Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michal26 Kto Ci da 40 milionów za gościa, który ma potężny problem mentalny? Z Araujo pieniądze są już utopione i będziemy mu płacić do końca kontraktu. Ewentualnie jakieś wypożyczenia wchodzą w grę.
1
@Luciano99 Nawet bym Cię nie podejrzewał o bycie trzeźwym
2
Dokladnie 18 lat temu, Pan Kierowca Robert Kubica zdobył swoje pierwsze i jedyne Pole Position w karierze, wygrywając kwalifikacje przed GP Bahrajnu. Wyscig ukończył na 3 miejscu.
0
@Gitarkafcb Bez przesady. Simeone chociaż nie jest czarny i nigdy nie grał dla Realu
1
@urbipl To jest właśnie cała magia suchej statystki, bo jak się patrzy podczas meczu na wszystkich z tej listy, to ten "najlepszy" rusza się właśnie jak emeryt.
4
@Zoker Przecież to wiadomo, że do poziomu Messiego on nie dojedzie. Będzie świetny, nawet wybitny, ale Leo zawsze będzie najlepszy.
0
@urbipl "Za linią wroga" w realnym życiu.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Nie nastawiam się. Nie mamy kadry na wygranie Ligi Mistrzów, ale nie takie rzeczy pilka nożna widziała. Narazie dwumecz z Atletico zapowiada się epicko.
23
Ale co lejemy najlepszych na świecie, Galacticos 2.0 już drugi sezon z rzędu to nasze. Tam zaraz trzeci trener wyleci, transfery za pierdyliard, wyciągają gwiazdy jak Mbappe, czy Trent, tylko po to, żeby przegrywać Ligę z bandą gówniarzy Flicka wspomaganą odpadami i ludźmi na zakręcie kariery jak Cancelo, czy Rashford. Pereza napewno tam piecze ostro.
2
@Foro Nie bluźnij. Suarez pakował 40 goli w samej lidze. Luisito jest najlepszym napastnikiem w historii tego klubu i długo nikt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Filipem Nie no, ale jak Pan Flick do Ciebie mówi to masz stać na baczność i słuchać. Fajnie, że kreuje milion sytuacji, rozumiem, że irytują go miernoty na "9", z którymi musi grać, ale do Hansiego szacunek i pokora ma być.
0
@19Riki20 Z Atletico liczy się zawsze tylko i wyłącznie końcowy wynik. Z nimi nie da się grać ładnie, z polotem. Trzeba wygrac i tyle
10
@Laminedependencia To nie fejk. To są poprostu fakty
0
@pt9 Aleś Pan przypomniał hiciora
0
@Kinginiesta Poza tym, że jest tak samo gruby nie widzę podobieństwa. Laporta to taki poczciwy, wesoły Wujas, któremu dobrze z oczu patrzy. Orban wręcz przeciwnie. Skostniała, mendowata twarz.
2
@Adran360 Czterech gospodarzy niech ma ten awans zapewniony. Zostaje 20 wolnych miejsc. Zrobić 10 grup po 5 zespołów, z każdej awansuje po dwie najlepsze. Po co jakieś debilne baraże, komplikacje i udziwnienia?
1
@escarabajo Nie wzięcie zdrowego Neymara na Mundial, to będzie zbrodnia na futbolu. Ancelotti odpowie za to przed trybunałem w Hadze.
0
@Kgorecki2500 Takie, czyli jakie Czechy? Ostatnim razem kiedy z nimi graliśmy, dostaliśmy łomot i raz ledwo ugraliśmy remis. To drużyna na takim samym poziomie jak my.
0
@insp1re Narzekacie często na De Jonga, bo "gra na alibi", do najbliższego, a pchacie tu Zielińskiego, który całą kariere gra w taki właśnie sposób, z małymi przebłyskami. W tym sezonie akurat jest niezły, ale to jest piłkarz bez charakteru. Niech siedzi sobie w Serie A i tam buduje swój pomnik. Barcelona to za wysokie progi.
28
Dziennikarstwo sportowe w żałobie. Nie będzie można polecieć sobie do USA/Meksyku i relacjonować dnia z kadrą, mówić o tym co zjedli na śniadanie itp. Nie będzie 6 godzinnego studia przed meczem, w którym przeróżni eksperci mieli analizować co bardziej nam się opłaca - wygrać grupę, czy wyjść z drugiego miejsca, żeby mieć łatwiejszą drabinkę do finału.
5
@Kapitan hawk A później ludzie się czepiają Fabregasa i Como, że nie gra Włochami. Włosi są chujowi i nie umią grać w piłkę.
0
@takisobiektos To Grabara w ogóle rozpoczął tą akcje Szwedów swoim elektrycznym wyrzutem pod ich nogi.
0
Kulesza i leśne dziadki z PZPN-u w żałobie. Nie będzie chlania whisky w USA latem
3
@Limaker Presja go zjadła, a niektórzy chcieli go od 1 minuty. Większość zapomina, że to jest jeszcze bardzo młody chłopak
10
Grabara dziś cienki. Szwecja cały chuj sytuacji miała, a 3 bramki strzeliła. Zwłaszcza ta trzecia na jego konto, bo fatalnie zaczął i podłączył ich do prądu. Bramkarz w takim meczu ma wprowadzać spokój w tyłach, a nie być zapalnikiem.
3
I tak szacun w chuj za ten mecz. Dawno nie widziałem, żeby grali tak dobrze.
0
@Pawlak1992 Zaraz skończy drugi raz
0
Pio Pio Pio wchodzi
0
Weźta tego Podolińskiego