Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem Jak Flick za rok powie, że idzie na emeryturę, to Raphinha kariere skończy w wieku 30 lat? Pierdzielenie zwykle. Po Hansim wjeżdża Lucho i Rapha będzie umierał za niego tak samo.
0
@kanver_ Odrzutek z MLS pewnie będzie jednym z lepszych zawodników rundy wiosennej. Taki poziom tej ligi.
3
@Fenelon Facet całe życie operował poza polem karnym, a nastukal 900 goli w karierze i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Fenomen.
0
@Hen Trump tak płacze o tego Nobla... Mogliby mu dać Oscara za najlepszą rolę drugoplanową. W końcu wybitna kreacja w Kevinie. Może by się uspokoił trochę.
4
@cules100pro Nam jest potrzebny napastnik, który seryjnie gole ładuje. Takie liczby jak Alvarez, to i Ferran zrobi.
6
@blakkudium Nie znam piłkarza, ani trenera, który nie byłby na liście Manchesteru United.
5
@Karol145 Żadnego. Wszyscy jednym chujem robieni
2
@kubix05 Polski piłkarz wyjeżdżający za granicę i nie wygladajacy jak patyczak. Rzadko spotykane. W większości na samym początku muszą nadrabiać braki fizyczne. Pietuszewski wygląda dobrze pod tym względem.
29
Odnośnie Cubarsiego - zadebiutował w styczniu 2024, czyli dwa lata temu. Miał wtedy 16 lat (!!!). W całej historii naszego klubu jest 5 piłkarzem, ktory rozegrał najwięcej meczów w ciągu pierwszych dwóch lat od debiutu po min. Rakiticu, Suarezie i Zubim. Pau ma na swoim koncie 106 takich meczów w wieku 18 lat. Grając na tak odpowiedzialnej pozycji jest to naprawde rzadkie. Zmierzam do tego, że to nie on sam w sobie jest problemem. Problemem jest to, że od dwóch lat ten nastolatek gra non stop, bo nie ma kto go zastąpić i zarząd nie zrobił nic, żeby to zmienić. Kapitan Araujo od 2 miesięcy siedzi sobie na dupie, Christensen jest wiecznie połamany, a do tego latem odszedl lider defensywy i mentor młodego. Flick na szybko lepi z Martina i Erica, bo na nic nie moze liczyć. Pokażcie mi inny topowy klub w Europie, który walczy o wszystkie puchary i ma linie obrony opartą na 18-latku. Cubarsi potrzebuje odpoczynku, rotacji. On powinien mieć obok siebie kogoś bardziej doswiadczonego, który pomagałby mu podczas meczów. Wiem, że sytuacja finansowa jest trudna, ale skoro Araujo zarabia krocie i siedzi na dupie, a Christensenowi chcemy przedluzyc umowę, mimo, że nie daje nam nic, to zarząd z Laportą i Deco ma cholerny obowiązek wzmocnić kadrę jakimś konkretnym stoperem, a najlepiej dwoma. Z taką defensywą Flick robi coś zdecydowanie ponad stan.
2
@Laminedependencia Miejmy nadzieję, że limit pecha, poprzeczek, słupków i debila Manzano wykorzystaliśmy na najbliższe kilka kolejek
15
@Frimpong Nie umniejszajmy Celcie Vigo
2
@Barcanajlepszyteam Będzie siedział między Putinem, a Łukaszenką xd
1
@Arden A może niech każdy swoje pieniądze wydaje na co chce? Co Ty na to?
22
Ale się chłopakom z Albacete Puchar Króla wylosowal. Najpierw jebneli Real, a teraz zagrają z Barceloną. Dla takich chwil warto żyć.
0
@bartulek98 Mógłby z Pragą zagrać w sumie.
4
@konajoncek Jechanie z Manzano to obowiązek. Tutaj akurat Frenkie ma 100% racji
0
Lepiej teraz niż później. Wydłużająca się seria zwycięstw, tylko zwiększałaby presję z meczu na mecz. Teraz jedziemy od nowa
0
@Gaucho Efekt nowej miotły. Zobaczymy na jak długo wystarczy
0
@BulaKG Nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie śnieg leży od sylwestera. Mróz dzień w dzień, a w nocy nawet po -10/-15.
1
@PatrychoO Nie do pomyślenia to jest.
6
@kanver_ Patrząc po ile teraz kupuje się napastnikow, którzy nie strzelają goli (Gyokeres, Sesko, Woltemade, Isaak), to nasze 55 milionów za Ferrana nie było najgorszym ruchem. On robi liczby lepsze od Alvareza za 100 baniek.
1
Ale się Levante sfrajerzylo. Z ogórami przegrać...
0
@partymaker Tottenham też ma chowaną murawę i nie mają takich problemów. Poprostu ten ich stadion jest spieprzony od podstaw.
1
@Arden Ale im chyba raczej nie chodzi o wyniki sportowe. Real nie raz był w gorszej dupie. Tu chodzi o to co gwiazdorki zrobiły z Alonso. Czara goryczy przelała się przy tym jak Mbappe z Rodrygo nasrali na trenera przy tym szpalerze.
0
City jest strasznie nudne. Wszystko jest takie powolne, niedokładne, niechlujne. Nie zdziwię się jak United ich dzisiaj powiezie
6
Czyste czerwo dla Dalota
2
@blakkudium Potężny Harry Magłaja
1
@Chucky VW Passat 1.9tdi. Jedyny prawilny wóz
1
@tbas Żaden z niego Cule. Casado do 21 roku życia grał w rezerwach i czekał na szanse. Nie potrzebujemy tu ludzi, którzy patrzą na wszystko przez pryzmat tylko i wyłącznie własnego nosa. Niech idzie, życzę mu wszystkiego dobrego. Talent niewątpliwie ma, tylko nie wiem, czy na granie w klubach półki Barcelony, PSG itp. My na jego miejsce znajdziemy w La Masii kogoś innego. Po Morribie też był na początku płacz, bo robił dobre wrażenie za Koemana. Gdzie jest teraz?
0
@kanver_ Spokojnie z tym bez szans. Norwegia, to kandydat na czarnego konia turnieju według mnie i sam Haaland może coś ustrzelić.