1

@Eklerek W Bundeslidze spokojnie postrzela

9

@Gaucho I są w tej fanbazie ludzie, którzy z poważną mordą wymagają od Flicka wygrania Ligi Mistrzów Rashfordem i Gerardem Martinem na śo.

0

@Chaoss Bilet już kupiony, wypierdoli jeszcze dziś, ale nie będzie się z nas śmiał.

0

@FcPortoFan1999 Mi pasuje. Jako, że jestem z Lubelskiego, to wołałbym pozostanie Górnika na zapleczu Ekstraklasy.

1

@Luciano99 Może nie być taki drogi jak Tottenham zleci do Championship, ale zgadzam się, że jego transfer jest bez sensu. Dużo lepszą opcją jest Senesi za uczciwą cenę - za darmo.

0

@FcPortoFan1999 Ciężko będzie tam spaść, jak 16 w tabeli Górnik Łęczna ma 6 punktów straty do bezpiecznego miejsca.

0

Kto to jest kurla Pol Lozano?

4

@Xxxbarca4ever Na całe szczęście Marciniak musi jechać do Monachium ratować swój zespół

4

Nie no Cancelo jest stworzony do gry u nas. Gość wygląda jakby był produktem La Masii. Kij z tym, że ma braki w obronie, ale to co robi z przodu to jest poezja. To jest właśnie ten Barceloński luz i finezja.

1

Pojebany jest ten gówniarz

1

Ferran dziś wyglada jak napastnik xd

1

@kanver_ Najbardziej to w tym sezonie brakuje goli i asyst Raphinhi niestety.

3

@Criss18Barca Bayern to w tej swojej śmiesznej lidze nie ma z kim przegrać. My gramy derby mając 6 punktów nad Realem i bezpośredni mecz przed sobą.

3

Kurwa szkoda, że ostatnio nie pilnowali tak kartek dla Koke

0

@Tigermaus Nie licząc Casino Royale, to zdecydowanie najlepszy film z Craigiem w roli Bonda.

2

@adi7adi8 Akurat Pedri to musi się rozegrać, bo ostatnio po tej kontuzji nie jest sobą.

0

@kejdzi Jakbym był w Realu, to tak. Jak w City, to nie.

0

@Czyhrynski W sezonie 15/16 to o jakiej kompromitacji mówimy, skoro dwumecz był wyrównany? W sezonie 20/21 byliśmy bardzo słabi i wynik z PSG nikogo nie dziwil. W sezonie 23/24 PSG było zdecydowanym faworytem, a mimo wszystko powalczyliśmy i naoedzilismy im stracha. Rok temu mieliśmy świetną kampanie w LM, ale zabraklo szczescia.. Przegrany dwumecz nie równa się kompromitacji. Skompromitowaliśmy się z Romą, na Anfield, czy Bayernem, ale napewno nie rok temu.

2

@KamQiX My w tej edycji mamy problem Slavie, Club Brugee, czy Eintracht zrobic na miękko.

0

@Encore Szczerze mówiąc wierze w scenariusz, w którym Max zawija się z Formuły 1. Nie siedzą mu te nowe samochody, Red-Bull nie ma szans na walkę z czołówką. On jest człowiekiem tej stajni i widać, że kieruje się sympatią do zespołu, bo jakby chciał, to już jeździłby w Mercedesie, a jednak zdecydował się zostać. Do tego urodziło mu się dziecko, co może mieć wpływ na to, że będzie chciał więcej czasu poświęcić rodzinie. Zawsze sprawiał wrażenie człowieka, który ma wywalone w rekordy i statystyki, a swoje w F1 już zrobił.

2

W rewanżu można odpalać wrotki. Nic nie mamy do stracenia. Niech się dzieję

1

@July_6_BcN Na całe szczęście u mnie w tyrce też brak madryciaków. Jutro lecimy z podniesioną głową. Ten dwumecz się jeszcze nie skończył

2

@EzioAuditoreDF @July_6_BcN Napijcie się piwka na uspokojenie.

2

@Encore Największy upgrade mają na lawce trenerskiej. Lucho to pierwszy trener od Blanca, który naprawde poukładał PSG.

1

Nie no trzeba się napić piwka

0

Żeby mi tu Gavi przetrwał cały do końca meczu...

0

Misja na drugą połowę, to przede wszystkim nie stracić więcej bramek. Nawet przy porażce 1:0 dziś, jesteśmy w stanie powalczyć w Madrycie.

0

@esem91 Przecież my nie możemy się otworzyć. Przede wszystkim nie stracić teraz kolejnej bramki. Nawet przy porażce 1:0 dziś, możemy powalczyć na Metropolitano

5

Z Raphinhą na boisku wierzyłbym, że my tu jeszcze dziś powalczymy. Brakuje lidera z jajami

28

Pomarańczowy nawet świata nie potrafi skończyć porządnie. Zawiodłem się i znowu trzeba iść do roboty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?