Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@cris2706 Benzema jest bardzo dobry, ale to nie ten poziom napadziora co Lewy, czy Suarez w prime. Chichotem losu jest to, że jako jedyny z nich będzie miał Złota Piłkę.
4
@GeneralXavi Z całą moją sympatią do Arka wybrałbym Świderskiego. Chłopak gra w słabej lidze, ale świetnie funkcjonuje przy Lewandowskim. Po prostu się sprawdza i strzela. Milika bym nie skreślał. Na pewno może być przydatny. Nawet po wejściu z ławki może dać sporo, co pokazuje obecnie w Juve.
1
@GeneralXavi Wiem, że była trudna. Po prostu twierdzę, że te pudła Milika są zbyt wyolbrzymiane. Ze Świderskiego, czy Buksy nikt by się nie smial. Beka z niego być może blokuje go psychicznie i potem chłopak za bardzo chce. Przecież nie raz już udowodnil, że potrafi strzelać piękne bramki nawet w reprezentacji.
1
@SuperPatsonFCB Jakby Lewandowski tego nie trafił z Holandia to mówiłoby się o trudnej piłce, która odbiła się od ziemi tuż przed nim. Taka prawda.
7
@Culers Jakoś mi to nie przeszkadza.
1
@robsons23 Łaska kibiców białych na pstrym koniu jeździ. Jednego dnia jesteś bogiem i najlepszym piłkarzem świata, drugiego plackiem do sprzedania.
14
Barca liderem po 839 dniach przerwy. Po latach upokorzeń wracamy na szczyt ligi, ale nie możemy się tym zadowolić. Robić swoje, krok po kroku do końca. Trzeba wymagać od siebie jeszcze więcej i jeszcze mocniej dopingować zespół. Chłopaki mają potencjał na zrobienie czegoś wielkiego
2
@kuz Niech się przyzwyczajają chłopaki.
3
Mam nadzieję, że jednak klasyk wygramy. Tą niezliczoną passę szczęścia ktoś musi wreszcie zakończyć.
0
@bartas97 No i to jest poważne osłabienie.
11
@Emhyr 99% piłkarzy już rozkladaloby ręce w kierunku sędziego domagając się odgwizdania faulu. Tymczasem Leo zapodaje prostopadła piłę leżąc na ziemi.
Na mnie to zawsze robi mega wrażenie
3
@Cotutajsiedzieje Kto by się spodziewał? Gość jest totalnie bez formy. Bez niego w składzie ograli liderujący Arsenal. Ten Haag dobrze kombinuje
2
@AlexDark00 xDxDxD merytoryczny komentarz jak większość twoich o Lewandowskim. Skreślanie Alonso po jednym meczu, w którym zagrał przyzwoicie to głupota do kwadratu. Zdecydowanie wolę jego występ i Balde na po, niż wracającego po urazie Roberto, czy Albę w tragicznej formie.
2
@xvcWinterSoldier Albo niespodziewanie wypadł przez okno z 4 piętra. Takie tam mają przeciągi
4
@Coutinho007 Alonso-Garcia-Christensen-Balde ogarną.
1
@bartekvisca Zobaczymy co będzie po mundialu, i ilu zawodników wróci wypompowanych lub z kontuzjami.
8
@Uukasz_93 Chciałbym się tak skończyć jak Messi
7
@Sensible Już myślałem, że @masq napisał coś pozytywnego o Messim. Nie tym razem.
0
@Pilka_jest_okragla Nie ma przypadków ;)
2
@michal26 Remis w Mediolanie, wygrana z Interem na Camp Nou, kolejna wygrana z Pilznem i mamy 10 punktów. Inter ugra maksymalnie punkt w Monachium (wątpię) i możliwe +3 z Pilznem - da im to w ostatecznym rozrachunku 7/8 punktów. Nam zostanie jeszcze mecz z Bayernem, gdzie możemy ugrać punkty. Wyjście z grupy pewne.
Oczywiście Zgadzam się, że z Interem w takiej dyspozycji trzeba po prostu wygrać. Nie ma wymówek.
2
@Colon Jest w mega formie.
0
@Medium Spojrzałem właśnie w statystki. Na razie gra bardzo mało. Ciekawe czym jest to spowodowane, bo zawsze wydawał mi się takim zarabistym ligowcem, który swoje strzeli.
0
@maatiixx Z Interem pewnie wyjdzie od początku
3
@Janiama Mallorca 0:1 Barcelona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@pioz123 Co ty porównujesz. Alemany to powszechnie znany i szanowany w świecie piłki fachowiec. Kto sie interesował tematem, ten widział jaką robotę robił w Valencii. Za jego prezydentury w Mallorce klub zdobył Puchar Króla.
Barjuan był nawet dobrym piłkarzem, ale jako trener nie wypalił. W Barcy B słabo to wyglądało. Zostaje w klubie na innym stanowisku tylko dlatego, że lubi się z Laportą.
Oczywiście nic do niego nie mam, życzę mu jak najlepiej. Tak samo Laporcie, bo jego zarząd robi dobrą robotę. Po prostu nie lubie tego kolesiostwa. Zamiast kompetentnych ludzi na niektórych stanowiskach będziemy mieli "zaufanych" ludzi Prezydenta, którzy niekoniecznie znają się na swojej robocie.
5
@kuz O tej nagrodzie niech świadczy fakt, że jest przyznawana chyba od 2013 roku, a Messi wygrał ją pierwszy raz w 2016.
4
Posadka dla kumpla musi być
1
@MESSIah16 Patrząc na to jakie wyniki ostatnimi latami robiła Roma w Serie A, takie wicemistrzostwo byłoby teraz dla nich wielkim sukcesem.
2
@Tomason Walka w tym sezonie jest już zakończona, czy FIA tego chce, czy nie. Verstappen nie przegra tytułu mając taką przewagę i dysponując najlepszym samochodem w stawce.