Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Paradoks Może jeszcze coś z niego będzie
1
@Sysia11 Ja osobiście twierdzę, że dopóki Ronaldo tam będzie siedział, Ten Haag nic nie zbuduje
22
Może nasz przyjaciel Gary Neville dla odmiany zabrałby głos w sprawie swojego klubiku.
1
@AFA90 Po czym z Napoli zajmie 5 miejsce w lidze i znów będzie szukał nowego klubu.
4
@cris2706 Na razie to oni niech spróbują przeskoczyć drużyny pokroju Leicester, WHU, czy Aston Villi. Totki, Arsenal, Chelsea to w tej chwili dwie klasy wyżej.
0
Dobra Magłaja samobója na 5:0 i mecz kompletny
0
@ChampionLW A jaką bekę miały muły rok temu, gdy po 3 kolejkach Arsenal miał 0 punktów. Teraz poczują na własnej skórze jak to jest
0
@Emhyr Nie no nie róbmy krzywdy Frenkiemu. Nie wysyłajmy go tam
2
Eriksen to jest gość. Zamienił mocarne Brentford na ogóry z czerwonej części Manchesteru.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kuz Oby się nie zmarnował tam
2
@Bartek22 Boki obrony leżą. Brak zmiennika dla Alby, brak nominalnego prawego obrońcy - czyli będziemy ze śo robić po. Do tego bramkarz też nie powala. Z przodu jest ogień, ale tyły z dziurami
7
@Sulimo Im starszy, tym gorsze pierdzieli kocopoly
0
@PawkoFCB Mental jest bez szans na top 5. Jak się zalapie do Top 15 to może odtrąbić sukces
1
@kiper09 Liverpool dobrze by na tym wyszedł. Wymiana 1 do 1 i każdy zadowolony
0
@msmsms Skończy się tak, że Mclaren zapłaci Alpine za niego i tyle.
2
Gary Neville tak na prawdę lubi Barcelonę, tylko wstydzi się zagadać
6
@Firestone Im to nawet jak prąd wyłącza, to powiedzą, że w sumie spoko, bo można więcej porozmawiać, a nie się gapić w telewizor.
1
@kubix05 U mnie na wsi Bizon i Ursus C-360 dalej popularne. Tylko MZ-tka już rzadko spotykana.
1
@Lionel_Messi10 Dlatego najlepiej dla obu stron to się po prostu dogadać. Memphis dużo zrobił żeby rok temu dołączyć do Barcelony. Nie róbmy mu teraz pod górkę wysyłając do średniaka takiego jak West Ham
1
@Lionel_Messi10 Nie ma szans to na jego grę w WHU. Odejdzie do Juve, albo nigdzie
14
@tobiasson92 Ciekawe, czy to wystarczy do upadku PiSu, czy dalej barany będą wierzyć, że brak prądu to wina Tuska, Putina albo UE
2
@Medium Pięknie będą się prezentowały w Lidze Europy/Konferencji
0
@Lionel_Messi10 Zajebisty biznes dla Barcelony. Płacimy pieniądze dobremu grajkowi za siedzenie na trybunach, zamiast z niego korzystać. Żadna strona na tym nie skorzysta. Barca będzie miała problemy z rejestracją, a Memphis z regularną grą (na mundial i tak pojedzie, nawet jakby się nie łapał)
0
@Lionel_Messi10 Bez szans na taki transfer. Depay nie będzie chciał grać w klubie ze środka tabeli
0
@PatrykBarca Czy Bellerin prezentuje dużo wyższy poziom od Desta? Moim zdaniem nie. Jeden i drugi grałby ogony w tym sezonie. Jedyne co przemawia za Hectorem to kwestie ekonomiczne, czyli to, że będzie za darmo, a na Descie można jako tako zarobić. W obecnej sytuacji klubu, czyt. nie wiadomo co z rejestracją zawodników, jest to czynnik decydujący i tylko dlatego taki temat istnieje
0
@Emhyr Oby tylko mógł grać regularnie
6
Dani Alves na swoim Instagramie
https://zapodaj.net/679e114c1a177.png.html
14
@MysticCat Skruczysyn, 3 minuty wisi w powietrzu
2
@fart Jak dla mnie to Dudelange jest faworytem. Mogliby bukmacherzy przecenić Lecha, to by się trochę zarobiło