Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek W Bundeslidze spokojnie postrzela
9
@Gaucho I są w tej fanbazie ludzie, którzy z poważną mordą wymagają od Flicka wygrania Ligi Mistrzów Rashfordem i Gerardem Martinem na śo.
0
@Chaoss Bilet już kupiony, wypierdoli jeszcze dziś, ale nie będzie się z nas śmiał.
0
@FcPortoFan1999 Mi pasuje. Jako, że jestem z Lubelskiego, to wołałbym pozostanie Górnika na zapleczu Ekstraklasy.
1
@Luciano99 Może nie być taki drogi jak Tottenham zleci do Championship, ale zgadzam się, że jego transfer jest bez sensu. Dużo lepszą opcją jest Senesi za uczciwą cenę - za darmo.
0
@FcPortoFan1999 Ciężko będzie tam spaść, jak 16 w tabeli Górnik Łęczna ma 6 punktów straty do bezpiecznego miejsca.
0
Kto to jest kurla Pol Lozano?
4
@Xxxbarca4ever Na całe szczęście Marciniak musi jechać do Monachium ratować swój zespół
4
Nie no Cancelo jest stworzony do gry u nas. Gość wygląda jakby był produktem La Masii. Kij z tym, że ma braki w obronie, ale to co robi z przodu to jest poezja. To jest właśnie ten Barceloński luz i finezja.
1
Pojebany jest ten gówniarz
1
Ferran dziś wyglada jak napastnik xd
1
@kanver_ Najbardziej to w tym sezonie brakuje goli i asyst Raphinhi niestety.
3
@Criss18Barca Bayern to w tej swojej śmiesznej lidze nie ma z kim przegrać. My gramy derby mając 6 punktów nad Realem i bezpośredni mecz przed sobą.
3
Kurwa szkoda, że ostatnio nie pilnowali tak kartek dla Koke
0
@Tigermaus Nie licząc Casino Royale, to zdecydowanie najlepszy film z Craigiem w roli Bonda.
2
@adi7adi8 Akurat Pedri to musi się rozegrać, bo ostatnio po tej kontuzji nie jest sobą.
0
@kejdzi Jakbym był w Realu, to tak. Jak w City, to nie.
0
@Czyhrynski W sezonie 15/16 to o jakiej kompromitacji mówimy, skoro dwumecz był wyrównany? W sezonie 20/21 byliśmy bardzo słabi i wynik z PSG nikogo nie dziwil. W sezonie 23/24 PSG było zdecydowanym faworytem, a mimo wszystko powalczyliśmy i naoedzilismy im stracha. Rok temu mieliśmy świetną kampanie w LM, ale zabraklo szczescia.. Przegrany dwumecz nie równa się kompromitacji. Skompromitowaliśmy się z Romą, na Anfield, czy Bayernem, ale napewno nie rok temu.
2
@KamQiX My w tej edycji mamy problem Slavie, Club Brugee, czy Eintracht zrobic na miękko.
0
@Encore Szczerze mówiąc wierze w scenariusz, w którym Max zawija się z Formuły 1. Nie siedzą mu te nowe samochody, Red-Bull nie ma szans na walkę z czołówką. On jest człowiekiem tej stajni i widać, że kieruje się sympatią do zespołu, bo jakby chciał, to już jeździłby w Mercedesie, a jednak zdecydował się zostać. Do tego urodziło mu się dziecko, co może mieć wpływ na to, że będzie chciał więcej czasu poświęcić rodzinie. Zawsze sprawiał wrażenie człowieka, który ma wywalone w rekordy i statystyki, a swoje w F1 już zrobił.
2
W rewanżu można odpalać wrotki. Nic nie mamy do stracenia. Niech się dzieję
1
@July_6_BcN Na całe szczęście u mnie w tyrce też brak madryciaków. Jutro lecimy z podniesioną głową. Ten dwumecz się jeszcze nie skończył
2
@EzioAuditoreDF @July_6_BcN Napijcie się piwka na uspokojenie.
2
@Encore Największy upgrade mają na lawce trenerskiej. Lucho to pierwszy trener od Blanca, który naprawde poukładał PSG.
1
Nie no trzeba się napić piwka
0
Żeby mi tu Gavi przetrwał cały do końca meczu...
0
Misja na drugą połowę, to przede wszystkim nie stracić więcej bramek. Nawet przy porażce 1:0 dziś, jesteśmy w stanie powalczyć w Madrycie.
0
@esem91 Przecież my nie możemy się otworzyć. Przede wszystkim nie stracić teraz kolejnej bramki. Nawet przy porażce 1:0 dziś, możemy powalczyć na Metropolitano
5
Z Raphinhą na boisku wierzyłbym, że my tu jeszcze dziś powalczymy. Brakuje lidera z jajami
28
Pomarańczowy nawet świata nie potrafi skończyć porządnie. Zawiodłem się i znowu trzeba iść do roboty...