9

@Cule1234 No i elegancko się kręci. Wakacje w Brazylii, teraz do Egiptu. Żyć nie umierać.

5

@Jacu327 Mundial w RPA i ten w Brazylii w 2014 miały wyjątkowe klimaty. To się świetnie oglądało.

1

@Sysia11 Trzymaj się tam.

3

@Coutinho007 To był jeden z lepszych transferów ostatnich lat i tyle. Ivan na zawsze szacunek.

31

@Coutinho007 Rakitic to ogólnie jest mocno niedoceniany. Jak się czyta o repce Chorwacji na mundialu u ruskich, to tylko Modric, Modric i Modric, a przecież Rakieta też był świetny. W Barcelonie wolałbym znowu młodego Rakiticia, niż De Jonga.

6

Jutgla zrobi karierę. Może nie będzie grał w ścisłym topie, ale w Europie Spokojnie pogra na fajnym poziomie.

0

@trolownik Jak jest to nie wiemy, ale Neymar wydaje się być dużym "dzieciakiem'. Kompletnie nie pasowałby do tego grona ogarniętych facetów.

0

@Uukasz_93 Zbyt dużej konkurencji to nie ma.

5

@Cwaniak4 Spora strata to było odejście Messiego, czy transfer Neymara. De Jonga zawsze można kimś zastąpić. Mimo wszystko uważam, że jeśli nie będziemy mogli sprowadzić kogoś z topu do pomocy, to Frenkie nie powinien odchodzić. No chyba, że wymaga tego sytuacja finansowa klubu.

0

@JohnnyBarca Klopp znowu kupuje Nuneza za grubą kasę, żeby przegrać ligę z "kompromitującym sie" City i nie wygrać LM?

4

@Luciano99 Powiem Ci, że hobby i zainteresowania masz zajebiste.

0

@jeyx77x Figo, Villa, Pedro

0

@Vebrol Jedna z najbardziej ikonicznych bramek w historii finałów LM. I ten Puyol łapiący się za głowę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Danny Gaucho Człowiek legenda. Szkoda, że to się tak potoczyło i odszedł. Powinien kończyć swoją karierę w Barcelonie.

1

@barcelonaLM Miedwiediewowi to już chyba styki od tego ruskiego spirytu przepalilo.

0

@SteuerFreiMoney Co ten Giermaziak teraz robi? Kiedyś Porsche Super Cup i świetne wyniki, starty w Le Mans 24h, a teraz jakoś cisza o nim

0

@Sulimo Zapewne chcieli ocieplić wizerunek Michniewicza, ale nie da się.

0

@AllBundy Gavi ich obu ma na strzała

3

@macio_944 Im gorzej w Bayernie, tym lepiej. Jeszcze niech im BVB, albo ktoś inny nosa utrze i zgarnie Bundeslige.

1

@MesQueUnClub_87 Miałem kiedyś starą Elantre z 99 roku. Zgniła już całkowicie, ale do końca jeszcze się latało.

0

@Encore Historia nauczyła, że nie ma co wywalać takich kwot na transfery. Zwłaszcza w obecnej sytuacji finansowej klubu. Laporta i Alemany powinni każdy banknot oglądać 2 razy, zanim postanowią go wydać.

1

@Survier Żelazną defensywą xD

0

@MesQueUnClub96 Mi tam obojętne. Alonso wiadomo fajnie będzie. Sainz z kolei wyścigu jeszcze nie wygrał, więc też byłaby fajna historia.

0

@MesQueUnClub96 Aby niech się kolejnością zamienia. Mógłby któryś Hiszpan wygrać

6

@kkbarca Podsumowując te wszystkie informacje na temat Ansu: Gówno wiemy.

5

@Jakchcesz Ma chłopak ten luz. Prawdziwy diament. Brakowało jego popisów w samej końcówce sezonu.

Uwielbiam też jak Camp Nou nagle ożywa i zrywa się na nogi, gdy padnie nietuzinkowy gol. To jest coś pięknego.

2

@Danny Gaucho Mocna ekipa.

10

@AdamaTraore Ja pierdole, 12 lat ciągle to samo...Gość na tragedii tylu rodzin, na śmierci brata i jego żony zbudował kapitał polityczny, a debile jeszcze mu przyklaskują. To jest straszne, że tyle ludzi wciąż go popiera.

3

@Gogonatra Miał farta i zatrzymał się na poboczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?