13

Specjalne miejsce w piekle jest dla osoby, która wymyśliła reklame Shopee...

7

@Malboro39 Gdyby ten Dembele nauczył się strzelać bramki, to byłby zdecydowanie lepszym piłkarzem niż Vinicius.

0

@A4ron A ja nie rozumiem dosrywania się do stylu gry Villarealu. Postaw sobie ich kadrę przy Bayernie, czy Liverpoolu. Porównaj jakość i doświadczenie. Przecież granie otwartej piłki z Liverpoolem skończyłoby się dla nich wynikiem 5:0 albo i wyżej. Mierz siły na zamiary.
Już pomine fakt, że te 270 minut, o których piszesz jest totalnie od czapy wzięte, bo w pierwszym meczu z Bayernem mieli spokojnie z 6 okazji bramkowych i byli zdecydowanie lepsi na boisku od Bawarczyków.

1

@Hubsao Bardzo dobrze. Ruscy to chyba zapomnieli, że jak się wojnę prowadzi u sąsiada, zaraz za swoją granicą, to jakieś rakiety mogą spaść też na ich terytorium. Ukraina to nie jest odległy Afganistan.

0

@FC1899Barca Jakby De Bruyne wygrał LM i Premier League to spokojnie by zasłużył na ZP.

2

@Herato W jednym meczu 4 nie strzeli.

20

@FC1899Barca 1) MSN, nikt nie grał tak jak oni, ale szkoda, że tylko jedną LM wzięli
2) BBC
3) Trio z Liverpoolu

2

@Comentateiro Jakby ona trafiła na polską wieś 20 lat temu... Zawał murowany

1

Roberto prawdziwy kapitan. Jak to herbu nie calowal, jak to nie zapowiadał obniżki wynagrodzenia, a tu cały sezon na L4 sobie przeleżał. Teraz łaskawie wynagrodzenie obniża, bo nikt inny nie był taki głupi, żeby płacić mu tyle ile chce.

1

@MesQueUnClub96 Jak Inieste to i Bojana odrazu można z Kobe zawinąć

1

@Lukas90 Jak będziemy trenera co pół roku zmieniać, to nigdy tu nie będzie drużyny gotowej do rywalizacji z najlepszymi. Dajcie mu czas. Pokazał już jak ta drużyna może grać pod jego wodzą i jakie ma możliwości.

0

@FC1899Barca Radomiak za rok walka o utrzymanie.

1

@Medium Inter ma jeszcze mecz mniej. Jak go wygrają i tak będą pierwsi. Wydają się być naładowani po 3:0 w derbach.

1

@Rust_Cohle Lenglet 2.0, z tym, że Lenglet przyszedł do Barcelony po bardzo solidnym sezonie w Sevilli i dopiero później mu się coś w głowie poprzestawiało.

21

@JohnA Chłop nawet nic o szpitalu nie wspomniał, a ty tu z pielęgniarką wyjeżdżasz.

6

@kkbarca Z Sociedad też pewnie szans nie było? Wszystkich meczów nie wygramy na pewno, ale Betis też nie.

5

@taris No z dwojga złego, lepiej już w tę stronę.

8

@Przemek2323 Spokojnie zaraz wyszkolą nowych kontrolerów na KUL-u. Tak samo jak lekarzy.

0

@Pilka_jest_okragla Ten Messi to coś nie coś potrafi

5

@Joe_Pesci I ten cieszący się Ramos z tyłu :D

0

@Herato Na mistrzostwo Niemiec taki Schick by im w zupełności wystarczył.

0

@Gall No i kto z nich najdłużej utrzymuje się w pierwszej drużynie? Nie kto inny jak Ricard Puig

5

@barcelonaLM Będzie hat-trick wpierdoli?

2

@GeneralXavi Na LE też nie zasługują obecnie. Sezon bez pucharów dobrze by im zrobił

0

@Janiama Uważam, że Xavi potrzebuje 2/3 lata na zbudowanie fajnego zespołu. Akurat zbiegnie się to z twoim terminem. Zobaczymy.

7

@Messibestplayerintheworld Jeden z lepszych meczów piłki nożnej jaki oglądałem. Tam było wszystko. Dramaturgia, brutalne faule, łokieć Marcelo, sanki Ramosa, Messi latający z zakrwawioną chusteczką w ustach, do tego zwycięski gol w ostatniej sekundzie meczu, po kontrze przez całe boisko, uciszone Bernabeu i ta legendarna cieszynka Leo.

1

@kubix05 Ten Polonez mi się zdecydowanie bardziej podobał
https://zapodaj.net/06036cc1cd053.jpg.html

1

Puyol, czy Pique? Który był/jest lepszym obrońcą?

1

@Pawel13sz Ależ on był wtedy szybki.

2

@halfnolife Dembele odejdzie, Luuk to samo, Adama też. Niewiadomo co z Depayem. Z przodu też potrzebujemy wzmocnień. Samym Auba i Torresem nic nie ugramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?