2

@BARCA1899Messi Nie posadzą na ławce gościa, któremu muszą bulic tyle kasy rocznie. Jak chcą oszczędzić to niech szukają frajera, który zaplaci nam te 40 baniek za Grieza.

4

@MrPGG Piękny to był mecz. Nie zapomnę go nigdy

6

@Songo91 Deco swój chlop

2

@shahman Laporta pewnie wygrał trochę w kasynie i dlatego od rana wrócił temat Kounde.

0

@Barca1166 Real, Bayern, PSG, Liverpool, City. Z pokorą ludzie, z pokorą. Zobaczymy jak to wszystko Xavi poukłada. Paka jest dobra, ale to, że mamy fajny skład nie czyni nas silniejszymi od wyżej wymienionych drużyn.

2

@Bocheno1 Ja wiem, czy najgorsze? Ostatnio jak trafialiśmy na turniejach do słabszej grupy/drabinki to później dawaliśmy dupy w 1/4, albo 1/2. Lepiej wychodzi nam granie z mocnymi od samego początku. USA do ogrania jest spokojnie, ale mecz to będzie 50/50. Wierzę w naszych ;)

2

@Bocheno1 Z USA zazwyczaj są ciekawe i emocjonujące spotkania. Obstawiam 3:1 dla Polski

8

Neapol nocą. Widok na Stadio Diego Armando Maradona.
https://zapodaj.net/c03231aa785a7.jpg.html

0

@Vebrol Jak Ronaldo w Atletico strzeli mniej bramek niż Suarez w pierwszym sezonie u nich.

1

@Lionel_Messi10 Dani wraca na Puchar Gampera

4

@Sau_Ron Przecież to jest niemożliwe. Gdyby Ronaldo dołączył do Atletico, zachwialby swoją największą legendę - bezapelacyjnie największą legendę Realu Madryt. Nie wierzę w ten transfer.

0

@MrPGG Alemany na silnym kacu

0

@taris Gavardiol/Bremer. Ktoś z tej dwójki

0

@Uukasz_93 Socjalizm pełną gębą.

10

@Pawel13sz Jedyny gość, który pokonał Messiego i Ronaldo w ich prime time. Do tego zrobił to, grając w tej samej lidze. Dzik

8

@MrPGG Czasami mam wrażenie, że sociale Barcy prowadzi jakiś 13-letni siostrzeniec Laporty, żeby przyoszczędzic.

2

@Hubsao Na prawdę ładnie mu to wyszło. Piękna brameczka

2

@ElTomas Gnabry przedłużył kontrakt do 2026.
@Malibu ze Sterlingiem się zgodze, ale tak poza nim, to nie było wielu dostępnych skrzydłowych. Może ze 3, na których warto było skupić uwagę. W tej trójce był Raphinia.


0

@michal26 Bo kosztuje 30 baniek i właśnie bierze go Arsenal.

2

@Criss18Barca Kogo na przykład? Ilu skrzydłowych o takim profilu jest dostępnych na rynku, w takich pieniądzach?

1

2 medale Polaków w rzucie młotem. Brawo Fajdek! Brawo Nowicki! Teraz zobaczymy z jakiego kruszcu
Edit: Złoto i srebro dla Polski. Pięknie!

7

@maciar Barca i Real to TOP. Nawet jak sportowo nie dają rady, to marka i medialność robi swoje. Taki Bayern, United, City, czy PSG nie ma nawet podjazdu. Tak było, jest i będzie.

0

To będzie sezon ostatniej szansy dla Ter Stegena? Jak myślicie? Jeśli gość się nie poprawi, to mogą w końcu stracić cierpliwość i poszukać zastępstwa.

3

@KrychaFCB Dla mnie, już po odejściu Alvesa było to pewne. Nie ma sensu go sprzedawać, bo nie sprowadzimy nikogo sensownego na jego miejsce. Może akurat chłopak się poprawi i będzie mocnym punktem.

3

@DonMatteo901 Tutaj też pojawiały się asy, co umniejszaly Messiemu statusu legendy po odejściu do PSG.

1

@Gappeq Kibice Realu kibicujący Argentynie Messiego w meczu z Polską, bo Lewy w Barcelonie. Coś niesamowitego by to było.

0

@Messibestplayerintheworld Skoro to ma być jego ostatni sezon, to bardzo fajnie byłoby pożegnać się tak jak Xavi ;)

1

@VegetaPolska Buta, pycha i brak pokory? Opisujesz białą stronę Madrytu?

1

@kamiVeB Pedri nie do ruszenia.

0

@Malinka Dobry prezes to taki, który otacza się kompetentnymi ludźmi. Laporta nie musi się na wszystkim znać i wszystkiego wiedzieć. On ma mieć od tego najlepszych ludzi. Przyjście Alemanego to najlepsza rzecz jaka mogła spotkać ten klub po wygranych wyborach przez Lapcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?