrygi. Później to już tylko pojedyncze występy mu wychodziły. Szkoda, bo z przyjemnością patrzyło się na jego grę.
6
@Ojciec5tkidzieci Jaki to byl baller w Liverpoolu i w pierwszym sezonie u nas. Ręce same składały się do oklasków. Szkoda mi go szczerze mówiąc. Niesamowicie zmarnowany potencjał
1
@Arden Doszło do tego, że w kadrze Galaty więcej znanych zawodników niż w Juve.
1
@barcelonaLM Nie bez powodu dwa lotniskowce USA są w tamtym regionie.
2
@mekston Na jakość trzeba przymknąć oko. Po pięciu perłach mocnych nie tak łatwo koła wymienic
3
@Roobo Podkład muzyczny też dobrany idealnie xd
5
@barcanawieki Gdyby nie piłka nożna, to pewnie wjezdzalby w ludzi samochodem na jakimś Jarmarku Bożonarodzeniowym w Niemczech.
3
@DTMisTheBest A co z rekordem @Kessie , który na zakładzie u Lucka sam wymienil 4 koła w 20 sekund?
26
@tomek8756 Haha dyktator Kylian będzie teraz mowil kto może, a kto nie może grać na wielkim Bernabeu. Im się już całkiem odkleiło