Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BARCA1899Messi Nie posadzą na ławce gościa, któremu muszą bulic tyle kasy rocznie. Jak chcą oszczędzić to niech szukają frajera, który zaplaci nam te 40 baniek za Grieza.
4
@MrPGG Piękny to był mecz. Nie zapomnę go nigdy
6
@Songo91 Deco swój chlop
2
@shahman Laporta pewnie wygrał trochę w kasynie i dlatego od rana wrócił temat Kounde.
0
@Barca1166 Real, Bayern, PSG, Liverpool, City. Z pokorą ludzie, z pokorą. Zobaczymy jak to wszystko Xavi poukłada. Paka jest dobra, ale to, że mamy fajny skład nie czyni nas silniejszymi od wyżej wymienionych drużyn.
2
@Bocheno1 Ja wiem, czy najgorsze? Ostatnio jak trafialiśmy na turniejach do słabszej grupy/drabinki to później dawaliśmy dupy w 1/4, albo 1/2. Lepiej wychodzi nam granie z mocnymi od samego początku. USA do ogrania jest spokojnie, ale mecz to będzie 50/50. Wierzę w naszych ;)
2
@Bocheno1 Z USA zazwyczaj są ciekawe i emocjonujące spotkania. Obstawiam 3:1 dla Polski
8
Neapol nocą. Widok na Stadio Diego Armando Maradona.
https://zapodaj.net/c03231aa785a7.jpg.html
0
@Vebrol Jak Ronaldo w Atletico strzeli mniej bramek niż Suarez w pierwszym sezonie u nich.
1
@Lionel_Messi10 Dani wraca na Puchar Gampera
4
@Sau_Ron Przecież to jest niemożliwe. Gdyby Ronaldo dołączył do Atletico, zachwialby swoją największą legendę - bezapelacyjnie największą legendę Realu Madryt. Nie wierzę w ten transfer.
0
@MrPGG Alemany na silnym kacu
0
@taris Gavardiol/Bremer. Ktoś z tej dwójki
0
@Uukasz_93 Socjalizm pełną gębą.
10
@Pawel13sz Jedyny gość, który pokonał Messiego i Ronaldo w ich prime time. Do tego zrobił to, grając w tej samej lidze. Dzik
8
@MrPGG Czasami mam wrażenie, że sociale Barcy prowadzi jakiś 13-letni siostrzeniec Laporty, żeby przyoszczędzic.
2
@Hubsao Na prawdę ładnie mu to wyszło. Piękna brameczka
2
@ElTomas Gnabry przedłużył kontrakt do 2026.
@Malibu ze Sterlingiem się zgodze, ale tak poza nim, to nie było wielu dostępnych skrzydłowych. Może ze 3, na których warto było skupić uwagę. W tej trójce był Raphinia.
0
@michal26 Bo kosztuje 30 baniek i właśnie bierze go Arsenal.
2
@Criss18Barca Kogo na przykład? Ilu skrzydłowych o takim profilu jest dostępnych na rynku, w takich pieniądzach?
1
2 medale Polaków w rzucie młotem. Brawo Fajdek! Brawo Nowicki! Teraz zobaczymy z jakiego kruszcu
Edit: Złoto i srebro dla Polski. Pięknie!
7
@maciar Barca i Real to TOP. Nawet jak sportowo nie dają rady, to marka i medialność robi swoje. Taki Bayern, United, City, czy PSG nie ma nawet podjazdu. Tak było, jest i będzie.
0
To będzie sezon ostatniej szansy dla Ter Stegena? Jak myślicie? Jeśli gość się nie poprawi, to mogą w końcu stracić cierpliwość i poszukać zastępstwa.
3
@KrychaFCB Dla mnie, już po odejściu Alvesa było to pewne. Nie ma sensu go sprzedawać, bo nie sprowadzimy nikogo sensownego na jego miejsce. Może akurat chłopak się poprawi i będzie mocnym punktem.
3
@DonMatteo901 Tutaj też pojawiały się asy, co umniejszaly Messiemu statusu legendy po odejściu do PSG.
1
@Gappeq Kibice Realu kibicujący Argentynie Messiego w meczu z Polską, bo Lewy w Barcelonie. Coś niesamowitego by to było.
0
@Messibestplayerintheworld Skoro to ma być jego ostatni sezon, to bardzo fajnie byłoby pożegnać się tak jak Xavi ;)
1
@VegetaPolska Buta, pycha i brak pokory? Opisujesz białą stronę Madrytu?
1
@kamiVeB Pedri nie do ruszenia.
0
@Malinka Dobry prezes to taki, który otacza się kompetentnymi ludźmi. Laporta nie musi się na wszystkim znać i wszystkiego wiedzieć. On ma mieć od tego najlepszych ludzi. Przyjście Alemanego to najlepsza rzecz jaka mogła spotkać ten klub po wygranych wyborach przez Lapcia.