1

@Songo91 Który to już raz mają z nimi porozwiązywać te kontrakty? Efektów brak, a lesery jak były w klubie, tak dalej są.

0

@GCBW Niech go podpisuja w zimie. Umowa do 2023. Za darmo w przyszłym roku to będzie uczciwa cena. Akurat wskoczylby w miejsce Pique, który poleci do Puiga.
Z drugiej strony, czy jest potrzebny? Mamy już Araujo, Kounde, Christensena. Eric świetnie pokazał się w presezonie. Chyba, że zmiana systemu. Ciekawe co tam Xavi kombinuje.

0

@Encore Team Spirit w czerwonej części Manchesteru musi być potężny. Trudne zadanie przed EtH

1

@msmsms Warto dodać, że na własne życzenie.

2

@Ojciec5tkidzieci Tak się buduje kadrę do gry na dwa fronty. Nowak to bardzo solidny ligowiec

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@VegetaPolska Ciekawe co oni tam w tym Alpine odwalaja

0

@arcziFCB Akurat ta jedna nie była zła, tylko bramkarz dobrze zareagował.

0

@VegetaPolska Żeby się przypadkiem nie okazało, że ten "żóltodziub" Piastri objedzie Ocona. Chłopak ma duży potencjał

4

@Esteban_ Penaldo

2

@Kgorecki2500 Będą mieli jaja wejść na terytorium, na którym stoją wojska NATO?

0

@Rl9k1nG Szkoda przede wszystkim ludzi. Oby do niczego nie doszlo

3

@Rl9k1nG Syreny alarmowe powinny być używane tylko w takich sytuacjach.

0

@PawkoFCB To szybciutko zapisuj

0

Dwie dyszki na zwycięstwo Verstappena to był dobry interes.

1

@koziar Przecież Russel spod skrzydeł Toto jest. Wolff to jego agent

0

@against_modern_football Bardzo dobrze. Piękna kompromitacja Ferrari

5

@Chaoss Wcale mnie to nie zdziwi. Ferrari kabaret tydzień w tydzień.

0

@Chaoss Do momentu założenia twardych Leclerc jechał swój wyścig.

0

Leclerc to osiwieje w tym Ferrari. Chłop miał najlepsze tempo na torze, a skończy na 5/6 miejscu przez strategię zespołu

0

@Nieznajomy Chyba w picimpolo, bo na pewno nie w F1

0

@T^L Przecież co roku praktycznie ten tytuł wygrywają.

0

@Tomason Perez na pośrednich i tak bez szans z Hamiltonem na miękkich. Wciskanie gazu nic mu nie da

4

@DejMian111 Mecz dla Unzue i osób chorych na ALS

0

@Pilka_jest_okragla Świetny grajek. Brakowało mi w Barcelonie takiego typowego Brazola na skrzydle. Niech czaruje

1

@Xpert77 Jak Ferrari dowiezie P1 i P2 to będę zdzwiony

0

@Bocheno1 To jest właśnie dobra sytuacja dla Fatiego. Już nie będzie wszystko na jego barkach spoczywać, będzie mógł Spokojnie zwiększać obciążenie i łapać minuty. Jak będzie zdrowy i w pełni formy to posadzi na ławie każdego.

4

@KrychaFCB Nie ma co Minguezy stawiać w jednym rzędzie z takim Puigiem. Jeden z nich pokazał zaangażowanie, oddanie dla drużyny i ambicje. Drugi akceptuje wieczne siedzenie na trybunach w zamian za tytuł na insta "Jugador del FC Barcelona".
Powodzenia Oscar. Niech mu się wiedzie jak najlepiej.

1

@Deviler Nie. Znakiiiii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?