Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Ronaldo to bardzo ciekawy przypadek. Nastrzelal przez 20 lat prawie tysiąc goli, a nie potrafił wbić ani jednego w najważniejszej fazie, najważniejszego turnieju, kiedy jego drużyna potrzebowała go najbardziej.
0
@Gall Na tym polega cały jego urok. Jak nie daje 120% z wątroby, to nie widać go na boisku. Za to, gdy daje jest poprostu niezastąpiony.
1
Strasznie sypie sie nam Raphinha. Wiedziałem, że poprzedni sezon, to był jego sufit i ciężko będzie to przebić, ale szkoda tych urazów, bo Brazol nie może się nawet dobrze rozkręcić. Co zacznie łapać formę, to kolejny uraz...
1
@Encore Największy hipokryta w obecnej stawce. Ludzie narzekali na Norrisa w zeszłym sezonie, to dostaną Russella w obecnym, który jest dużo bardziej nieznośny.
1
@MesQueUnClub_87 O tym właśnie mówię. Niewazne, czy gramy z Albanią, Maltą, czy Holandią. Zawsze liczą się jakieś pojedyncze akcje, bramki, wyniki. Nawet jeśli całościowo wygląda to chujowo
1
Wichniarek w studiu: "W tym spotkaniu nie chodziło o styl". W sumie racja, baraże są po to, żeby je wygrywac, ale mam wrażenie, że jeśli chodzi o reprezentację Polski, to nigdy nie chodzi o styl. Niewazne z kim byśmy nie grali.
0
@Tomcio Jest Benfica, Porto, Sporting i może Braga. Reszta to poziom jak Ekstraklasa.
4
W sumie najwyższa pora, żeby ciężar dźwigania Repki wziął na swoje plecy Zieliński.
2
@Rifek Ebi Smolarek
1
Obejrzalby tu w sumie dogrywke i karne
2
@APTAPT Dziadek, ale dalej najlepszy polski piłkarz. Niekoniecznie dobrze świadczy to o reszcie
1
Oskar próbuj xd
0
@Frimpong To jest w ogóle hit, że mając zdrowego Modera, on wychodzi Szymańskim. Sebek debiutował w kadrze za Brzęczka i od tamtej pory zagrał może ze 3 dobre mecze. Strasznie nijaki pilkarz
1
@Filipem Bo Rózga walił wóde nawet na zgrupowaniach młodzieżówki. Tak się zyskuje w oczach selekcjonera
0
@VegetaPolska Oni się kompromitują praktycznie co mecz. Żadna nowość.
0
Kurwa, żeby dziabko Lewy musiał tu kiwać bo nie ma komu, to już wstyd.
1
Macie tą ścianę z Porto xd
0
Jesteśmy w formie, jesteśmy naj... kreatywni. Mamy energię, Mamy elastyczność
3
Ja pierdole gość raz podał na jeden kontakt wykrokiem, a Borek się podniecił jakby klepkę Messiego z Iniestą zobaczyl
4
@Bykunn Kiler-ów 2-óch. Siara do Rysi
0
@Andrzej_Majonez Nic nie strzeli. Dziś wygramy po golu Modera
0
@CLS63AMG Piękna asysta Modricia
1
@Arden Sprawców tego gwałtu powinno się łamać na kole. Bardzo Szkoda tej kobiety
2
@Laminedependencia Ależ ja byłem nim oczarowany. Nie licząc Pedriego, to żaden pomocnik nie zrobił na mnie takiego wrażenia od odejścia Iniesty. On przez pół roku wszystko robił dobrze.
0
@Comentateiro W tym dialogu brakuje tylko jeszcze jakiegoś ruska
0
@Laminedependencia Znając łysego, to Pedri minimum 150 minut zbierze na kadrze.
2
@NeroTFP1 W ogóle jaka plejada gwiazd występowała w tej serii. Oprócz wymienionych przez Ciebie byli przecież jeszcze Jason Statham, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Jet Li, Scott Adkins, Mel Gibson, czy Harrison Ford.
0
@NeroTFP1 Bardziej wkurwiające od tego pchania Grosickiego, jest to, że on zakończył kariere reprezentacjyjną. Dostal pożegnanie z honorami, a nagle mu się odwidziało i on jednak wraca, bo kumpel od wódki został selekcjonerem.
4
Raków piździaków dawać gola.
3
@mmaciass Ostatni ich mecz widziałem, gdy grali z nami na Camp Nou. Podobał mi się tam ich występ, liczę na powtórkę w LM.