Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Songo91 Który to już raz mają z nimi porozwiązywać te kontrakty? Efektów brak, a lesery jak były w klubie, tak dalej są.
0
@GCBW Niech go podpisuja w zimie. Umowa do 2023. Za darmo w przyszłym roku to będzie uczciwa cena. Akurat wskoczylby w miejsce Pique, który poleci do Puiga.
Z drugiej strony, czy jest potrzebny? Mamy już Araujo, Kounde, Christensena. Eric świetnie pokazał się w presezonie. Chyba, że zmiana systemu. Ciekawe co tam Xavi kombinuje.
0
@Encore Team Spirit w czerwonej części Manchesteru musi być potężny. Trudne zadanie przed EtH
1
@msmsms Warto dodać, że na własne życzenie.
2
@Ojciec5tkidzieci Tak się buduje kadrę do gry na dwa fronty. Nowak to bardzo solidny ligowiec
1
@lucas/catalan Sytuacja z Piastrim i Alpine
https://zapodaj.net/8bae891874355.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@VegetaPolska Ciekawe co oni tam w tym Alpine odwalaja
0
@arcziFCB Akurat ta jedna nie była zła, tylko bramkarz dobrze zareagował.
0
@VegetaPolska Żeby się przypadkiem nie okazało, że ten "żóltodziub" Piastri objedzie Ocona. Chłopak ma duży potencjał
4
@Esteban_ Penaldo
2
@Kgorecki2500 Będą mieli jaja wejść na terytorium, na którym stoją wojska NATO?
0
@Rl9k1nG Szkoda przede wszystkim ludzi. Oby do niczego nie doszlo
3
@Rl9k1nG Syreny alarmowe powinny być używane tylko w takich sytuacjach.
0
@PawkoFCB To szybciutko zapisuj
0
Dwie dyszki na zwycięstwo Verstappena to był dobry interes.
1
@koziar Przecież Russel spod skrzydeł Toto jest. Wolff to jego agent
0
@against_modern_football Bardzo dobrze. Piękna kompromitacja Ferrari
5
@Chaoss Wcale mnie to nie zdziwi. Ferrari kabaret tydzień w tydzień.
0
@Chaoss Do momentu założenia twardych Leclerc jechał swój wyścig.
0
Leclerc to osiwieje w tym Ferrari. Chłop miał najlepsze tempo na torze, a skończy na 5/6 miejscu przez strategię zespołu
0
@Nieznajomy Chyba w picimpolo, bo na pewno nie w F1
0
@T^L Przecież co roku praktycznie ten tytuł wygrywają.
0
@Tomason Perez na pośrednich i tak bez szans z Hamiltonem na miękkich. Wciskanie gazu nic mu nie da
4
@DejMian111 Mecz dla Unzue i osób chorych na ALS
0
@Pilka_jest_okragla Świetny grajek. Brakowało mi w Barcelonie takiego typowego Brazola na skrzydle. Niech czaruje
1
@Xpert77 Jak Ferrari dowiezie P1 i P2 to będę zdzwiony
0
@Bocheno1 To jest właśnie dobra sytuacja dla Fatiego. Już nie będzie wszystko na jego barkach spoczywać, będzie mógł Spokojnie zwiększać obciążenie i łapać minuty. Jak będzie zdrowy i w pełni formy to posadzi na ławie każdego.
4
@KrychaFCB Nie ma co Minguezy stawiać w jednym rzędzie z takim Puigiem. Jeden z nich pokazał zaangażowanie, oddanie dla drużyny i ambicje. Drugi akceptuje wieczne siedzenie na trybunach w zamian za tytuł na insta "Jugador del FC Barcelona".
Powodzenia Oscar. Niech mu się wiedzie jak najlepiej.
1
@Deviler Nie. Znakiiiii