2

@MesQueUnClub96 Czasami myślę, że nawet jakby Ferrari mialo 0,5s szybszy samochód na okrążeniu od reszty, to i tak by mistrzostwo przejebali.

0

@LeoMessi1994 Chyba nie ma nadziei dla tego kraju

1

@MrPGG Oby chłopaki dali radę i dorównali naszym legendom.

3

@Tomix_83 I jeszcze Mbappe kupić nie zapomnijcie.

0

@P33ck Nie to co stadiony na pustyni.

0

@Medium Bielik to już nawet nie z Championship, tylko League One ;)

2

@szkutnik91 Alba>>>>>Alonso

1

@danio1899 Wy kibice Realu lepsi nie jesteście. Jeszcze niedawno, przez cały rok czytałem, że mieliście mieć napad z Mbappe i Haalandem z przodu. Fati to przynajmniej jest nasz piłkarz, więc zawsze jest szansa na to, że mu się powiedzie.

0

@Viajero Moim zdaniem będzie miał o to ciężko.

3

@MesQueUnClub96 Era Mercedesa skończyła się z pierwszym wyścigiem tego sezonu, kiedy okazało się, że nie mają konkurencyjnego samochodu.
Co oczywiście nie znaczy, że za rok nie będą w stanie walczyć.

1

@Azi Sprzedamy jedno koło. Alonso jakoś kiedyś na 3 dojechał, to i my damy radę.

2

@Vernon_Roche Zapewne, gdyby nie to, że Real wygrał LM, nikt by tego Camavingi przy Pedrim nie stawiał, bo tu nie ma kogo stawiać. Przy Gavim zresztą też. Ma chłopak talent, ale tu się porównuje rezerwowego Realu i repki Francji, do podstawowych zawodników Barcelony i repki Hiszpanii.

2

@Derean Akurat powtórkę to my mamy co turniej. Zawsze wielkie nadzieje, dmuchanie balona, opisywanie tej drużyny jakby grała niewiadomo jak zajebiście, patrzenie na to, która strona drabinki w play-offach byłaby lepsza. Potem przychodzi mecz otwarcia i w cymbał. Jeden jedyny raz się im udało, w 2016.

1

@masq Fajnie byłoby mieć Kounde, ale my zaraz będziemy mieli 7 śo w kadrze. Tak wiem, że Umtitiego się nie liczy, a Lenglet do sprzedania, ale jakoś nikt się po nich za bardzo nie zgłasza. Czekam wreszcie na nowego LO, bo jak Alba znów ma grać sam cały sezon, to wysiadam. No i pora dogadywać jakieś sprzedaże z klubu, bo będzie lipa.

15

@Barca1922 Trzeba życzyć im szczęścia na nowej drodze życia i tyle ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@JohnnyBarca Messi to żołnierz, że ma na wojnę chodzić?
Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.

7

Dani... Legendo Ty nasza. Już tęsknimy :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jeyx77x Czekaj, czyli tylko 28 dni typowych koszar, a potem mam wojsko od 7 do 15 przez 11 miesięcy? Dobrze mówię?

11

Dobra no, może piłkarsko to jest chujnia, ale jak na polską reprezentację to jest nieźle. Wynik jest na razie dobry.

1

@DanielVeB To nie jest pilkarz, tylko Kopacz.

0

@mekston To jest Goat, dla niego nie ma granic.

0

@Rust_Cohle W punkt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@adi7adi8 Nie wróżę mu tam sukcesu jak na AO, czy RG, ale to jest Rafa Nadal. Jego nigdy nie można skreślać

1

@Gappeq Niech awansują. Może się na meczyk w Lublinie wybiorę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Homeopata8989 Ale on wtedy kręcił. Niesamowite wrażenie zrobił.

1

@kuz 2:0 dla Holandii po spacerku i bez napinania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?