0

Jaki on jest piękny. Tęskniłem dziku

2

Wraca Gaviiii!!!

4

Fermin 26 goli i asyst w tym sezonie. Za takie liczby Bellingham wjechał do Top 5 Złotej Piłki.

1

@norbi77 Złej baletnicy...

1

@Luciano99 I zrobi salto na środku boiska

0

@mekston Czyli jednak Ford gówno wort

0

Colapinto dziś po punkty. Trzeba powiedzieć, że zasłużenie, bo dobry wyscig w jego wykonaniu

0

@mekston Awarii nie przewidzisz przecież.

0

@mekston W Japonii może uda się przejechać cały wyścig

1

Ferrari jedyny zespół, który dostarcza jakichkolwiek emocji w tym sezonie xd

1

@mekston Nie jest fatalny. Jest na poziomie środka stawki. Haas, to równorzędny rywal. Fatalny, to jest Cadillac, albo Aston.

0

34 okrążenia i Honda w wozie Alonso powiedziała dość.

1

Przy nieobecności Mclarenów, Max tu luźno P5 zrobi. Nie zmieni to faktu, że Red-Bull jest na poziomie Alpine i Haasa.

0

Potężny Colapinto drugi xd

1

@Bykunn Raz na wozie, raz pod wozem.

0

Ciekawe ile Max wytrzyma, zanim spierdzieli ścigać się w WEC xd

0

Mocny początek Red-Bulla xdd

0

@mekston Wolałbym Sepang. Akurat z Japonii nie mieliby daleko, ale Hockenheim też spoko

1

@gumaz Mogliby dać coś na zastępstwo. GP Malezji, albo GP Niemiec byłoby spoko.

0

@Xxxbarca4ever Mógłby się Russellowi Mercedes zepsuć, to byłoby ciekawiej. Norris i tak nie odegrałby żadnej wiekszej roli w tym wyścigu.

1

@BojanKriKicz Spokojnie. Zaraz wraca dyktator Mbappe i bucowaty Angol. Znowu będą się dublować z Vickiem na skrzydle, a Bellingham będzie biegal bez mapy.

8

@Katalończyk 99 Nie w Ekstraklasie. Tu nikt nie wygrywa trzech meczów z rzędu.

6

Pierwsze w karierze zwycięstwo Deschwandena!!! Super sprawa

0

@Bykunn Myślę, że nawet w tym momencie, chwilę po zawetowaniu SAFE i tak ponad 80% żołnierzy zagłosowałoby na Nawrockiego. Takie to właśnie środowisko

0

Sensacyjnie bez Domena w drugiej serii

0

Coś sie Finowie rozskakali ostatnio

6

Dziś o 21 potężne Elche trenera Edera Sarabii pokona Real Madryt, pokazując Manchesterowi City jak się to robi.

1

@GeneralXavi Myślę, że są. W Anglii pewnie ustawiłaby się po niego kolejka klubów takich jak Newcastle, Aston Villa, czy Tottenham. Sęk w tym, że ma dość wysoki kontrakt i najwidoczniej na pierwszym miejscu postawił chęć pozostania w Barcelonie. U nas ma szansę pokazać się "na salonach".

1

@Tasde Może nie rywalizujesz o części sekundy, ale za to musisz wyłączyć ten mózg i sypać ponad 200km/h między drzewami, na szutrze po wąskich i kretych drogach. To trzeba mieć jaja nie z tej ziemii. Rajdy wymagają zupełnie innego zestawu umiejętności. Nie wydaje mi się, żeby Verstappen poradził sobie w WRC równie dobrze, co na torze. Tak samo Ogier nie byłby konkurencyjny na torze F1, tak jak jest na rajdowych odcinkach

3

Antonelli jest nadzieją na to, że Mercedes nie będzie co wyscig robił P1/P2. Ferrari ma dużo lepszy duet kierowców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?