3

@michal26 Kto Ci da 40 milionów za gościa, który ma potężny problem mentalny? Z Araujo pieniądze są już utopione i będziemy mu płacić do końca kontraktu. Ewentualnie jakieś wypożyczenia wchodzą w grę.

1

@Luciano99 Nawet bym Cię nie podejrzewał o bycie trzeźwym

2

Dokladnie 18 lat temu, Pan Kierowca Robert Kubica zdobył swoje pierwsze i jedyne Pole Position w karierze, wygrywając kwalifikacje przed GP Bahrajnu. Wyscig ukończył na 3 miejscu.


0

@Gitarkafcb Bez przesady. Simeone chociaż nie jest czarny i nigdy nie grał dla Realu

1

@urbipl To jest właśnie cała magia suchej statystki, bo jak się patrzy podczas meczu na wszystkich z tej listy, to ten "najlepszy" rusza się właśnie jak emeryt.

4

@Zoker Przecież to wiadomo, że do poziomu Messiego on nie dojedzie. Będzie świetny, nawet wybitny, ale Leo zawsze będzie najlepszy.

0

@urbipl "Za linią wroga" w realnym życiu.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Nie nastawiam się. Nie mamy kadry na wygranie Ligi Mistrzów, ale nie takie rzeczy pilka nożna widziała. Narazie dwumecz z Atletico zapowiada się epicko.

23

Ale co lejemy najlepszych na świecie, Galacticos 2.0 już drugi sezon z rzędu to nasze. Tam zaraz trzeci trener wyleci, transfery za pierdyliard, wyciągają gwiazdy jak Mbappe, czy Trent, tylko po to, żeby przegrywać Ligę z bandą gówniarzy Flicka wspomaganą odpadami i ludźmi na zakręcie kariery jak Cancelo, czy Rashford. Pereza napewno tam piecze ostro.

2

@Foro Nie bluźnij. Suarez pakował 40 goli w samej lidze. Luisito jest najlepszym napastnikiem w historii tego klubu i długo nikt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Filipem Nie no, ale jak Pan Flick do Ciebie mówi to masz stać na baczność i słuchać. Fajnie, że kreuje milion sytuacji, rozumiem, że irytują go miernoty na "9", z którymi musi grać, ale do Hansiego szacunek i pokora ma być.

0

@19Riki20 Z Atletico liczy się zawsze tylko i wyłącznie końcowy wynik. Z nimi nie da się grać ładnie, z polotem. Trzeba wygrac i tyle

10

@Laminedependencia To nie fejk. To są poprostu fakty

0

@pt9 Aleś Pan przypomniał hiciora

0

@Kinginiesta Poza tym, że jest tak samo gruby nie widzę podobieństwa. Laporta to taki poczciwy, wesoły Wujas, któremu dobrze z oczu patrzy. Orban wręcz przeciwnie. Skostniała, mendowata twarz.

2

@Adran360 Czterech gospodarzy niech ma ten awans zapewniony. Zostaje 20 wolnych miejsc. Zrobić 10 grup po 5 zespołów, z każdej awansuje po dwie najlepsze. Po co jakieś debilne baraże, komplikacje i udziwnienia?

1

@escarabajo Nie wzięcie zdrowego Neymara na Mundial, to będzie zbrodnia na futbolu. Ancelotti odpowie za to przed trybunałem w Hadze.

0

@Kgorecki2500 Takie, czyli jakie Czechy? Ostatnim razem kiedy z nimi graliśmy, dostaliśmy łomot i raz ledwo ugraliśmy remis. To drużyna na takim samym poziomie jak my.

0

@insp1re Narzekacie często na De Jonga, bo "gra na alibi", do najbliższego, a pchacie tu Zielińskiego, który całą kariere gra w taki właśnie sposób, z małymi przebłyskami. W tym sezonie akurat jest niezły, ale to jest piłkarz bez charakteru. Niech siedzi sobie w Serie A i tam buduje swój pomnik. Barcelona to za wysokie progi.

28

Dziennikarstwo sportowe w żałobie. Nie będzie można polecieć sobie do USA/Meksyku i relacjonować dnia z kadrą, mówić o tym co zjedli na śniadanie itp. Nie będzie 6 godzinnego studia przed meczem, w którym przeróżni eksperci mieli analizować co bardziej nam się opłaca - wygrać grupę, czy wyjść z drugiego miejsca, żeby mieć łatwiejszą drabinkę do finału.

5

@Kapitan hawk A później ludzie się czepiają Fabregasa i Como, że nie gra Włochami. Włosi są chujowi i nie umią grać w piłkę.

0

@takisobiektos To Grabara w ogóle rozpoczął tą akcje Szwedów swoim elektrycznym wyrzutem pod ich nogi.

0

Kulesza i leśne dziadki z PZPN-u w żałobie. Nie będzie chlania whisky w USA latem

3

@Limaker Presja go zjadła, a niektórzy chcieli go od 1 minuty. Większość zapomina, że to jest jeszcze bardzo młody chłopak

10

Grabara dziś cienki. Szwecja cały chuj sytuacji miała, a 3 bramki strzeliła. Zwłaszcza ta trzecia na jego konto, bo fatalnie zaczął i podłączył ich do prądu. Bramkarz w takim meczu ma wprowadzać spokój w tyłach, a nie być zapalnikiem.

3

I tak szacun w chuj za ten mecz. Dawno nie widziałem, żeby grali tak dobrze.

0

@Pawlak1992 Zaraz skończy drugi raz

0

Pio Pio Pio wchodzi

0

Weźta tego Podolińskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?