Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcelinho99 Przegrywaliśmy rewanże w LM dlatego, że większość piłkarzy, w tym ten z twojego avatara nie grali na miarę tego klubu. Jedna jednostka nic nie zmieni. Cały system gry leżał. To jest wielki kamień do ogródka naszych ówczesnych trenerów, że nie potrafili tego zmienić i ciągle było klepane to samo. Po kolejnych dramatach doszedł jeszcze aspekt psychologiczny. Niektórzy zawodnicy nie powinni więcej grać w takich meczach, a już tym bardziej zestawienie obrony w niemal ten sam sposób nie powinno mieć miejsca. Mam nadzieję, że Xavi nie powtórzy błędów swoich poprzedników i ogarnie temat.
0
@VegetaPolska Oby go kontuzje omijały
8
@Lionel_Messi10 Szkoda, że nieuchronnie zbliża się koniec jego kariery. Będzie brakować jego magii..
0
@Encore Co się janusze z kompleksem Messiego zesrali w komentarzach
3
@Comentateiro Brać tego skończonego dziadka leśnego w przyszłym roku. Niech poczaruje jeszcze na Camp Nou zanim zawiesi buty na kolku.
5
@PatrychoO Bo jest najlepszy w historii.
0
@tristan87 Żałosna kara.
0
@taris Pamiętny mecz z Belgią... Piękny Ebi
2
@P33ck Wow. Mocne transfery Galaty
4
@Emhyr Nie gra na swojej pozycji
0
@Zoker Bo widocznie chce zbudować zespół z głową i daje sobie sporo czasu na wskoczenie do topu. Według mnie zrobili dobre transfery.
0
@taris Zaraz się jeszcze okaże, że Gavi zostanie sprzedany i tyle będzie.
0
@barcowy1899 Z drugiej strony przyszedł Haaland i Alvarez. Za Fernandinho mają Philipsa. W pomocy KDB, Foden, Gundogan, Grealish, Bernardo. Jest Mahrez. Ma w czym Pep wybierać, a okienko wciąż trwa i mogą kogoś kupić. Jakiś skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia mógłby się im przydać.
1
@barcowy1899 Ciężko wyrokować, gdy nawet pierwsza kolejka nie minęła, ale mogę coś strzelić.
1. City
2. Liverpool
3. Arsenal
4. Chelsea/Tottenham
6. Newcastle/Man. United
8. West Ham
0
@Pawel13sz Ja chciałbym zobaczyć trójkę obrońców. 3-4-3/3-5-2 bez znaczenia. Do tego Pena w bramce.
https://zapodaj.net/cb52d023cd7fc.png.html
2
@Survier Wenger to był gość. Trzymał ten Arsenal w 4, grając przyjemną dla oka piłkę. Dopiero po jego odejściu zobaczyli jaka robotę wykonywał.
0
@Homeopata8989 W ogóle walka o Top 4 może być mocno ciekawa w tym roku. City i Live to wiadomo, potem Chelsea ze Sterlingiem i Kalidou. Arsenal się bardzo wzmocnił. Totki porobiły dobre transfery, do tego mają fachowca na ławce. United w tym momencie postawilbym na 6 miejscu
0
@Uukasz_93 To akurat jest koszulka Galatasaray.
@Pewex mnie uprzedził.
1
@DonMatteo901 Nie da się Jędrzejczyka lubić. Niedość, że przygłup to jeszcze momentami odcina mu prąd na boisku.
1
@FC1899Barca - 1-krotnie Tik-Tok Fans' Player of the Year Award
3
Dziś 39 urodziny obchodzi napastnik ze świetnym wykończeniem (moim zdaniem najlepszym), latający Holender - Robin van Persie.
Szybko zleciało.
1
@Lionel_Messi10 Gość jest tam ikoną, legendą. W dobre miejsce trafił Luisito.
3
@Colon Nadzieja na to, że powalczymy na każdym froncie i pokażemy, że mocna Barca wraca. Jak w parze z tym pójdą puchary to będzie świetnie
0
@ViscaelBarca2007 Odrazu mógłby mu grę za darmo zaproponować.
2
@ChampionLW Z Lechem by wygrali.
33
@Kondziubarca 52 miliony brutto. Matko bosko...
13
@Cabaz Pora pogodzić się z tym, że mistrz Polski to taki sam no-name jak ci z Islandii.
Dwie dychy po kursie ponad 5 na Vikingura to była dobra inwestycja
2
@Oskar00 Lech, Legia, czy Pogoń. Wszystko jedno. Polska piłka klubowa to jest dno.
6
@MontelQ No niestety. Ciężko jest walczyć na wszystkich frontach grając samymi wychowankami. Takie pokolenie, jak to z Iniesta, Xavim, Messim itp. zdarza się raz na wiele lat. Cieszmy się z Gaviego.
1
@Songo91 Który to już raz mają z nimi porozwiązywać te kontrakty? Efektów brak, a lesery jak były w klubie, tak dalej są.