0

@Emhyr Valverde wyrzucony w połowie sezonu - przychodzi Setien i brak poprawy.
Setien wyrzucony po pół roku - przychodzi Koeman i mimo wygranego PK znowu nie widać poprawy.
Koeman wyrzucony w trakcie sezonu - przychodzi Xavi i od stycznia do kwietnia była poprawa, po czym znowu średnio.
Kto następny do kolejki? Ja tam wolę dać mu pracowac, a już na pewno do końca sezonu.

0

@tristan87 To byłaby kolejna głupia decyzja zarządu.

1

@Emhyr Jak widać wypierdzielanie kolejnych trenerów nic nam nie daje. Pora to zmienić

1

@AduŚ07 Pique zatańczył waka waka

1

@Kidd 8,20 diesel, 7,02 PB95. Lubelskie

0

@Mazi Oprócz Dimarco to wymieniłeś na prawdę dobrych graczy. Nwm w czym taki Calhanoglu jest gorszy do Gaviego, albo Bastoni od Pique

0

@P33ck Bo grał z Messim. Przy nim to i Ferran by coś strzelil

0

@Cochise Lewy to lider i twarz tej drużyny. Przy każdym niepowodzeniu Barcelony Robert będzie obrywał. To samo było z Messim. Jego gole i asysty ciągnęły nas za uszy, a gdy odpadalismy z LM większość widziała tylko jego gorszy występ.
Za wczorajszy mecz nie powinno być żadnych pretensji do Lewego.

0

@Sysia11 My nie jesteśmy jak Real. Ponad 100 lat historii i mamy 5 wygranych pucharów Europy, z czego 4 od 2006 roku. Po prostu byliśmy świadkami najlepszego okresu w historii klubu, do którego być może już nigdy nie nawiążemy. Owszem będą sukcesy, mistrzostwa, puchary, ale czegoś takiego jak przeżyliśmy od 2006 roku do 2018 możemy już nigdy nie doświadczyć

0

@Gruszeg Ja pamiętam, że Koeman to zostawił drużynę na 8 miejscu w tabeli, a Xavi skończył z wicemistrzem.

3

@PatrychoO No Lewy zajebiście bronił te setki Interu. Nie cierpię takiego pieprzenia

2

@P33ck Napoli, a szczególnie Club Brugee to miłe niespodzianki

7

Zaangażowania nie można im było dziś odmówić. Chłopaki naprawdę się starali i im zależało. Dembele zapieprzal aż miło. Raphinhi może nie wszystko wychodzilo, ale też zapierdzielal równo.

3

@Rl9k1nG Oczywista oczywistość. Każdy kto wyzywa nasze legendy, Xaviego, czy Messiego, czy Koemana jest skończonym kretynem, głąbem i nie zasługuje na kibicowanie Barcelonie

0

@barcelonaLM Dobrze mówisz, ale nie wiem, czy ta drużyna jest gotowa na wygranie tytułu. Mam dziwne wrażenie, że w drugiej części sezonu go przerżniemy. Na pewno nie z taką stratą jak rok temu, ale jednak wydaje mi się, że Real to weźmie niestety.

0

@Arczek2001 Sam chciał, nikt go nie zmuszał.

0

@Transu96 I to nie byłby zły pomysł. Chłopak ma wizję i to podanie.

0

@Adamski69 To 7 miejsce w lidze włoskiej trochę przekłamuje obraz Interu. Manchester City to to nie jest, mają swoje problemy, ale to doświadczona i na prawdę jakościowa ekipa. Wystarczy popatrzeć na nazwiska jakie mają w kadrze. To są w większości doświadczeni gracze. Przez ostatnie 2 lata wygrali więcej pucharów niż my. Dla porównania, u nas wychodzi w podstawie dwóch nastolatków i Eric, który gra dopiero drugi sezon na topowym poziomie. Z ławki wchodzi kolejnych dwóch nastolatków. No to mówi samo za siebie.
Oczywiście nie usprawiedliwiam Barcelony. Dzisiejszy mecz był jak najbardziej do wygrania. Po prostu twierdzę, że Inter to solidna ekipa, a nie placki jak tu niektórzy opisują.

1

@macio_944 Podziękować za wszystko, pożegnać z honorami i tyle. Mam nadzieję, że to jego ostatni sezon

5

@pluszek Dobrze sędziowal. Jedynie mógł na początku Onanie żółtą dać za pajacowanie i przedłużanie. Jakby Dembele dostał czerwo, to też nie miałbym pretensji.

0

@Vernon_Roche Gorzej jak Arsenal wcześniej trafimy

0

@Destroyer_of_Worlds Oczywiście, że ma czas, tylko niestety u niego widać blokadę psychiczną. Może chłopak się boi zaryzykować (nie dziwię się). Pytanie, czy on da radę i sobie z tym poradzi.

1

Ale te niecelne wrzutki do nikogo mnie denerwowały cały mecz. Mieliśmy pierdyliard rożnych i praktycznie zerowe zagrożenie z tego

3

@Chaoss W obecnej dyspozycji to nie wiem, czy Barca by Legię rozgniotla.

1

0

@usztafik Nie poleci.

2

Szkoda Ter Stegena. Gość wyczynia cuda w bramce, a i tak dostaje 3 po wielbłądach obrony.

1

@FC1899Barca Balde miał słabiutkie wejście. Zaryzykowałbym tezę, że Alba zagrałby lepiej

0

@Arnold1234 Chyba przesadzasz. De Jong nie grał źle. W tej chaotycznej końcówce starał się napędzać do przodu. Gorzej wyglądał Kessie

0

@MesQueUnClub96 Szkoda, że nie wygraną. Wszystko się tak układało, miałem nadzieję, że choć raz odwrócimy wynik meczu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?