0

@Barcaa12 No niestety dziś nasi są bez podjazdu do tych dzieciaków.

1

Deklasacja. Dostajemy lekcje siatkówki w finale

2

Jeśli w 4 secie nie nastąpi jakaś nagła reaktywacja Kurka i nie poprawiny przyjęcia to jest po meczu

0

Leją nas jak bobów najgorszych

0

@michal26 Dziś lepsi są Włosi

0

Mocarny serwis Włochów. Ciężko tu będzie

1

Set w dupe niestety

0

Potężny serwis u Włochów

1

@Wilczeq Zamykaj

0

@DonMatteo901 Iga Świątek nadzorowała remont kibli na Bernabeu po prostu.

3

@FC1899Barca To jest bardziej prawdopodobna opcja niż użycie przez nich atomu na Ukrainie.

0

@ElTomas Z tymi wygranymi wyborami przez pisdzielcow, to niestety wielce prawdopodobne jest to, że jednak stracisz wiarę w ludzi.

3

@mekston Dobry wyścig jechał chłop. Zasłużone

0

@Chaoss Też myślę, że nie odrobi

0

@sevs Raczej nie wygra

0

@J4no Tak jasne. Real zrobi 36 zwycięstw w lidze, bo tylko Barcelona umie im urwać punkty. Jeszcze zdążą potracic. Spokojnie, to dopiero początek sezonu

0

@MesQueUnClub96 Zmienia się zmienia. Leclerc odrabia.

0

@Sulimo Kounde go ustawi do pionu

1

@guetta256 Nie. To tylko piłka

6

@Pawel13sz Wystawia go w składzie z Depayem i bez Pedriego. Z rezerwowymi ciężko pokazać coś ekstra. Ostatnio wszedł to zrobił gola i asyste w 5 minut. Gość ma potencjał

1

@barcanawieki Słowenia. Zlac ich wreszcie w meczu o najwyższą stawkę i przełamać klątwę

0

@taris Grajmy dalej Albą w ważnych meczach. To jak robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów. Jestem za tym, żeby Balde wyszedł w czwórce obrońców obok Erica, Araujo i Kounde. Nawet jak młody się nie sprawdzi to i tak ten mecz jeszcze nas nie przekreśla.

1

@Zbyszard Diaz to wezmie

1

@tristan87 Bramka Ferrana była dużo ładniejsza od tej Mbappe. O Grimaldo nawet nie wspomnę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Brawo. Przedwczesny finał to był. Z USA zawsze są najlepsze mecze

1

@Maciux7 Chyba za bardzo napięty kalendarz jest przez ten mundial szejkowy, żeby jeszcze coś przekładać

3

@SkilledHydra16 Po prostu ma to coś, co mają tylko najlepsi.

0

@FC1899Barca Ronaldo nie ma?

2

Torres zamyka mordy co niektórym. Jak można wątpić w jego przydatność dla zespołu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?