Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeszekFCB Red-Bull jak zwykle zaskoczy i będzie miał takie samo malowanie jak co roku.
0
@gumaz czapka niewidka
1
@BorzyKrzys Ale to muszą być zdegenerowane łby, że nie szanują takiego gościa. Przychodzi do klubu jakby nie patrząc legenda - Xabi Alonso. Trener może młody, ale z jakimiś tam sukcesami. Chcę Ci pomóc w wygrywaniu, ma na to jakiś swoj pomysł i metody, ale nie. Wielki pan Vinicius myśli, że jest najlepszy i będzie toczyl prywatną wojenke z Alonso, tylko dlatego, że ma ego wyjebane w kosmos. Chłopaki u nas, nawet na sam koniec chcieli za Xavim iść w ogień mimo, że to już nie działało.
2
@Fake69 Żeby kłaść płytki, to trzeba już coś umieć. Jak delikwent nie potrafi nic, to nawet kleju dobrze nie umiesza. Obecnie rośnie pokolenie lewych rąk do pracy, którzy mają problem z wymianą żarówki, czy gniazdka w domu.
6
Mówią, że Gierek komunista, a dla mnie to był Kazimierz Wielki.
Zostawił Polskę drzewnianą, a zastał murowaną. Czy jakoś tak.
5
@kubix05 On jeszcze żyje? Naprawde nie ma nikogo lepszego niż emerytowany obrońcą klubu z Serie B?
0
@Lucerfi Messi jest za dobry i zbyt piękny, żeby grać ogony. Niech sobie cisnie po 90 minut w Miami i dalej czaruje.
0
@mekston Nie. Rzut karny, to ma być kara dla drużyny, która popełniła przewinienie. Nawet jeśli bramkarz zdoła obronić pilka powinna być normalnie w grze, tak jak jest obecnie.
0
@Chaoss Oby nie, ale tracę wiarę w to, że Vasseur wie co robi.
0
@APTAPT Bilbao jest cienkie w tym sezonie. Nie ma się czego bać
4
@Chaoss I punktowała tylko pierwsza ósemka.
5
@Szmulek To tylko świadczy o tym jak gówniany samochód zrobili. Nawet Leclerc nie może tym gratem powalczyć o cokolwiek. Jeszcze bardziej śmieszne jest to, że rok temu walczyli o tytuł w konstruktorach do ostatniego okrążenia sezonu
0
Gasly tym szrotem punkt dowiózł. Ten wynik jest jak podium xd
1
Antonelli zaskakująco wytrzymal presję Maxa. Dobrze cisnął pod koniec
4
Szkoda Leclerca... Piastri wyjebal dwa samochody i zadowolony
0
@AmigoBlancos Ogólnie zgadzam się z tym co tutaj napisałeś, poza jednym. Nawet taki ledwo zipiący, zarośnięty, wystrzelony dziadek jest w stanie skrzywdzić niewinne dziecko. Nie wiadomo co siedzi we łbie takiego zwyrola i nie wiadomo co zrobi jeśli byłby z takim dzieckiem sam na sam.
1
@Toretto Znajdz mi zawodnika za 25 milionów, który będzie robił takie liczby. Gość gra średnio, ale liczbowo się broni. Jeśli obniży wynagrodzenie, to do rotacji nikogo lepszego w tych pieniądzach nie znajdziemy. On jest dla nas i tak zbawieniem. Rok temu w analogicznej sytuacji kadrowej gralibyśmy łamagą Fatim.
2
@Matheu12 Ferran chociaż dochodzil do sytuacji. Lewandowski wszedł i zniknął. Nie było go ani w rozegraniu, ani pressingu. Nie było go nigdzie.
28
Trzeba szanować ten punkt, bo zasłużyliśmy, żeby dziś dostać wpierdol. To co odwalamy w obronie, to jest jakiś cyrk.
2
@Janas11224 No jak nie. Wytrącił go z równowagi na tym wślizgu
1
Kurwa ale kadrę mamy. 93 minuta, 3:3 z Brugią, a z ławki wchodzi Maldini i Cubarsi, bo do przodu nie ma komu
0
Słychać strzaly
0
@kuczyniak Przede wszystkim był mentalnym liderem i przywódcą defensywy. On dyrygował całą linia. Z nim każdy był lepszy
2
Uj z obroną. Obrona jest dla pedałów
2
Motto Flickswagena w tym sezonie: "chuj z obroną"
0
Z taką grą, to fajnie byłoby zagrać w fazie pucharowej. Ciężko obecnie liczyć na cokolwiek wiecej
0
@dariooo To nie Flick się zachlysnal, tylko nasze piłkarzyki
1
@fotohobby W tym gol w finale na wagę zdobycia Pucharu Króla. Gość obecnie jest mentalnie w innym świecie, ale wróci.
0
@FcPortoFan1999 Chujowy
3
@FCB24 18-latek nie grał rok w piłkę, bo rozwalił kolano, a wyznacznikiem o jego przydatności ma być najbliższy mecz z Elche. Jak nie wyjdzie, to sprzedać i tyle. Bernal ten sezon będzie traktował jako rozruch przed następnym. Trzeba na niego chuchać i dmuchać, żeby nie było żadnego nawrotu kontuzji.