4

@zenoowity Nieskazitelny to mógł być Iniesta, Puyol, ale na pewno nie Pique.

2

@Hubsao Ta mina Kwacha mnie rozwaliła.

0

@JohnnyBarca No i niech mu się wiedzie jak najlepiej.

2

@FC1899Barca Od czasów Fatiego*

2

@Rust_Cohle No i przekonał.


1

@Rust_Cohle Po co mi koszulka z Twoim wizerunkiem?

1

@PatrychoO Kupuje z Pedrim, albo Danim Alvesem

13

@Comentateiro Ale to kiedyś pięknie jebnie

1

@Joe_Pesci Niezłe odejście Leo. Dobrze wyglądał fizycznie wczoraj

5

@Joe_Pesci Coś niecoś potrafi ten leśny dziadek

11

@Wilczeq Kto się zna na piłce ten doceni. Kanapowi Janusze patrzący wyłącznie na bramki nie wiedzą nawet ile tracą z piękna tego sportu skupiając się tylko na suchych liczbach.

0

@Janas11224 "Włochy to cień drużyny z euro, mieli łatwo, oddaj zlotom piłge Robercikowi"

14

Kogo uważacie za najlepszego piłkarza w historii, i dlaczego jest to Leo Messi?

0

@jeyx77x Jak masz na kuponie, to przegra

0

@LaRoja Szczerze mówiąc to korzystałem z Viaplay tylko kilka razy (głównie mecze Barcelony w LE i finał) i nigdy nie miałem problemów z jakością transmisji. Wszystko było dobrze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Worny Piszczek przed Lahmem, Maxwellem i Maiconem. Duma

22

Może niech zapyta Salihamidzica dlaczego

15

@MesQueUnClub_87 Później w wywiadach powie, że do końca miał cichą nadzieję, że Lewandowski będzie chciał grać za darmo.

12

@Fenelon Ewidentnie wina Tuska

2

Oj Marek Marek. W drugiej części sezonu przebłyski miałeś, ale to dalej jest cień tego Ter Stegena z okresu 2015-2019

3

@PatrychoO Piękna koszuleczka. W sam raz na last dance Suareza i Cavaniego.

8

@Pawel13sz Najlepszy zawodnik w historii tego sportu.

1

@Joe_Pesci Jak na Liverpool to świetnie. Jeszcze niedawno 40 lat czekali na mistrzostwo kraju, a tu niedość, że mistrzostwo mają, to mają Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy, KMS, Puchary krajowe.

0

@Michael24 Cierpliwy to i kamień ugotuje.

0

@Michael24 W 2027

1

@FC1899Barca Ta obrona oprócz Araujo wygląda mocno średnio.

0

@Vebrol Laporta sprzedaje dusze

3

@ikar34 Tak zmieniajmy trenerów co roku. Świetny pomysł. Kogo chcesz na miejsce Xaviego? Przecież żaden trener z doświadczeniem nie wejdzie w to bagno, jakie panuje obecnie w Barcelonie. Jak mamy brać kolejnego Setiena, to wolę już dać czas Generałowi. Zresztą cel jaki miał na ten sezon zrealizował. Awansował do LM zajmując 2 miejsce w lidze.

3

@Momals11 To był chyba najlepszy okres w historii piłki nożnej. Messi vs Ronaldo, Barcelona vs Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?