Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Z braku konkretnych opcji (Kane, Osimhen i Haaland poza zasięgiem) tak. Na sensownych warunkach, mógłby tu przyjśc w miejsce Lewego.
1
@escarabajo Brak zwycięstwa z Al-Najmanem byłby kompromitacją
0
@Gibbon_FCB No ale jaki topowy trener chciałby pracować w klubie, który służy tylko i wyłącznie do promowania i sprzedawania zawodników? BVB nie będzie wielka, dopóki nie trafi im się taki drugi Klopp, który przyjdzie znikąd i zaskoczy. Mieli Terzicia z potencjałem, to trzeba było go pogonić...
0
@The Game 10 Myślę, że niestety IzReal Madryt przejdzie dalej
0
@PatrykBarca Bo Lewemu nie podajo!!!!
2
@draxidox Największy wpływ na amerykańskie interesy w regionie ma jednak Rosja. Gdyby nie zaczynali wojny, atakując sąsiedni kraj nie byłoby problemu z rakietami w rosyjskich portach.
4
Podzielić obwód Królewiecki między Polskę i Litwę, a poza tym zostawić wszystko tak jak jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@draxidox Firmóweczka Coutinho. Techniczna bomba po dlugim rogu zza pola. Ależ to był kocur swego czasu.
1
@BorzyKrzys Najpierw prace domowe, teraz zegarki... Dzięki temu dzieci będą miały czas na realizowanie swoich pasji takich jak tik-tok.
1
@Hosh Tą wypowiedź można nawet próbować podciągnąć pod paragraf o nawoływaniu do wojny napastniczej. Ten kretyn z pewnością nie zdawał sobie sprawy, o czym mówi.
0
@Czyhrynski Zapaśc bo to był łomot, a chwile później odszedl trener, który ten klub wyniósł do poziomu finału LM. Jeżeli odchodzi ojciec sukcesu, raczej ciężko zastąpić go 1 do 1.
3
@partymaker Szczerze mówiąc, to po wpierdolu jaki obskoczyli w finale LM i odejściu Inzaghiego spodziewałem się totalnej zapaści tego klubu. Myślałem, że formuła się wyczerpała, potrzeba zmian i będzie co najwyżej walka o puchary. Do tego zatrudnili Chivu, który nie miał żadnych sukcesów w CV, a tu proszę - idą po krajowy dublet, Ligę i Puchar. Myślę, że każdy inny włoski klub chciałby ugrać tyle co Inter w tym sezonie. Mogło być gorzej
3
@RoberDzik Choć raz może zrobić coś pożytecznego i przysłużyć się światu.
3
@Safrani Parlament Europejski zareagował na alarmujące wnioski ekspertów. Według doniesień mediów planowane są działania w celu ograniczenia ilości aut w kolorze czarnym i srebrnym, gdyż ich liczba niekorzystnie wpływa na walory estetyczne krajobrazu na kontynencie. Ja pierdziele, nawet suva nie będzie sobie normalnie kupić. Nie żebym był jakimś fanem, bo sam jeżdżę kombi, ale no bez jaj. Dieslem do miasta nie, suvem/pickupem też nie. Zaraz będą tam mogły wjechać same małe wypierdki typu Aygo, Up, czy inny Colt.
2
@gumaz Praktykę za pierwszym, ale teorie zdawałem 3 razy xd
0
@Damian11 Hauge już raz próbował sił w Milanie i był kompletnym flopem. Musiał wrócić do Norwegii z podkulonym ogonem
4
@macio_944 Jak do 0.7, to mogę dorzucić
2
@norbi77 Cholo mógłby się wypierać, a i tak nikt by mu nie uwierzył. Skóra zdjęta z ojca. Chłopak wychodzi nagrzany z myślą, żeby roszarpac rywala. Pressingowa bestia
2
@RAFI9 Nasi wyszli obsrani po same pachy. Pierwsza połowa była jak powrót wszystkich demonów z Rzymu, czy Anfield...
18
Zdanie człowieka, który pukał kobietę swojego kolegi z reprezentacji nie ma żadnego znaczenia. Courtois to moralne, ludzkie zero. Nic więcej.
2
@Arden Ależ on byl dobry... Obecnie pół napastnika nie ma, który grałby tak widowiskowo, przy czym ładowałby taką liczbę bramek.
0
@Arden I bardzo dobrze. Ta liga potrzebuje kogoś, kto realnie rzuci wyzwanie w każdym sezonie Barcy i Realowi. Atletico wydaje na transfery sporo, kadrę ma mocną, więc to trzecie miejsce to jest takie minimalistyczne minimum szczerze mówiąc.
8
@BezglutenowyPedri Akurat Ronald Araujo ma czas na regenerację podczas meczów
31
Chłop tak zajęty odpowiadaniem Flickowi i Laporcie, że nie ma czasu wymyślec sposobu w jaki jego zespół ma grać. No chyba, że to należy już do kompetencji sztabu głównego z Vickiem i Dyktatorem Kylianem na czele.
10
@norbi77 Akurat Rudiger o szacunku nigdy nic nie mówił. Od zawsze wiadome było, że to zjeb, i gdyby nie pilka nożna, to ten islamista skończyłby jako terrorysta na jakimś niemieckim jarmarku bożonarodzeniowym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fenix1983 Tak naprawdę nie wiadomo ile z tych przyszłych przychodów ze stadionu już przejedliśmy w mitycznych dźwigniach itp, więc tonowalbym huraoptymizm.
0
@Fog_W_1899 I dalej ma 2 razy więcej bramek niż Sesko.