Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kacper1432 To byłoby ciekawe zestawienie, chociaż Khalidov też już rozbity.
0
Dadzą Pudzianowi o pas, czy nie? Jak myślicie?
0
@Pilka_jest_okragla I to jeszcze jak ładnie zayebal
3
@VegetaPolska Pomijając to, że mundial się nie liczy do tegorocznej ZP, oni serio myślą, że Polska coś na nim ugra?
1
@norbi77 Real dziś nie zagrał kompletnie nic. Inną sprawą jest to, że Liverpool w drugiej połowie też grał słabo.
0
@Kacper1432 Madryciak!!!!!!!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Emhyr Samo się nic nie zrobi, a cierpliwy to i kamień ugotuję
1
@dziaraka Brawo Ty!
0
@DonAndrzejos Kiedyś nieźle latał na lewej u nich.
0
Z tego co widziałem to większość "eskpertów" stawiała na Materle, a tu Pudzian grubo po 40 go skończył. Chłop jest tytanem pracy i szacunek mu się należy.
3
Benzema kozak, Vinicius kozak, ale to co robi Courtois na bramce w tym sezonie to jest niesamowite. Zawodnik meczu
0
Kroos ładne oadolino
3
Diaz dziś słabo. Nie dawał sobie rady z Carvajalem
0
Courtois im ten mecz wybroni
1
@MesQueUnClub96 Gdzie ich niby oszukali? Spalony prawidłowo odgwizdany. Gówno grają i tyle.
0
Liverpool koncentracja w obronie musi być. Real gówno gra.
0
@draxidox Ale oni są już żałośni z tym bólem o Mbappe
3
@Herato Ronaldo nie pogodziłby się z rolą jokera według mnie. Zaraz zaczęły by się fochy, przytyki. Rozwaliloby to szatnie. Zostanie w United.
4
@Kondziubarca Nie no Koemana wyzywać od szkodników, ludzieee... Ten facet zrobił tyle dobrego dla tego klubu, że stoi wśród największych legend. Nawet średnio udany etap trenerski nie może tego zmienić.
0
@Messibestplayerintheworld I cyk, jest już zastępstwo za Dembele.
0
@MarFan Dobra "dzieciaku" nie gorączkuj się tak. Przecież on nigdzie nie napisał, że Lapcio powinien podpisać umowę z CVC, żeby zatrzymać Leo, tylko o tym, że nasz prezydent to pieprzony populista i robił ludzi w balona do samego końca, że Messi zostanie. Traktujecie go jak jakiegoś bożka, a chłop gada co mu ślina na język przyniesie, żeby tylko was zadowolić. Tak, jest najlepszym prezydentem w historii tego klubu, uczynił go wielkim, ale to, że jego słowa powinno się traktować z przymrużeniem oka jest prawdą.
0
@VegetaPolska Nie bluźnij
12
@Sau_Ron Frenkie De Jong to szrot?
0
@bartekvisca Premier League to są po prostu rozgrywki City Guardioli. To jak oni potrafili zdominować te ligę, mając takiego mocarnego rywala jak Liverpool Kloppa jest po prostu niesamowite. Można ich ugryźć, można napsuć krwi, ale jak są na musie, tak jak dziś, to zawsze grają do końca i nie ma wyniku, którego nie są w stanie odwrócić.
0
@MrCropeck Ale po co mu Lewandowski? Benzema będzie grał na skrzydle, czy siedział na ławce?
6
@P33ck Odpadnięcie z Atletico w LM, w takim sezonie tej trójki bolało mocno.
0
@Barca1992 Thiago pod spodem koszulka Barcelony jak nic
42
@Zoker Gość, który szantażował kolegę z reprezentacji nagraniami, będzie się wypowiadał o zdradzie. Nieźle nieźle.