Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pedri16Future Do Yamala i Rashforda nie ma się o co przyczepić. Dobre liczby robią, a Fermin zdecydowanie przebił już moje przedsezonowe oczekiwania. Jestem bardzo ciekawy, gdzie ten chłopak ma sufit.
0
@Pedri16Future 16 i 15 goli dla napastnika Barcelony w marcu, to nie jest fajny wynik.
0
@Karol145 Luźne 220 baniek na 3 nazwiska, a Ty Hansi Flicku bij się o tryplet drugi rok z rzędu nowym bramkarzem, Roonym i Cancelo.
4
@kanver_ Niewiadomo czyja kariera w Benfice potrwa dluzej. Prędzej Mourinho wyleci na zbity pysk (jak mial w zwyczaju z kazdego ostatniego klubu), niż coś temu Prestianniemu udowodnią.
3
@Hosh Jak Legia utrzyma się tym jednym punktem, to będziecie mieli krew na rękach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Siemieniec przy 2:0 kupon na Legie puścił
2
@michal26 Mecz ze spadkowiczem może nie być w pełni miarodajny. Poczekajmy na mecz z poważnym rywalem
2
Embacher zniszczył wszystkich, a Prevc zniszczył Embachera.
4
Uwielbiam zawodników, którzy latają w takim stylu jak ten Naito. Idealne V w powietrzu. Pięknie to wyglada
0
Kraft się nieźle rozlecial w tym sezonie. Ciekawe, czy jeszcze wróci do czołówki.
0
@LAMC_10 Na podium*
0
@FCBMati10 Domen>Peter. Nikt tak nie zdominował jednego sezonu. Gość poza złotem olimpijskim na normalnej skoczni weźmie wszystko, bijąc przy okazji kilka rekordów.
1
Pieter szósty po pierwszej serii hehe.
2
@AmigoBlancos Wszystkie jego drużyny grały takie gówno. Przez taki beton umiera włoska liga, bo się tego oglądać nie da.
1
Ehhh slabo rozpoczyna swój ostatni miesiąc kariery Kamil Stoch...
2
Stary lis Pieter Żyła potrafi polatać.
3
Ciężkie czasy dla kumpli Putina. Baszar Al-Asad musiał uciekać z Syrii do Rosji, Maduro zawinięty w parę godzin ze swojej rezydencji, a najwyższy Iranu zabity. Taki sojusznik jak Rosja, to skarb. Kto następny?
0
@partymaker Akurat tamten mecz to żaden wyznacznik. Balde był sam na całej lewej flance. Musiał być z przodu i z tyłu, bo Olmo nie dawal nic na skrzydle. Teraz z Raphinhą i jego pressingiem powinno być lepiej.
1
@kubix05 Milik 32 lata, a od dwóch praktycznie nie gra w piłkę. Szkoda chłopaka, ale chociaz kluby w CV będzie miał konkretne na koniec kariery - Ajax, Napoli, Marsylia, Juve
0
@mekston Jedyne co go może zgubić to jakaś kontuzja (oby nie), albo przesadne parcie na ten rekord. Często jest tak, że jak się za bardzo chce, to nie wychodzi. Z tym, że Kane jest raczej zawodnikiem zespołowym, nie gra jak samolub.
0
@mekston Zaraz właduje hat-tricka jakiemuś St. Pauli, później dublet innemu Mainz i już będzie tylko 7 goli na 8 kolejek.
34
Pedri wszedł sobie w 60 minucie i luźno zrobił nam dwie bramki. Geniusz i najlepszy piłkarz tej drużyny.
1
Linowy oczopląsu dostal? Gdzie tu spalony? Xd
0
Dziadek uważaj bo se zęby wybijesz.
3
Yamal już tam z Wojtasem na szluga się umawia.
1
Dawaj Rooney gola.
4
"To było ciasteczko podane na pięknym połcelanowym talerzyku ze złotym widelczykiem". Pięknie to Pan Leszek podsumował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mieliśmy mecz pod absolutną kontrolą, a teraz będzie szarpana gra i niepotrzebne nerwy. Wkurwia to już po raz kolejny.